ماجرای حضور دختر با حجاب در آکادمی موسیقی گوگوش

taksetareh

New member
من نمیفهممش
حجاب و خوانندگی؟
شاید بازی جدیدی پشتش باشه
شایدم نه اعتقاد شخصیه خودشه:smiliess (12):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

ketabsabz

Well-known member
من نمیفهممش
حجاب و خوانندگی؟
شاید بازی جدیدی پشتش باشه
شایدم نه اعتقاد شخصیه خودشه:smiliess (12):

والا راست میگی آدم نمیدونه چی بگه !!!
ولی اینکه با حجاب خوانندگی میکنه به خودش مربوطه ،از یه نظر دیگه به قول دوستمون حتما بازی جدیدی پشتشه،یعنی میتونه نباشه ؟ هست؟هست.

mikhak s

New member
اي بابا بس كنيد اين حرفا رو صداش قشنگ بود برنده شد . حجاب هركسي عقايد هركسي به خودش ربط داره :p7977cujr38iyymsu8: مشكل ماها اينه اونجايي كه بايد بدبين باشيم نيستيم و چوبشم ميخوريم تو هر موردي عشق تجارت زندگي و... و جايي هم كه بايد بدبين باشيم بلا نسبت مثل آدماي اسكول و احساساتي رفتار ميكنيم.و بازم چوبشو ميخوريم(توهين به كسي نبود موضه نگيريد كلي گفتم) خوبه تو هر موردي و اتفاقي چشمامونو خوب باز كنيم نه اينكه تا يك نفر يه چيزي گفت قبولش كنيم(شروع كننده اين تاپيك منظورم بود)

epi_info

New member
بابا در حده یه شوی تلویزیونی سرگرم کنندست ولی در کل بازی هاییم پشتش داره وگرنه این همه خخرج نمیکنه این شبکه که بیاد به مردم ایران خدمت کنه!!! ضمنا اگه رای گیری هاشون درسته چرا مثل برنامه نود نمیان نمودار تعداد رای هارو نشون بدن یا حداقل اعداد و ارقام برای هر نفر رو بگن. حجاب؟ اون دختره با یه من آرایش و لباس و ماکسی میاد رو صحنه و فقط موهاشو کرده تو خورجین اونوقت می گید حجاب؟ یعنی مشکلش فقط اینه مردم موهاشو نبینن؟ خخخخخخخخخخخ. نظرات رو خوندم خندم گرفت. شما دیگه چرا اخه دوستان

• Like

eli

New member
حجابش سیابازیه همش برای تحت تاثیر قرار دان مسلمانا به خصوص ایرانیاست که حامیش باشن و هم بهش رای بدن هم به باقی اهدافشون برسن

• Like

mikhak s

New member
بابا در حده یه شوی تلویزیونی سرگرم کنندست ولی در کل بازی هاییم پشتش داره وگرنه این همه خخرج نمیکنه این شبکه که بیاد به مردم ایران خدمت کنه!!! ضمنا اگه رای گیری هاشون درسته چرا مثل برنامه نود نمیان نمودار تعداد رای هارو نشون بدن یا حداقل اعداد و ارقام برای هر نفر رو بگن. حجاب؟ اون دختره با یه من آرایش و لباس و ماکسی میاد رو صحنه و فقط موهاشو کرده تو خورجین اونوقت می گید حجاب؟ یعنی مشکلش فقط اینه مردم موهاشو نبینن؟ خخخخخخخخخخخ. نظرات رو خوندم خندم گرفت. شما دیگه چرا اخه دوستان

اين ديگه از اون حرفا بود از شما بعيده!!! خدمت به مردم ايران؟چه خدمتي؟ دارن پولشو ميگرن؟ به تعداد بيننده هاشون اضافه ميشه. شبكه پرشين استار و... داره همين كارو ميكنه.همه كشورا چنين برنامه اي دارن. به همين شيوه هم عمل ميكنن.برنامه ريزي چنين برنامه اي اونم زندش خيلي مشكلات داره ،‌ ولي نود يه مجري داره و راحت تر ميشه چنين برنامه اي رو كنترل كرد.درمورد تعداد آرا منم موافقم بايد حداقل تعداد آراي هر نفر رو ميگفتن.

matin

New member
بسی جای تاسف : که اینقدر راحت اعتقادات ی نفر رو زیر سئوال میبریم ، اینقدر راحت قضاوت میکنیم
"" قطعا پشت این شبکه ها به خصوص شبکه هایی که از سمت مکار پیر ( انگلیس ) هدایت میشه اهداف شومی هست ولی قطعا واسه اینکه تابلو نشه چهار تا برنامه سرگرمی و مسابقه هم میزارن ""
واقعا این شخص صدای خوبی داشت خیلی صداش صاف بود ، ولی دلیل نمیشه بکوبیمش
بسی جای خوشحالی : که اینقدر خودمون رو کامل میدنیم و اینقدر خودمون خوب و بی نقصیم که راحت دیگران رو میکوبیم

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .................... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...........خودت به داد ما برس :(

eli

New member
بسی جای تاسف : که اینقدر راحت اعتقادات ی نفر رو زیر سئوال میبریم ، اینقدر راحت قضاوت میکنیم
"" قطعا پشت این شبکه ها به خصوص شبکه هایی که از سمت مکار پیر ( انگلیس ) هدایت میشه اهداف شومی هست ولی قطعا واسه اینکه تابلو نشه چهار تا برنامه سرگرمی و مسابقه هم میزارن ""
واقعا این شخص صدای خوبی داشت خیلی صداش صاف بود ، ولی دلیل نمیشه بکوبیمش
بسی جای خوشحالی : که اینقدر خودمون رو کامل میدنیم و اینقدر خودمون خوب و بی نقصیم که راحت دیگران رو میکوبیم

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .................... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...........خودت به داد ما برس :(

خیلیا هستن از این بهترن بعدش تقلید کردن که نشد خوانندگی انقد رونشنفکر بازی در نیارین توروخداااا

mikhak s

New member
خیلیا هستن از این بهترن بعدش تقلید کردن که نشد خوانندگی انقد رونشنفکر بازی در نیارین توروخداااا

چه تقليدي؟ از كي تقليد كرده؟ روشنفكر بازي؟پس خوبه تمام عمرمون به همه بدبين باشيم همه رو ناقص بدونيم و فقط خودمونو كامل بدونيم؟ تمام عمرمون به قضاوت كردن در مورد ديگران بگذره؟ اين خوبه؟؟

matin

New member

آها ایراد گرفتن از دیگران شد وظیفه اصلی ، بعد کار من شد روشن فکر بازی ؟؟!!!! جالبه خیلی هم جالبه به هر حال از نظری که دادین متشکر به هر حال ی نظر !!!

ولی اینو بدونین که قطعا میدونین چون امضاتون هست خداوند همه چیز را میبیند و قطعا جواب همه حرفامون رو میده یه جائی ی زمانی دیر یا زود .............. :riz304:

Mohammad gh

New member

اولا که در اینجور شو ها و نمایشات و مسابقات در انواع و اقسام شبکه ها به وفور یاقت میشه و همیشه جزو پردرامد ترین و پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی هست
علاوه بر قیمت بسیار بسیار بالای تبلیغات قبل و بعد و وسط این برنامه باعث چندین برابر بیننده های شبکه هم میشه
در ضمن در هیچچچچ کدوم هرگز رتبه ی نفرات رو در رای گیری اعلام نمیکنن تا اولا بقیه ی هنرجو ها تضعیف روحیه نشن و مردم هم تحت تاثیر قرار نگیرن و کارشون رو مرز بندی نکنن تا وقتی بار بعد کسی بهتر از قبل عمل کردتلاشش تحت تاثیر رتبه ی پایینش در گذشته قرار نگیره

ا
شما و دوستانی که به منافق بودن این خانم تاکید دارن و غیره.... هم بهتره که اینقدر احساس زرنگی نکنن!!!!

متاسفانه در کشور ما هرکسی که کاری بر خلاف نظر اقایون بکنه یا میشه انحرافی یا فنته یا جاسوس یا بیگانه یا منافق یا......همیشه هم یه دست پشت پرده ی فراماسون در کاره و بقیه که مخالف این صحبت ها هستن میشن بی بصیرت و اقایون میشن ایکیوسان!!
یعنی من دو دیقه رفتم مرات نیوز تا ۲۴ ساعت از کرده ی خودم پشیمون بودم
فقط خود خدا میتونه مارو نجات بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mikhak s

varia

Well-known member
اونجر جان در اينكه اونها(رسانه هاي غربي) به دنبال منافع خودشون هستند هيچ شكي نيس چونكه خود ماها هم اگه جاي اونا بوديم شايد همين موضع رو داشتيم. در اين كه اونا با برنامه هاشون به دنبال بازكردن چشم ما باشن هم خبري نيس. اين از ضعف ماست كه بيايم بجاي روشن كردن مسائل حقيقي پيرامون زندگي سياسي اجتماعي حركات مخالف رو به گروه يا جرياني(فرماسون و ... ) نسبت بديم. ولي اينم قبول كنيم كه بايد بافكر قضاوت كنيم نه تحت تاثير رسانه ها. خوب به اقتضاي شرايط بايد به صداقت رسانه هاي داخل و خارج پي برد من به شخصه اين پست رو خوشم اومد ولي اينكه چجور قضاوت كنم و نظر بدم مربوط به خودمه. بذار هر كسي در حد خودش فكر و نتيجه گيري كنه. بعدشم خدا كسي رو نجات نميده! چون آيه قرانه كه ميگه: ان الله لایتغیر ما بقوم حتی یتغیر ما بأنفسهم
خداوند عاقبت همه مان را با رحمانيت خودش بخير كنه!

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
اونجر جان در اينكه اونها(رسانه هاي غربي) به دنبال منافع خودشون هستند هيچ شكي نيس چونكه خود ماها هم اگه جاي اونا بوديم شايد همين موضع رو داشتيم. در اين كه اونا با برنامه هاشون به دنبال بازكردن چشم ما باشن هم خبري نيس. اين از ضعف ماست كه بيايم بجاي روشن كردن مسائل حقيقي پيرامون زندگي سياسي اجتماعي حركات مخالف رو به گروه يا جرياني(فرماسون و ... ) نسبت بديم. ولي اينم قبول كنيم كه بايد بافكر قضاوت كنيم نه تحت تاثير رسانه ها. خوب به اقتضاي شرايط بايد به صداقت رسانه هاي داخل و خارج پي برد من به شخصه اين پست رو خوشم اومد ولي اينكه چجور قضاوت كنم و نظر بدم مربوط به خودمه. بذار هر كسي در حد خودش فكر و نتيجه گيري كنه. بعدشم خدا كسي رو نجات نميده! چون آيه قرانه كه ميگه: ان الله لایتغیر ما بقوم حتی یتغیر ما بأنفسهم
خداوند عاقبت همه مان را با رحمانيت خودش بخير كنه!

راجب اینکه گفتید اگر ما جای اونها بودیم باید بگم که رسانه هایی مثل العالم یا پرس تی وی یا .... به طوری یک طرفه اخبار رو پوشش میدن و خب ما نشون دادیم که دست اونارو از پشت بستیم
اما صداقت رسانه ای مسئله ی مهمی بود که اشاره کردید چون معمولا رسانه هایی که این اخبار رو میدن یک جهت و یک خط فکری رو دنبال میکنن
مثلا من چنین چیزی رو با این لحن تند هیچ وقت در سایت خبرانلاین ندیدم برعکس رجا و یا روزنامه ی کیهان!!که همیشه از در زرنگی و کشف جاسوس و این مسائل مطلب مینویسن صدا و سیما هم تکلیفش از نظر من مشخصه!
به خاطر توصیه ی اسلامیتون هم ممنون ولی خب اولا که اون یه ضرب المثل بود و دوم به هر حال خدایی که من میپرستمش هرزمانی که نیاز باشه به کمک بندگانش میاد
بهتره که راجب مسائل اعتقادی بحثی نشه چون واقعا جاش اینجا نیست و بحثو پیچیده تر میکنه!...

آخرین ویرایش:

matin

New member
دوستان بحث رسانه که میفرمائین خوب معلومه : اصلا تو هر کشوری به رسانشون میگن دروغ پرداز چون اون چیزی که به نفعشونه رو میگن نه اون چیزی که هست اصلا به نظرم تصویر زیر گویای همه چیز هست حاالا چه رسانه های این طرفی چه اون طرفی

http://

varia

Well-known member
راجب اینکه گفتید اگر ما جای اونها بودیم باید بگم که رسانه هایی مثل العالم یا پرس تی وی یا .... به طوری یک طرفه اخبار رو پوشش میدن و خب ما نشون دادیم که دست اونارو از پشت بستیم
اما صداقت رسانه ای مسئله ی مهمی بود که اشاره کردید چون معمولا رسانه هایی که این اخبار رو میدن یک جهت و یک خط فکری رو دنبال میکنن
مثلا من چنین چیزی رو با این لحن تند هیچ وقت در سایت خبرانلاین ندیدم برعکس رجا و یا روزنامه ی کیهان!!که همیشه از در زرنگی و کشف جاسوس و این مسائل مطلب مینویسن صدا و سیما هم تکلیفش از نظر من مشخصه!
به خاطر توصیه ی اسلامیتون هم ممنون ولی خب اولا که اون یه ضرب المثل بود و دوم به هر حال خدایی که من میپرستمش هرزمانی که نیاز باشه به کمک بندگانش میاد
بهتره که راجب مسائل اعتقادی بحثی نشه چون واقعا جاش اینجا نیست و بحثو پیچیده تر میکنه!...

برادر جان من با شما سر جنگ ندارم!! فقط خواستم نظرمو به عنوان يه كاربر گفته باشم. بنده هر منبع خبري باشه مطالعه ميكنم ولي قضاوت نميكنم..ظاهرا شما بيشتر رسانه هارو دنبال ميكنيد و اطلاعات بيشتري داريد ولي براي اينكه بقيه از اطلاعاتتون بهتر استفاده كنن بهتره كمي ديدگاه قضاييتونو! تغيير بديد. ولي اين گفته شما كه "به هر حال خدایی که من میپرستمش هرزمانی که نیاز باشه به کمک بندگانش میاد" با حكمت خدا و قدرت تعقل اشرف مخلوقات تضاد داره. عزيز دلم شايد هر كسي يه ديدي نسبت به خدا داشته باشه ولي ما هممون يك خدا داريم .

eli

New member
همین که بین ما بحث انداخته کم چیزی نیست.این نظر من بود نگفتم قبول کنین که.بهتره دیگه راجبشون صحبت نکنیم چیزای مهمتری هست که ارزش صحبت داره من معمولا توی این بحثا قاطی نمیشم این پست رو هم فقط به عنوان یه نظر فرستادم

mj1919

New member
....كاشكي اين مردم دانه هاي دلشان پيدا بود !!

من تاپیکو میخونم، از نظر بعضی دوستان هم بسیار خوشم اومد، ولی وارد نشدم،

ولی این جمله ی زیبای شما ، بیشتر از یک لایک بود؟

سهرابه؟

بالا