لطفا فقط آقایون پاسخ بدهند

حسان

Well-known member
خب دیگه این احتیاج به حداقل 10 جلسه ای فشرده داره شما که انتظار نداری من همش رو اینجا بتونم بگم :21:

خوب زمان دارید ( حالا حالا ها این پست پا بر جاست) کم کم . بیان بفرمایید.. طی ده جلسه مبسوط تازه نه فشرده... لا اقل تهش یه چی دستمون بیاد...

آخرین ویرایش:

mehrshad

New member
حلال حروم رو با تحقيق از محل كارش دوستانش و ميزان اعتقادات خانوادش ميشه حدث زد_ فرهنكش شبيه خودمون باشه يني شبيه خودمون باشه كه تو نشست و برخاست باهاش ميشه فهميد_ از خود كذشتكي هم تو جلسات و اينكه از مواضعش جقد باين مياد مثلا زمان تعين مهريه !

mahnam

New member
حلال حروم رو با تحقيق از محل كارش دوستانش و ميزان اعتقادات خانوادش ميشه حدث زد_ فرهنكش شبيه خودمون باشه يني شبيه خودمون باشه كه تو نشست و برخاست باهاش ميشه فهميد_ از خود كذشتكي هم تو جلسات و اينكه از مواضعش جقد باين مياد مثلا زمان تعين مهريه !

خودت چی مهرشاد جان ؟؟!!! واسه دختر مردم ؟؟ :dadad4:

mehrshad

New member
مهنام جان مهريه ببرن ولي فقط زندان نبرنم جون بخدا اوضا خرابه_ شيطونك جان كلا دختر من فرق مي كنه _ حالا مامانمون يه اشتباهي كرد

حسان

Well-known member
مهنام جان مهريه ببرن ولي فقط زندان نبرنم جون بخدا اوضا خرابه_ شيطونك جان كلا دختر من فرق مي كنه _ حالا مامانمون يه اشتباهي كرد

یعنی شما معتقدین که برای دخترتون فرد لایق پیدا نمیشه.. چون ؟؟
جواب چون رو بفرمایید لطفا..

parand

Well-known member
شناخت دخترو پسر باید زیر نظر خونواده ها باشه. به هیچ وجه دوستی دختر و پسر توصیه نمیشه. چون احساسات بر دو طرف غالب میشه.
نظارت خونواده ها شرط اصلیه....
:riz277:
خونواده ها باید با هم رفت و امد داشته باشن تا از خلقیات و رفتار و اداب و رسوم همدیگه اطلاع پیدا کنند.
واسه تحقیق هم باید از افراد صاحب صلاحیت استفاده کنند. (هم شخصی که برای تحقیق میفرستند و هم کسی که ازش در مورد دختر یا پسر سوال میشه)

البته قبل از همه ی اینها باید دختر یا پسر به خودشناسی بپردازن بعد تصمیم به تشکیل زندگی بگیرن

حسان

Well-known member
شناخت دخترو پسر باید زیر نظر خونواده ها باشه. به هیچ وجه دوستی دختر و پسر توصیه نمیشه. چون احساسات بر دو طرف غالب میشه.
نظارت خونواده ها شرط اصلیه....
:riz277:
خونواده ها باید با هم رفت و امد داشته باشن تا از خلقیات و رفتار و اداب و رسوم همدیگه اطلاع پیدا کنند.
واسه تحقیق هم باید از افراد صاحب صلاحیت استفاده کنند. (هم شخصی که برای تحقیق میفرستند و هم کسی که ازش در مورد دختر یا پسر سوال میشه)

البته قبل از همه ی اینها باید دختر یا پسر به خودشناسی بپردازن بعد تصمیم به تشکیل زندگی بگیرن

ممنون از حضورتون... بحث رو منحرف نکنین از سوال اصلی...:riz304:
لطفا جواب سوال رو بگین... سوال رو بخونین؟ قراره از جایگاه یک پدر نظر بدین... پس یعنی نظارت خانواده هست...

kaveh1316

New member
از نظر من پسر خوب کسیه که دندوناشو مسواک بزنه. حداقل ماهی دو بار بره استخر . اگه هر موقع بی خبر بخان ازش کوییز بگیرن ناراحت نشه . طرفدار منچستر یونایتد باشه . bmi بالای 22 باشه .برا خونشون نون بخره. حرف زشت نزنه.لبس شلوارش اتو داشته باشه .پیتزا پپرونی دوست داشته باشه. همش دنبال پول نباشه . لا اقل 45% انسانیت تو وجودش باشه . اگه بشه ریزش مو هم نداشته باشه و...................................................... بقییه هم داره که گذاشتم به اختیار خودتون

حسان

Well-known member
از نظر من پسر خوب کسیه که دندوناشو مسواک بزنه] ( اهمیت دادن به بهداشت فردی)[/. حداقل ماهی دو بار بره استخر ( دارای تفریحات سالم) . اگه هر موقع بی خبر بخان ازش کوییز بگیرن ناراحت نشه ( آماده بودن برای رویارویی با مشکلات احتمالی) . طرفدار منچستر یونایتد باشه :)33:). :33:bmi بالای 22 باشه .برا خونشون نون بخره (اهمیت دادن به خانواده و توانایی پذیرش مسئولیت). حرف زشت نزنه ( اهمیت دادن به ادبو عفت در کلام).لبس شلوارش اتو داشته باشه ( احترام به اعضای خانواده و توجه به حقوق آنها من جمله تمیزو اراسته بودن در منزل) .پیتزا پپرونی دوست داشته باشه. همش دنبال پول نباشه ( توانایی تشخیص دادن الویت های زندگی در مباحث مختلف مثل احساسی- اقتصادی- اجتماعیو ...) . لا اقل 45% انسانیت تو وجودش باشه ( مهارت ایثارو از خود گذشتگی ). اگه بشه ریزش مو هم نداشته باشه و...................................................... بقییه هم داره که گذاشتم به اختیار خودتون

بسیار ممنون از حضورتون... شیوه ای نوین برای بیان آنچه مهمه بود.

آخرین ویرایش:

kaveh1316

New member
بسیار ممنون از حضورتون... شیوه ای نوین برای بیان آنچه مهمه بود.[/quot
دوست عزیز سلام ذ کاوت شما ستودنیه کاملا حق با شماست
در خصوص منچستر یونایتد هم باید بگم این تیم یعنی نظم انظباط کار گروهی ایثار و............. وطرفداراش هم باید مثل اونا باشن

حسان

Well-known member
سلام به دوستان . ما اقايون با قوانين حال نميتوانيم به سوال شيطونك جواب بديم چون دختران ما براي 20 سال ديگه اماده ازدواج ميشن( اگر فردا ازدواج كنيم و فرزند اولمون دختر باشه و بخايم تو 20 سالگي شوهرش بديم ) و ما نميدانيم كه 20 سال ديگر وضعيت جامعه به چه صورت هست ايا 20 سال ديگر شرايط جامعه مثل حالا خواهد بود؟ ايا 20 سال ديگر ادمي با ويژگيهايي كه گفتيد پيدا ميشه اينكه با ايمان باشه و غير ؟ قاعدتا كه مثل الان نخواهد بود چون من كه دارم اين وضعيت تو جامعه رو ميبينم و اين و ضعيت بچها كه همتون اطلاع داريد و نيازي به گفتن نداره به هر حال يكي از همين اينها فردا به خواستگاري دختر من مياد بنظر من همينكه با ايمان باشه و هيچي هم نداشته باشه براي من پدر كافي . چون بچهاي الان باهوش و از لحاظ اعتقادي يكم منحرف هستن 20 سال ديگه اگر بتوني داخلشون يك ادم با ايمان پيدا كنيد نعمت بزرگي ......... البته بايد يك نكته ارض كنم كه خدا در قران ميفرماييد زنان مومن نصيب مردان مومن و زنان فاسق نصيب مردان فاسق ميشن و اين يك قانوناللهي ما اگر دخترمونو در 20 سال ديگه بتونيم با خدا و اهل بيت اشنا كنيم و با اين روش اونارو بار بياريم خدا هم يك شوهر با ايمان نصيبشون ميكنه در مورد شغل هم خدا ميگه اگر فقير باشن اونا رو با نعمتش بي نياز ميگن مهم اين كه در 20 سال ديگه دخترمونو با عفت و با حيا بار بياريم اين وظيفه من همه اقايون ديگه و خانمهاي اينده ما هستش .

سپاس از حضورتون

حسان

Well-known member
سالم باشه، اخلاق خوبی داشته باشه و با خانوادش مهربون باشه
قوی و پرتلاش باشه اینقد که همسر و فرزندانش مطمئن باشن تو مشکلات یه تکیه گاه قوی و مهربون دارن
و اینقد همسرشو دوست داشته باشه که حاضر باشه هرکاری هرکار حنی هرکاری برا همسر و خانوادش بکنهامیدوارم همه همیشه شاد زندگی کنند

این رو از کجا میفهمین؟؟؟

این یکی رو چه طور؟ از کجا میشه فهمید واقعا دخترتونو دوست داره یا فقط به خاطر پول یا موقعیت شما اومده سراغ دخترتون؟

biosta

Well-known member
سلام بچه ها

یه سوالی همیشه برام مطرح بوده و اون این که آقایون خودشونو چه جور ارزیابی میکنن یا بهتر بگم به نظرشون پسری مرد زندگیه؟؟

آقایونی که میخوان جواب بدن فکر کنن مثلا پدر شدن و حالا دخترشون میخواد ازدواج کنه؟چه جور پسری خوبیه؟

یادتون باشه زیاد ارمان گرایانه جواب ندین شرایط الان که جوونین رو هم در نظر بگیرین بعد بگبن.

شرایط لازم و کافی بودن در مثلث خوشبختی دکتر هلاکویی هست یعنی واقعیت پذیری - مسئولیت پذیری -اخلاق
که در این صورت در جهان بینی و افکار و عقائد نزدیک به هم باشند که حداقل 500 ساعت گفتگوی جهت دار و هدفمند لازم دارد ...

محسن ن ک

New member
این رو از کجا میفهمین؟؟؟

این یکی رو چه طور؟ از کجا میشه فهمید واقعا دخترتونو دوست داره یا فقط به خاطر پول یا موقعیت شما اومده سراغ دخترتون؟

ما ک ن پول داریم ن موقعیت حتما بخاطر خودشه دیگه :دی
تازه اگر ظاهر و باطنش ب باباش بره حتما ب خاطر خودشه ک اومدن سراغش :)

varia

Well-known member
سلام بچه ها

یه سوالی همیشه برام مطرح بوده و اون این که آقایون خودشونو چه جور ارزیابی میکنن یا بهتر بگم به نظرشون پسری مرد زندگیه؟؟

آقایونی که میخوان جواب بدن فکر کنن مثلا پدر شدن و حالا دخترشون میخواد ازدواج کنه؟چه جور پسری خوبیه؟

یادتون باشه زیاد ارمان گرایانه جواب ندین شرایط الان که جوونین رو هم در نظر بگیرین بعد بگبن.

قد، وزن، دور بازو، پول!

خخخخ شوخی کردم!

بنظرم برای شناخت طرف مقابلی که میتونه بهامون زندگی کنه بهتره اولخودمونو بشناسیم.

مومن بودن طرف فقط برای افرادی که اهل دین و مذهب هستند خوبه ولی اونایی که اهلش نیستند ضرورت نداره.

مرد باید اهل زندگی باشه و این کلمه"اهل" پر هست از معانی و ویژگی ها.

در کل توصیه میکنم دنبال معیارهایی برای سنجش شعور طرف مقابل باشید چون اگه در این مورد نمره قبولی بیاره بقیش هل میشه انشاءالله.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ps2020

ps2020

New member
قد، وزن، دور بازو، پول!

خخخخ شوخی کردم!

بنظرم برای شناخت طرف مقابلی که میتونه بهامون زندگی کنه بهتره اولخودمونو بشناسیم.

مومن بودن طرف فقط برای افرادی که اهل دین و مذهب هستند خوبه ولی اونایی که اهلش نیستند ضرورت نداره.

مرد باید اهل زندگی باشه و این کلمه"اهل" پر هست از معانی و ویژگی ها.

در کل توصیه میکنم دنبال معیارهایی برای سنجش شعور طرف مقابل باشید چون اگه در این مورد نمره قبولی بیاره بقیش هل میشه انشاءالله.

لایــــــــک
دقیقا همینه
کاملا موافقم
مثل همیشه منطقی و عالی بود :auizz3ffy9vla57584x

بالا