لطفا فقط آقایون پاسخ بدهند

farzad.lab

مدیر بخش
پسر ها رو معمولا خیلی راحت تر از دخترا میشه شناخت ... به نظر من واسه پسر مهم ترین چیز شخصیت و پایبند بودنه ... و این که دو طرف به هم بخورن ... چون بین آدما ی معمولی خوب مطلق وجود نداره ... همه یه کاستیایی دارن ... باید دو طرف مکمل همدیگه باشن ....که این رو هم به راحتی نمیشه تشخیص داد مگه این که با طرف ارتباط داشته باشی .

آخرین ویرایش:

BBT

New member
پسر ها رو معمولا خیلی راحت تر از دخترا میشه شناخت ... به نظر من واسه پسر مهم ترین چیز شخصیت و پایبند بودنه ... و این که دو طرف به هم بخورن ... چون بین آدما ی معمولی خوب مطلق وجود نداره ... همه یه کاستیلیی دارن ... باید دو طرف مکمل همدیگه باشن ....که این رو هم به راحتی نمیشه تشخیص داد مگه این که با طرف ارتباط داشته باشی .

فرزاد چشم بسته غیب گفتی معلومه که پسرا رو راحتتر میشه شناخت اصلا شناخت دخترا محاله هزارتا کتاب هم درباره شون نوشته بشه بازم کمه

حسان

Well-known member
پسر ها رو معمولا خیلی راحت تر از دخترا میشه شناخت ... به نظر من واسه پسر مهم ترین چیز شخصیت و پایبند بودنه ... و این که دو طرف به هم بخورن ... چون بین آدما ی معمولی خوب مطلق وجود نداره ... همه یه کاستیلیی دارن ... باید دو طرف مکمل همدیگه باشن ....که این رو هم به راحتی نمیشه تشخیص داد مگه این که با طرف ارتباط داشته باشی .

ممنون آقا فرزاد... اما تصور کن یه نفر اومده خواستگاری دختر خانوم شوما... اونوقت شومای پدر چه جوری پایبندیو شخصیت رو میشناسی؟؟
قشنگ توضیح بده ... من آی کیوم زیر 60 میباشد... :whistle:

farzad.lab

مدیر بخش

ممنون آقا فرزاد... اما تصور کن یه نفر اومده خواستگاری دختر خانوم شوما... اونوقت شومای پدر چه جوری پایبندیو شخصیت رو میشناسی؟؟
قشنگ توضیح بده ... من آی کیوم زیر 60 میباشد... :whistle:

سوال سخت میپرسیاااااا
اونی که میتونه به این سوال دقیق جواب بده فقط یه پدره !
امــــــــا . خب باید تحقیق کرد ... راجع به شخصیت طرف ... از گذشتش پرسید ...

چرا راه دور بریم ... من الان نمیدونم یکی اگه بخواد منو بشناسه باید چیکار کنه ... چون با 1 روز و 2 روز نمیشه یکی رو شناخت ... :j58r36j3gcr4suxymup

farzad.lab

مدیر بخش
فرزاد چشم بسته غیب گفتی معلومه که پسرا رو راحتتر میشه شناخت اصلا شناخت دخترا محاله هزارتا کتاب هم درباره شون نوشته بشه بازم کمه

اون که 100% :whistle::whistle:

600x600_4yfnm011v40w0verbu2.jpg

BBT

New member
به نظرم شیطونک مشکل از سوالته که به جواب نمیرسی

حسان

Well-known member
به نظرم شیطونک مشکل از سوالته که به جواب نمیرسی

کوجای سوال مشکل داره؟؟؟
از هر کی میپرسم میگه همسر دخترم باید مومن باشه متعهد باشه خانواده دوست باشه مهربون باشهو .... کلی صفت خوب رو ردیف میکنن... اما سوال من اینه از کوجا میشه فهمید طرف آیا واقعا این ویژگی ها رو داره یانه؟؟؟
راهکار کاربردی برای رسیدن به این نتیجه که طرف این ویژگی رو داره یا نه... و آقایون هم که هم جنس خودشونو بهتر میشناسن باید بتونن راحت به این سوال پاسخ بدهند.

farzad.lab

مدیر بخش
آخه سوالی که شیطونک پرسید جوابای سختی نداره ... اما این که میپرسه چطور میشه بهش رسید سخته ... :smilies-azardl (181

farzad.lab

مدیر بخش
کوجای سوال مشکل داره؟؟؟
از هر کی میپرسم میگه همسر دخترم باید مومن باشه متعهد باشه خانواده دوست باشه مهربون باشهو .... کلی صفت خوب رو ردیف میکنن... اما سوال من اینه از کوجا میشه فهمید طرف آیا واقعا این ویژگی ها رو داره یانه؟؟؟
راهکار کاربردی برای رسیدن به این نتیجه که طرف این ویژگی رو داره یا نه... و آقایون هم که هم جنس خودشونو بهتر میشناسن باید بتونن راحت به این سوال پاسخ بدهند.

یه همجنسو از قیافش که نمیشه شناخت !!! بــــــــــــــــــــــــــاید باهاش ارتباط داشته باشی ... شما به جای مادر یه پسر جواب بدین ... یه دخترو چطور میشه شناخت !!!!! میشه اصلا ؟؟؟

BBT

New member
نه سوالت مشکلش اینجاست که
اولا خود سوال که چه طوری یه پسر رو بشناسیم برای ازدواج خیلی مشکله
بعد اومدی از بقیه میخوای که اول فرض کنن ازدواج کردن بعد بچه دار شدن بعد بچه شون هم دختره حالا وقت ازدواجه و یه آقا پسر اومده خواستگاری
خب جای این همه پیچیدگی از بچه ها بخواه که خودشون باشن و جواب بدن نه این که خودشون رو جای یه پدر فرض کنن
مطمعن باش بهتر نتیجه میده

حسان

Well-known member
نه سوالت مشکلش اینجاست که
اولا خود سوال که چه طوری یه پسر رو بشناسیم برای ازدواج خیلی مشکله
بعد اومدی از بقیه میخوای که اول فرض کنن ازدواج کردن بعد بچه دار شدن بعد بچه شون هم دختره حالا وقت ازدواجه و یه آقا پسر اومده خواستگاری
خب جای این همه پیچیدگی از بچه ها بخواه که خودشون باشن و جواب بدن نه این که خودشون رو جای یه پدر فرض کنن
مطمعن باش بهتر نتیجه میده

ببین BBt عمدا این جوری پرسیدم ... چون میخوام با حس مسئولیت و دغدغه ی پدری جواب بدن...

farzad.lab

مدیر بخش
شما میتونی خودتو جای یه مادر فرض کنی ؟؟؟؟ اگه میتونی ما ام میتونیم جای یه پدر باشیم

حسان

Well-known member
شما میتونی خودتو جای یه مادر فرض کنی ؟؟؟؟ اگه میتونی ما ام میتونیم جای یه پدر باشیم

فرزاد من قبلا همچین تاپیکی رو با عنوان خانوم ها فقط پاسخ دهند گذاشته بودم و نظر خانوم ها رو خوندم... اما الان میخوام بدونم پدران آینده چه گونه نظری دارند و چگونه عمل میکنند.

farzad.lab

مدیر بخش
فرزاد من قبلا همچین تاپیکی رو با عنوان خانوم ها فقط پاسخ دهند گذاشته بودم و نظر خانوم ها رو خوندم... اما الان میخوام بدونم پدران آینده چه گونه نظری دارند و چگونه عمل میکنند.[/quote

باید راجبش بحٍث بشه .....
راستشو بگم تا حالا راجبش فکر نکردم ...

اما به نظر من از این منظر نگاه کردن بهش زیاد درست نیست با وضعیت الان ...
چون یه پدر نمیتونه واسه دخترش همسر انتخاب کنه ... پدر باید دخترشو طوری تربیت کرده باشه که بتونه خودش این کارو انجام بده ... خودش به شناخت برسه .... و پدر نقش راهنما رو داره ... نه این که انتخاب کنه کدوم شوهر واسه دخترش مناسبه کدوم نیست ....
دختر خودش باید توی ملاقاتایی که داره .... و صحبتایی که میکنه شخصیت و طرز تفکر مرد رو بفهمه ....

حسان

Well-known member
فرزاد من قبلا همچین تاپیکی رو با عنوان خانوم ها فقط پاسخ دهند گذاشته بودم و نظر خانوم ها رو خوندم... اما الان میخوام بدونم پدران آینده چه گونه نظری دارند و چگونه عمل میکنند.[/quote

باید راجبش بحٍث بشه .....
راستشو بگم تا حالا راجبش فکر نکردم ...

اما به نظر من از این منظر نگاه کردن بهش زیاد درست نیست با وضعیت الان ...
چون یه پدر نمیتونه واسه دخترش همسر انتخاب کنه ... پدر باید دخترشو طوری تربیت کرده باشه که بتونه خودش این کارو انجام بده ... خودش به شناخت برسه .... و پدر نقش راهنما رو داره ... نه این که انتخاب کنه کدوم شوهر واسه دخترش مناسبه کدوم نیست ....
دختر خودش باید توی ملاقاتایی که داره .... و صحبتایی که میکنه شخصیت و طرز تفکر مرد رو بفهمه ....

بله فرزاد خان منم نگفتم که پدر بیاد انتخاب کنه...
قطعا پدری که به این ظرافت ها در تشخیص دامادش دقت کنه دخترش رو هم طوری تربیت کرده که اونم خودش بتونه به نتیجه درست برسه ...
و هیچ پدری هم حاضر نیست که دخترش انتخاب نادرستی بکنه...بنابراین معمولا یه سری تحقیقات و بررسی هایی رو پدر خودش انجام میده تا اگه احیانا ( یه در ده هزارم ) دخترش صرفا از روی احساس تصمیم گرفته با منظق بهش جواب بده...
حالا کلا الان بحث ما این جا این موضوع نیست ...
بحث اصلی اینه که مثلا همه میدونیم که خوش اخلاقی یه ویژگی که باید باشه حالا چه جوری باید بفهمیم طرف خوش اخلاق هست یانه؟ یا مثلا یه چی سخت تر مثل میزان اهمیت دادن طرف به خانه و خانواده و همسرش؟؟

farzad.lab

مدیر بخش

بله فرزاد خان منم نگفتم که پدر بیاد انتخاب کنه...
قطعا پدری که به این ظرافت ها در تشخیص دامادش دقت کنه دخترش رو هم طوری تربیت کرده که اونم خودش بتونه به نتیجه درست برسه ...
و هیچ پدری هم حاضر نیست که دخترش انتخاب نادرستی بکنه...بنابراین معمولا یه سری تحقیقات و بررسی هایی رو پدر خودش انجام میده تا اگه احیانا ( یه در ده هزارم ) دخترش صرفا از روی احساس تصمیم گرفته با منظق بهش جواب بده...
حالا کلا الان بحث ما این جا این موضوع نیست ...
بحث اصلی اینه که مثلا همه میدونیم که خوش اخلاقی یه ویژگی که باید باشه حالا چه جوری باید بفهمیم طرف خوش اخلاق هست یانه؟ یا مثلا یه چی سخت تر مثل میزان اهمیت دادن طرف به خانه و خانواده و همسرش؟؟

قبل از ازدواج دو طرف باید به شناخت برسن ... اما حتما لزومی نداره این شناخت 100% باشه ... باید شناخت در حد قابل قبولی باشه برای شروع رابطه ...
برای شناختن افراد هم راه هم زیادی هست ...
اون چیزی که من به ذهنم میرسه اینه که توی ملاقات های حضوری که دو طرف دارند ... که هدفشون هم افزایش شناخته ....
مسائلی مثل :تعادل روحی، سلامت جسمانی، قیافه ظاهری و نگاه کلی فرد به زندگی رو دختر مورد توجه قرار بده .
که برای هر کدوم هم راه هست که بهشون پی ببریم ...

حسان

Well-known member

قبل از ازدواج دو طرف باید به شناخت برسن ... اما حتما لزومی نداره این شناخت 100% باشه ... باید شناخت در حد قابل قبولی باشه برای شروع رابطه ...
برای شناختن افراد هم راه هم زیادی هست ...
اون چیزی که من به ذهنم میرسه اینه که توی ملاقات های حضوری که دو طرف دارند ... که هدفشون هم افزایش شناخته ....
مسائلی مثل :تعادل روحی، سلامت جسمانی، قیافه ظاهری و نگاه کلی فرد به زندگی رو دختر مورد توجه قرار بده .
که برای هر کدوم هم راه هست که بهشون پی ببریم ...

آها یه 3 امتیازی برای شما که زدی به وسط خال؟؟؟ حالا چند تا از این خیلی را ه ها رو بفرمایید

farzad.lab

مدیر بخش
آها یه 3 امتیازی برای شما که زدی به وسط خال؟؟؟ حالا چند تا از این خیلی را ه ها رو بفرمایید

بحث شناخت آدما در حد یه روانشناسه ... سخته توضیحش .. و البته خیلییییییی طولانی ...
و باز هم به نظر من :13: ( چقد نظر میدم )

دخترا نباید با یه سری از مردا ازدواج کنن.

مردایی که هیچ دوستی ندارن ... پی بردن بهش هم میتونه ساده باشه ... این جور مردا چون دوستی تو زندیگیشون ندارن ... هوش هیجانی پایینی هم دارن . کلا تو درک احساسات خودشونو دیگران مشکل دارن ... و چون زیاد روابط اجتماعی نداشتن دست و پا چلفتی از آب در میان ...

این یه موردش بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: حسان
بالا