ماجرای حضور دختر با حجاب در آکادمی موسیقی گوگوش

ساحل

New member
وقتی پای شبکه من و تو وسط میاد قضیه بودار میشه چون رویه این شبکه واسه همه دیگه معلوم شده
از طرف دیگه ما بین دو گروه از دروغگوهایی قهار داخلی
(که از هرکی خوششون نیاد انگ بهایی، فراماسون، وهابی، یهودی، منافق و...میچسبونن) و خارجی (که همه کارشون هدف دار و ضد دین و مردم ایرانه) گیر کردیم پس قضاوت خیلی سخت میشه و نمیشه از بین این همه دروغ و دروغگو حقیقت رو به آسونی پیدا کرد، پس بهتره واسه آرامش خودمون هم که شده خیلی وارد این بازیها نشیم!!!

jeghele68

New member
بسی جای تاسف : که اینقدر راحت اعتقادات ی نفر رو زیر سئوال میبریم ، اینقدر راحت قضاوت میکنیم
"" قطعا پشت این شبکه ها به خصوص شبکه هایی که از سمت مکار پیر ( انگلیس ) هدایت میشه اهداف شومی هست ولی قطعا واسه اینکه تابلو نشه چهار تا برنامه سرگرمی و مسابقه هم میزارن ""
واقعا این شخص صدای خوبی داشت خیلی صداش صاف بود ، ولی دلیل نمیشه بکوبیمش
بسی جای خوشحالی : که اینقدر خودمون رو کامل میدنیم و اینقدر خودمون خوب و بی نقصیم که راحت دیگران رو میکوبیم

خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .................... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...........خودت به داد ما برس :(

بچه ها اخه داره درست ميگه.روشنفكر بازي چيه اخه؟
منم هميشه ميگفتم كه اين چه حجابيه كه موهاشو ميپوشونه ولي لباساي اينقدر بدن نما ميپوشه ولي اخرشم ميگم اعتقادات خودشه.كاريش نميشه كرد.چون خودم با ادماي زيادي برخورد داشتم كه حجاب خيلي براش مهم باشه اونم فقط حجاب مو
از اطرافياي خودم هركسي كه به ارميا راي دادن همشون ميگفتن چون مثل شكيلا ميمونه.هم مثل اون ارومه هم صداش تميزه
نسل هاي اول انقلاب همه تو اين سبك رو ميپسندن.مثل نسل ما نيستن كه هرچيزي كه باشه چه جديد چه قديم گوش بدن.نسل ما خيلي برپايه احساساتشون و طرز نگاه خودشون تصميم ميگيرن.خودمم ازين قاعده مستثني نيستم
بيايد ما قضاوت نكنيم.شايد اين حجاب بيشتراز بي حجابي جلب توجه بكنه ولي بيايد ما ايرانيا ياد بگيريم تويه مسايل شخصي ديگران دخالت نكنيم.واقعا متاسفم.هرچقدر ضربه ببينيم حقمونه بخدا.تاكي ما ايرانيا ميخوايم تويه زندگي ديگران سرك بكشيم و خودمونو علامه دهر بدونيم خدا ميدونه

بقول دوستمون navik:....كاشكي اين مردم دانه هاي دلشان پيدا بود !!

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
ولي در كل امسال خيلي افتضاح بودااااااا
همش خراب كردند
به غير از امير حسين
احسان و ادرين هم بد نبودند ولي خيلي زود حذف شدند

Mohammad gh

New member
برادر جان من با شما سر جنگ ندارم!! فقط خواستم نظرمو به عنوان يه كاربر گفته باشم. بنده هر منبع خبري باشه مطالعه ميكنم ولي قضاوت نميكنم..ظاهرا شما بيشتر رسانه هارو دنبال ميكنيد و اطلاعات بيشتري داريد ولي براي اينكه بقيه از اطلاعاتتون بهتر استفاده كنن بهتره كمي ديدگاه قضاييتونو! تغيير بديد. ولي اين گفته شما كه "به هر حال خدایی که من میپرستمش هرزمانی که نیاز باشه به کمک بندگانش میاد" با حكمت خدا و قدرت تعقل اشرف مخلوقات تضاد داره. عزيز دلم شايد هر كسي يه ديدي نسبت به خدا داشته باشه ولي ما هممون يك خدا داريم .
من با بحثی که راجب رسانه ها کردید و جان کلامتون اتفاقا هم نظر هستم
نظرمم هم همینه که هرکدوم از ما میتونیم یه دیدگاهی به خدا داشته باشیم پس نباید اعتقاد و دیدگاه دیگری رو زیر سوال ببریم

همین که بین ما بحث انداخته کم چیزی نیست.این نظر من بود نگفتم قبول کنین که.بهتره دیگه راجبشون صحبت نکنیم چیزای مهمتری هست که ارزش صحبت داره من معمولا توی این بحثا قاطی نمیشم این پست رو هم فقط به عنوان یه نظر فرستادم

راستش لحن شما که لطفا روشن فکر بازی در نیارید کمی برای من به عنوان کسی که مخالف نظریه ی توطئه هست تند بود و برای این بود که نقل قول کردم حرفتون رو وگرنه فکر میکنم میشه کمی آروم تر هم بحث کرد تا کسی خدای نکرده دلگیر نشه.

Mohammad gh

New member
بچه ها اخه داره درست ميگه.روشنفكر بازي چيه اخه؟
منم هميشه ميگفتم كه اين چه حجابيه كه موهاشو ميپوشونه ولي لباساي اينقدر بدن نما ميپوشه ولي اخرشم ميگم اعتقادات خودشه.كاريش نميشه كرد.چون خودم با ادماي زيادي برخورد داشتم كه حجاب خيلي براش مهم باشه اونم فقط حجاب مو
از اطرافياي خودم هركسي كه به ارميا راي دادن همشون ميگفتن چون مثل شكيلا ميمونه.هم مثل اون ارومه هم صداش تميزه
نسل هاي اول انقلاب همه تو اين سبك رو ميپسندن.مثل نسل ما نيستن كه هرچيزي كه باشه چه جديد چه قديم گوش بدن.نسل ما خيلي برپايه احساساتشون و طرز نگاه خودشون تصميم ميگيرن.خودمم ازين قاعده مستثني نيستم
بيايد ما قضاوت نكنيم.شايد اين حجاب بيشتراز بي حجابي جلب توجه بكنه ولي بيايد ما ايرانيا ياد بگيريم تويه مسايل شخصي ديگران دخالت نكنيم.واقعا متاسفم.هرچقدر ضربه ببينيم حقمونه بخدا.تاكي ما ايرانيا ميخوايم تويه زندگي ديگران سرك بكشيم و خودمونو علامه دهر بدونيم خدا ميدونه

بقول دوستمون navik:....كاشكي اين مردم دانه هاي دلشان پيدا بود !!

اتفاقا منم موافقم که احتمال داره حجابش برای جلب توجه باشه و توی چشم اومدن برای رای گرفتن از مردم اما با این فرضیه مخالفم که از طرف گروهی خاص یا گروهکی خاص به عنوان پیاده نظام سیستم برانداز به میدون اومده باشه!!!که دقیقا ادبیات بسیاری از سایت های خبری افراطیی هست که این شایعه هارو میسازن و واقعا ناراحت میشم وقتی میبینم کسی اینجور نوشته ها روش تاثیر منفی میزاره وگرنه چناچه نظر شخصی از روی تعقل و در نظر گرفتن تمام جوانب و بیطرفانه باشه حتی اگر ۱۰۰% مخالف نظر من باشه نه تنها توهینی بهش نمیکنم بلکه کاملا هم بهش احترام میزارم
پی نوشت:من که خودم به احسان و دلسا علاقه داشتم و ندا و هیچ عللاقه ای هم ارمیا نداشتم!!!!

بالا