ماجرای حضور دختر با حجاب در آکادمی موسیقی گوگوش

shayeste

New member
من فکر میکنم اون خانم با عقیده و اعتقاد شخصیش شرکت کرده و طبق عقیدش دوس داره حجاب داشته باشه ولی در موندن خوندن به نظرش کار گناه و اشتباهی نیست. مثل کسی که بی حجابه ولی مشروب نمیخوره. یعنی هر کس بعضی گناه ها رو انجام میده و براش مهم نیست و بعضیا رو رعایت میکنه. پس ما نمیتونیم قضاوت بد درمورد ایشون داشته باشیم. ولی در مورد سیست های شبکه شکی نیست.مطمئنا مسئولین شبکه در این زمونه یه نفر رو نمیذارن که مستقیم به مملکت و نظام فحاشی کنه.ولی در زیر پوست این هدف رو دنبال میکنن از غیر مستقیم در بفرمایید شام از تعریف زندگی در خارج از کشور یا چند جمله مجریاشون به صورت متلک و ...

yasmina

New member
[QUOTE][/QUOTE]
منم با حرفت موافقم
اون خانم تحصیل کردن حتما توجیه خاصی دارن ولی در اینکه کارشون اشتباس شکی نیست
اصلا مگه گوگوش نگفت یه حیای خاصی داره؟این کاملا در چهره و رفتارش محسوسه
فک میکنم حرف من و دوستان بیشتر با کسائیه که ایشونو انتخاب کردن
تجربه نشون داده هرکاری بی حکمت نیس

سلام ممنون دوست عزیز دقیقا منم همینو گفتم ،اون خانم شاید اصلا از این جریانات باخبر نباشه ما بحثمون روی هدف افرادی است که این خانم و انتخاب کردند نه خود اون خانم هرچند به قول شما کارشون اشتباه بوده .وقتی چهره ایشونو دیدم ارزو کردم کاش همونطور که زیبایی شو با انتخاب حجاب از دید نامحرما پوشیده نگه داشته اون صدای زیبا و لطیفشم مثل یه گنج برای خودش و محارمش نگه می داشت .

Mohammad gh

New member
نظرات برخی از دوستان رو که خوندم متوجه شدم... توهم در کشور و حتی در بین قشر باسواد و تحصیل کرده بیداد می کنه!!!

کاملا درسته عزیزدل

اون قشر با سواد اتفاقا با ورود به حریم این توهمات خودشونو خیلی زرنگ تر تصور میکنن
و فکر میکنن الان چیزی رو میدونن که بقیه نمیفهمن و نمیدونن.
بقیه رو ساده و خودشونو یه استراتژیست و متخصص در همه چیز میدونن.

نظر یکی از دوستان راجب حرام بودن اختلاط با نامحرم منو یاد این قانون مزخرف جدید تفکیک جنسی دانشگاها میندازه!که خیلی از دانشگاهارو هم مثل خوارزمی و رشته ی زیستش اینکارو کردن البته به شکل هوشمند که مثلا پسردیگه قبول نکردن امسال که در طی چندسال اینده دیگه زیست این دانشگاه فقط زنونه و زیست یه دانشگاه دیگه برای مثال فقط مردونه بشه
مردمم که نمیفهمن حتما دیگه!!

Sogand

New member
کاملا درسته عزیزدل

اون قشر با سواد اتفاقا با ورود به حریم این توهمات خودشونو خیلی زرنگ تر تصور میکنن
و فکر میکنن الان چیزی رو میدونن که بقیه نمیفهمن و نمیدونن.
بقیه رو ساده و خودشونو یه استراتژیست و متخصص در همه چیز میدونن.

نظر یکی از دوستان راجب حرام بودن اختلاط با نامحرم منو یاد این قانون مزخرف جدید تفکیک جنسی دانشگاها میندازه!که خیلی از دانشگاهارو هم مثل خوارزمی و رشته ی زیستش اینکارو کردن البته به شکل هوشمند که مثلا پسردیگه قبول نکردن امسال که در طی چندسال اینده دیگه زیست این دانشگاه فقط زنونه و زیست یه دانشگاه دیگه برای مثال فقط مردونه بشه
مردمم که نمیفهمن حتما دیگه!!

هزار تاااااااااااااااااااااااااااااااااا لایک...
این نظری که در مورد اختلاط بود رو من هم وقتی خوندمش, تا 1 ساعت هی یادش می افتادم, هی می خندیدم... والا معنی اختلاط رو هم فهمیدیم!!!! وقتی میگم اسلام رو درست برامون تعریف نکردن, یعنی همین... یعنی ی فرد از قشر تحصیلکرده بیاد بگه بودن و خوندن ی خانم محجبه در یک گروه موسیقی یعنی گناه و اختلاط با نامحرم!!!! واقعا چرا هنوز تفکرات قرون وسطی ایی وجود داره؟ حتی بین قشر تحصیلکرده؟؟؟ فقط 1 جواب داره, تعصب کورکورانه.

Mohammad gh

New member
هزار تاااااااااااااااااااااااااااااااااا لایک...
این نظری که در مورد اختلاط بود رو من هم وقتی خوندمش, تا 1 ساعت هی یادش می افتادم, هی می خندیدم... والا معنی اختلاط رو هم فهمیدیم!!!! وقتی میگم اسلام رو درست برامون تعریف نکردن, یعنی همین... یعنی ی فرد از قشر تحصیلکرده بیاد بگه بودن و خوندن ی خانم محجبه در یک گروه موسیقی یعنی گناه و اختلاط با نامحرم!!!! واقعا چرا هنوز تفکرات قرون وسطی ایی وجود داره؟ حتی بین قشر تحصیلکرده؟؟؟ فقط 1 جواب داره, تعصب کورکورانه.

کاملا موافقم
به قول یه بزرگی بیشتر اوقات تعصب امیز ترین و محکمترین اعتقاداتمان آنهاییست که دلیل درستی برای باورشان نداریم

به یزدان که گر ما خرد داشتیم.....کجا این سرانجام بد داشتیم

بعضی تفکرات واقعا منو یاد دن کیشوت میندازه:))

raha 24

New member
ببخشید اما من نه تعصب کورکورانه دارم نه منظورم از این اختلاط، اختلاط توی دانشگاه بود. چرا فقط دوست دارین توهین کنین بدون اینکه یه ذره روی نوشته های من فکر کنین. منظور من از حرفام این بوده که اگه کسی دینش و اعتقاداتشو باور داره باید به تمامی دستوراتش احترام بذاره نه اینکه هر کدوم که دلش خواست و قبول داشته و هر کدوم که نشد نشد.
بله خدا بخشنده و مهربانه . حساب هممون هم دست خداست اما کاش ما یه خورده به حرفاش گوش می کردیم و احترام می ذاشتیم . با شماها دوستان عزیز نیستم با خودمم.
در ضمن محض اطلاعتون باید بگم خود منم با تفکیک جنسیتی توی دانشگاه مخالف بودم چون دانشگاه جای تبادل اطلاعاته . علم آموزی و اصلا معنی نداره. خودتون خوب می دونین که منظور من از اختلاط چی بوده..
بعدم ببخشید اینجا هر کی نظرشو بیان کرده فکر نمی کنم برای شماها که تحصیل کرده این درست باشه که به عقاید همدیگه توهین کنین. عقاید من قرون وسطی ای نیس بر اساس احکام کتاب مقدسمون قرآنه. اصلا دوست ندارم کسی در این مورد بهم توهین کنه.

raha 24

New member
پدیده جان من که همه ی بچه های اینجارو دوست دارم و هیچ وقت دوست ندارم به کسی توهین کنم اما این لحن صحبت کردن دوستان واقعا آدمو اذیت می کنه .

miler

New member
ماشالله همه ماهواره دارینا:whistle: سروان جعفری کجاست ...

Mohammad gh

New member
ببخشید اما من نه تعصب کورکورانه دارم نه منظورم از این اختلاط، اختلاط توی دانشگاه بود. چرا فقط دوست دارین توهین کنین بدون اینکه یه ذره روی نوشته های من فکر کنین. منظور من از حرفام این بوده که اگه کسی دینش و اعتقاداتشو باور داره باید به تمامی دستوراتش احترام بذاره نه اینکه هر کدوم که دلش خواست و قبول داشته و هر کدوم که نشد نشد.
بله خدا بخشنده و مهربانه . حساب هممون هم دست خداست اما کاش ما یه خورده به حرفاش گوش می کردیم و احترام می ذاشتیم . با شماها دوستان عزیز نیستم با خودمم.
در ضمن محض اطلاعتون باید بگم خود منم با تفکیک جنسیتی توی دانشگاه مخالف بودم چون دانشگاه جای تبادل اطلاعاته . علم آموزی و اصلا معنی نداره. خودتون خوب می دونین که منظور من از اختلاط چی بوده..
بعدم ببخشید اینجا هر کی نظرشو بیان کرده فکر نمی کنم برای شماها که تحصیل کرده این درست باشه که به عقاید همدیگه توهین کنین. عقاید من قرون وسطی ای نیس بر اساس احکام کتاب مقدسمون قرآنه. اصلا دوست ندارم کسی در این مورد بهم توهین کنه.

خب پس بهتر بود منظورتون از اختلاط رو بهتر معنی میکردید.
منم هرگز ادعای تحصیل کرده ایی و روشن فکری اینجا ندارم و منم فقط نظرم رو گفتم
به هر صورت اگر از بنده توهینی دیدید و ناراحت شدید ازتون عذر میخوام

z*a*h*r*a

New member
به نظر من حجاب یه مانع نیست...مثلا ارمیا که حجاب داره باعث نشده اونا انتخابش نکنن....البته صداشم خوبخ خب[/size]

nanaz

New member
از لحاظ دینی : حجاب و خوانندگی !!!!!!!!!!!!!!!!!
منفی نگری: شاید اینم یکی از بازی های شبکه من وتو با مذهب باشه !
مثبت نگری : اعتقادات دختره در نوع خودش جالبه! من که خوشم اومد ازش

raha 24

New member
خب پس بهتر بود منظورتون از اختلاط رو بهتر معنی میکردید.
منم هرگز ادعای تحصیل کرده ایی و روشن فکری اینجا ندارم و منم فقط نظرم رو گفتم
به هر صورت اگر از بنده توهینی دیدید و ناراحت شدید ازتون عذر میخوام

خواهش می کنم. منم از شما و تمامی دوستان عذر خواهی می کنم. باید منظورم رو بهتر بیان می کردم.

اگر به فرض، آقای اوباما ایرانی باشن... چهره ایران خراب میشه؟؟؟؟!!! واقعا!!!
یا باید افتخار کنیم که چنین شخص بزرگی ایرانی هست!!!
برنده جایزه نوبل... دوبار مرد سال جهان... فارغ التحصیل دکتری حقوق بین الملل از مدرسه حقوق هاروارد!!!
واقعا طرز فکر بعضی ها رو اصلا درک نمیکنم...
البته آقای باراک حسین اوباما از یک پدر کنیای و مسلمان و یک مادر آمریکایی مسیحی زاده شده و به هیچ وجه ایرانی نیست!

هار هار هار هار (((:)

کوتاه از «نظر مردم آمریکا...»

-خانم مجری: هفته ی گذشته من افتخار این را داشتم که در خدمت کارگردان برنده جایزه اسکار ، الیور استون و تاریخ نگار پیتر کازییک در این برنامه باشم. ما در مورد برنامه ی جدید آنها در شبکه شو تایم و کتاب تاریخ ناگفته ی آمریکا صحبت کردیم اما بخشی که شما آن را ندیدید بحثی است که ما بعد از آن مصاحبه باهم داشتیم من نظر آنها را در مورد سیاست های اوباما و شرایط فعلی آمریکا جویا شدم

با هم نگاهی بیندازیم

-خانم مجری: خب تقریبا برای هر دوی شما پنج سال طول کشید که این مجموعه رو بسازید در این کتاب فصلی قرار داره به نام اوباما، مدیریت یک امپراطوری مجروح. در این فصل به کابینه اجرایی اوباما انتقاد های تندی انجام دادید. به نظر شما نگران کننده ترین ابعاد ریاست جمهوری او چه چیز هایی است؟

-آقای پیتر کازنیک: به نظرم اون گرگی در لباس بره ست، به خاطر کابوس دوران ریاست جمهوری بوش که قبل از اوباما بود مردم خیلی بهش لطف کردن، اون یه امید بزرگ برای تغییرات بود. رنگ پوستش، نحوه ی بزرگ شدنش، عقیده اش برای رعایت مصالح عمومی ملل، جهانی شدنش، همه مشهود بودند. و اینکه اون یه انسان باهوشه، اما اون تمام کار هایی رو که بوش انجام داده بود قانونی کرده و تکرار کرده، اینه که خیلی دردناکه ما داریم وارد دومین دوره ی ریاست جمهوری می شیم که غیر قانونی عمل می کنه اون به قانون به اساس سیستم ها احترام نگذاشته و اینکه اون یه وکیل قانون اساسیه، بی قانونی در واقع قانون جنگله. دلیلی وجود داشته که دادگاه هایی تشکیل شده دلیلی برای روند دادرسی وجود داره، و این قانون که تا زمانی که ثابت نشه شما مجرمی در واقع بی گناهی

-آقای الیور استون: من کاملا موافقم، اگر به سیاست های داخلی او نگاهی بیندازیم، می بینیم که سیاست های کابینه بوش را در قبال وال استریت نقض نکرد اگه به صداقت اون توجه کنیم، زمانی که می خواست رئیس جمهور شود ادعا می کرد که شفاف سازی خواهد کرد اما او اصلا رو راست نبود ما در دوره ی ریاست جمهوری اوباما بیشتر از بوش مدارک دسته بندی شده داریم از 1970 تا 2008 تمام رئیس جمهور ها روی هم رفته فقط سه نفر رو بر اساس قانون جاسوس اعلام کردن و اوباما تاکنون 6 نفر را بر اساس قانون جاسوس اعلام کرد. نظارت ها پایان نگرفته، بازداشت های بدون دادگاه هم هنوز تمام نشده همین سیاست ها در مورد سیاست های جهانی و سیاست های نظامی ما هم پابرجا بوده، اشاره کردم قبلا که ما در حال حاضر در یمن درگیر جنگ هستیم، هنوز نظامیان ما در افغانستان هستند ما به هیچ کدوم از سیاست هایی که در دوره ی بوش خیلی بد به نظر می رسید هنوز پایان ندادیم و اوباما سیاست های خودش رو به همه ی آنها اضافه کرده سیاست هواپیماهای بدون سرنشین، اوباما در طی هشت ماه از ریاست جمهوریش بیشتر از کل دوره ی ریاست جمهوری بوش حمله ی هواپیماهای بدون سرنشین داشته رهبران به دوره ی دوم و انعطاف پذیری اون خیلی امیدوارن ما هم امیدواریم اینطور بشه سیستم نظامی و پنتاگونه که کشور رو اداره می کنه به نظر می رسه که اون تمام برنامه های بوش رو گرفته و مهر تایید زده و انجام می ده.

ما رد دوره ی بوش شکایت داشتیم که بوش بدون بررسی قضایی کسی را تحت نظارت و کنترل می گیره، بدون بررسی قضایی، اوباما مردم رو بدون بررسی قضایی می کشه، اعدام های هدف مند انجام می ده، این مطلبه که خیلی مهمه

-خانم مجری: وقتی به قانون نظارتی که در حال حاضر در آمریکا جریان داره نگاه می کنیم دیگه نیازی به زندانی بودن نیست، اونقدر نظارت روی مردم هست،
- آقای شماره ی دو: دولت آمریکا در حال حاضر روزانه بیش از 107 میلیارد پیام مردم آمریکا رو کنترل می کنه شامل ایمیل، تلفن و دیگر ارتباطات می شه چنین شرایطی رو با صدها هزار و شاید بیش از یک میلیون نفر تحت نظارت های امنیتی داریم ما چنین کابوسی رو در کشور به وجود آوردیم پنج میلیون نفر تحت نظارت های امنیتی پنج میلیون نفر تحت نظارت های فوق امنیتی هستن رقم نسبتا بزرگیه

-آقای پیتر کازنیک: می دونید ما تو یه محیط بسته و کنترل شده زندگی می کنیم و مساله دردناک اینه که بچه ها و جوونا اینو پذیرفتن به این شرایط عادت کردن و کاری ندارن بالاخره یه جایی اطلاعات شما برای جاسوسی ذخیره می شه

- آقای الیور استون: آمریکا از خیلی چیزا می ترسه، از بقیه دنیا می ترسه، ما پول خیلی زیادی صرف ارتش، امنیت و اطلاعات می کنیم از کل دنیا بیشتر هزینه می کنیم آیا ما دشمن داریم؟ یا خیلی مورد تهدید قرار می گیریم؟ ویا واقعا به این چیز ها احتیاج داریم؟ آیا اینها چیزهایی هستن که باید در اولوی قرار بگیرن؟ فکر می کنم که اینطور نیست

-خانم مجری: چطور ما به چنین جایی می رسیم که حرف ها اونقدر سخیف می شن که نمی تونیم حقایق واضح این چنینی رو نشون بدیم؟

-آقای پیتر کازنیک:
یه پرستش کورکورانه نسبت به ارتش و میهن پرستی وجود داشته من به شدت به داشتن یه ارتش قوی معتقدم اما فقط برای دفاع از کشور، نه برای حمله به کشور های دیگه نه برای فتح دنیا، تفاوت فاحش و بزرگ این دو فراموش شده اینشتین می گه وقتی کشور از قوانین خودش پیروی نمی کند قوانین بی ارزش خواهند شد. آیا وسیله هدف رو توجیه می کنه؟ نه

- آقای الیور استون: چرا مردم اینقدر بی اطلاعات هستن؟ اونا نمی تونن آینده رو تصور کنن که با حال فرق داره

آخرین ویرایش:
پیتر کازنیک: طرف دیگه صحبت درباره محدودیت حاکم به کشور در خصوص صحبت سیاسیه چرا مردم اینقدر بی اطلاعات هستن؟ این همون چیزیه که ما در برنامون بهش می پردازیم مردم تاریخ خودشون رو درک نمی کنن به همین دلیل هیچ دیدگاهی نسبت به اینده و اونچه که ممکنه رخ بده ندارن اونا نمی تونن آینده رو تصور کنن که با حال فرق داره به همین دلیله که ما می گیم مردم باید گذشته خودشون رو بشناسن چون اگه گذشته رو بفهمن می تونن دیدگاهی نسبت به آینده داشته باشن

در سال 1944، 1945 سعی کردیم از سلاح های اتمی و ایجاد جنگ سرد دوری کنیم

در سال 1953 با مرگ استالین به پایان دادن جنگ سرد نزدیک شدیم

در سال 1963 زمانی که کندی ترور شد به پایان دادن به جنگ ویتنام و جنگ سرد نزدیک شدیم و مسیر های کاملا متفاوتی رو پیش گرفتیم

در دوران ریاست جمهوری کاتر هم حتی احتمال در پیش گرفتن مسیر متفاوت وجود داشت

و در پایان جنگ سرد در 1981 گورباچف برای همکاری و کار مشترک با بوش آغوش باز کرد

آیا بوش از تمام آنچه گورباچف به او پیشنهاد کرد استقبال کرد؟ نه خیلی متفاوت رفتار کرد

ما در عوض چکار کردیم؟ ما نقشه کشیدیم که شوروی نتونه به کشور هایی که می خواستن از اتحادیه شوروی جدا بشن و به استقلال برسن حمله کنه

و خودمون به پاناما حمله کردیم

به عراق حمله کردیم

اونوقت می گیم که خیلی خوبه که دیگران خودشون رو کنترل می کنن

اما ما خودمون این راهو انتخاب نمی کنیم چون ما سلطه طلب هستیم همانطور که مدلاین آلبرایت وزیر امور خارجه زمان کلینتون گفته اگر آمریکا از نیروهای نظامی استفاده می کنه چون آمریکاست ما کشور ناگزیری هستیم ما دیدگاهی فراتر از بقیه داریم

این همان تفکری است که الیور و من با آن درگیر هستیم

این حس متفاوت بودن آمریکایی می گیم این شهریه که خدا روی جهنم به بشریت داده اگه این کارو بکنیم حتما این کار درستی هست
و این پذیرفته شده نیست

الیور استون: گذشته مقدمه ست این اتفاق ها قبلا رخ داده همه چیز هایی که این ور و اون ور می خونید این ها تاریخ اند همه اینها قبلا اتفاق افتادن
و اگه باهوش باشید با آرامش به همه چیز نگاه می کنید و واکنش شدید به این موقعیت نشان نمی دهید

ما در رسانه ها حرف زدیم رسانه هایی که با دلار ها هدایت می شن

-خانم مجری: اگه هر دوی شما بخواید فیلمی در مورد این نسل بسازید چه موردی هست که به نظر شما به اون بی توجهی شده و یا اشتباه جلوه داده شده

پیتر کازنیک: من در مورد نسل جدید چیزی نمی دونم سه تا بچه دارم به نظر من یه مساله همیشگیه فرقی نمی کنه مردم چه جوری باشن همه اخلاقیات و وجدان مشترکی دارن ملاک ها همیشه تکرار می شن چه مرد چه زن می خوان کاری بکنن انجامش می دن خیلی با اونچه که ما در زمان خودمون انجام می دادیم فرقی نمی کنه

من فکر می کنم که تاریخ ادواریه و معتقدم که بچه های منم همون چیزی رو تجربه می کنن که من تجربه کردم و مادر پدر من تجربه کردن من همیشه قبل از اینکه به مساله سطحی توجه کنم اول به این ملاک ها نگاه می کنم

بالا