... لایکستـــون با نستعلیق ...

waria

New member
غیر دلتنگی مرا چون غنچه از دنیا چه سود؟؟؟ خوش گلستانی است باغ زندگی اما چه سود...

لاله را از سرخ رویی بهره غیر از داغ نیست....طالع مسعود باید طلعت زیبا چه سود؟؟........

سعی کردم اون حروف نباشه دیگه..فقط آبروداری کن مهسا....نتونستی هم بوگو خودم تقلب برسونم...خطمو که دیدی....
ینی خودتون ببینین دیگه...خوبه سفارش کردم.فک کنم گشته تو گوگل ی متن پر س وخ وع واینا پیدا کنه:sdasdasd:
اقا تمرین کردم ولی خو نشد اونو بنویسم سخته خب.همین امضا خودمو نوشتم قبول کنین دیگه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
jv9vckrgt58ateb16uv.jpg

دیگه خطم ازبعضی از دوستان ک اسم نمیبرم ک بهتره ک:whistle:منو مهنا ثابت کردیم چپ دستا خیلی هم خوش خطن...وبد خطیشون شایعه ای بیش نیست...(شکلکام تموم شد...ش.سیگار)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

parnia

New member
ینی عاشق اون ی های در حال سقوطتم...:whistle:..............عالی بود :ph34r-smiley:...( دیگه چی بگم خو...مدیرم هست...)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arezoo90

New member
خوب اخه من گناه دارم اخه!!!!!!!!!!!!!!:dadad4:
چرا همتون اینقده خوش خطین خو....!!!!!!!!!:13:
من واقعا بد خطم نه از اون بدخطایی که شما گفتین بعد دیدیم خوش خط تشریف دارین....
اخه میدونین چیه من بچگی ها که میرفتم دکتر: دکتر نسخه مینوشت بعد به نسخه دکترا که نگا میکردم میدیدم نمیشه خوند!!!!!!!!!
بعد چقدم همه از دست خطشون تعریف میکنن و خلاصه کلاس دارشت! شروع به تقلید کردیم وکارمون به اینجا کشید !!!!!!!!!!
دست خط منم کلاس داره دیگه !!!!!!!! :whistle: هرکسی نمیتونه که بد خط باشه بدخطا تکن :motat:

waria

New member
ینی عاشق اون ی های در حال سقوطتم...:whistle:..............عالی بود :ph34r-smiley:...( دیگه چی بگم خو...مدیرم هست...)

آره کلا عاشق زیاد داره:whistle:موقعی ک جو گیر میشم میخوام خوب بنویسم ی هام اونطوری میشه(دیگه از خط تو ک خیلی بهتر بود.میدونستم بد خطی ولی نه در اون حد:whistle:)

mohana

Well-known member
ینی خودتون ببینین دیگه...خوبه سفارش کردم.فک کنم گشته تو گوگل ی متن پر س وخ وع واینا پیدا کنه
اقا تمرین کردم ولی خو نشد اونو بنویسم سخته خب.همین امضا خودمو نوشتم قبول کنین دیگه
jv9vckrgt58ateb16uv.jpg

دیگه خطم ازبعضی از دوستان ک اسم نمیبرم ک بهتره ک منو مهنا ثابت کردیم چپ دستا خیلی هم خوش خطن...[/B]وبد خطیشون شایعه ای بیش نیست...(شکلکام تموم شد...ش.سیگار)

:smilies-azardl (113:28:
البته خو...نظر خواهرم ی چیز دیگه س...خیلی بده هااا...بقیه اعضا خانواده خوشنویس باشن:65d6a5d6s:

waria

New member
البته خو...نظر خواهرم ی چیز دیگه س...خیلی بده هااا...بقیه اعضا خانواده خوشنویس باشن:65d6a5d6s:
ایراد نداره مهنا...منم نظر خانواده چیز دیگست...میگن بد خطم بعد موقع کارت نوشتن میان سراغ من.والا...:65d6a5d6s:

aManofDetail

New member
ینی خودتون ببینین دیگه...خوبه سفارش کردم.فک کنم گشته تو گوگل ی متن پر س وخ وع واینا پیدا کنه:sdasdasd:
اقا تمرین کردم ولی خو نشد اونو بنویسم سخته خب.همین امضا خودمو نوشتم قبول کنین دیگه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
jv9vckrgt58ateb16uv.jpg

دیگه خطم ازبعضی از دوستان ک اسم نمیبرم ک بهتره ک:whistle:منو مهنا ثابت کردیم چپ دستا خیلی هم خوش خطن...وبد خطیشون شایعه ای بیش نیست...(شکلکام تموم شد...ش.سیگار)

هههههههههه منظورش از بعضیا با من ک نیست؟؟؟؟؟اگ هست ی چیزی بگید بنویسم/میخوی چیزی ک برای تو گفتن رو بنویسم؟قبوله؟

waria

New member
هههههههههه منظورش از بعضیا با من ک نیست؟؟؟؟؟اگ هست ی چیزی بگید بنویسم/میخوی چیزی ک برای تو گفتن رو بنویسم؟قبوله؟
نه دوست عزیز منظورم شما نبودید.خط شما رو ندیدم من.اصن نمیدونم گذاشتید یا نه...:smiliess (12):اگه دوست دارید بنوسید اون متنو...

ZOT

New member

فیزیست بنویس : زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد "سهراب سپهری"

mahsa.

New member
نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچیک از مردم این آبادی

به حباب نگران لب یک رود قسم..و به کوتاهیه آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد....

انچنان که فقط خاطره ای میماند...لحظه ها عریانند...به تنش جامه اندوه مپوشان هرگز
اولا دمت گرم گفته بودم کسی به اقا فیزیست سرخط نده
درضمن من مهسا هستم اکی؟

aManofDetail

New member
درضمن من مهسا هستم اکی؟

اکی بابا یکی:motat: خب مهسا خانم بگو///دست بزن ک نداری؟:wacsmiley:
باشه حالا دیگ بگو چرا تهدید میکنی.......................:13::13:

arezoo90

New member
بچه ها متفرق بشید مهسا اومد!!!!!!!!!!!!!!:whistle:
الانه که............... :eek:t0837h0nn8zfqu8ult

mahsa.

New member

اینم چیزی ک من نوشتم////مهسا همشو ننوشتم//ببخشید کیفیت دوربینمهم کمه

مگه میشه همشهری من باشی و خوب ننویسی
خوش خطی بی تعارف
درضمن این اهنگ اصلیتش مال کوروس سرهنگ زاده است جهان باز خوانی کرده.

parnia

New member
درضمن من مهسا هستم اکی؟

الان چی شد؟؟؟ من درجریان نبودم آجی...من دارم واسه رتبه 1 میخونم...هر ازگاهی واسه رفع خستگی میام نت....:whistle:.....فک کردی من همه پستا رو دنبال میکنم؟؟؟ واه....اصن منو نیگاه...به من میاد؟؟:rolleyessmileyanim:

اره آجی شما مهسایی....بخدا منم میدونم مهسایی.....:dadad4:

aManofDetail

New member
خیلی سخخت شد برام سعی میکنم فردا براتون ی چیزی بفرستمم///////امیدوارم خوشتن بیاد باز ازش//

zErOOn3

Well-known member
مهسااااا جونم،من پايتم اساسي ....بذار فقط ١٠ خرداد تموم شه من كنكورم رو بدم....خدايي با تانك ميام در خونتون سوارت ميكنم باهم ميريم جاده شمال صفا سيتي ...بدش مستقيم ميريم زيرو وان رو در افق محو ميكنيم!!!

سلام /...

emoticons.gif

عاغاااا من اصلا نميفهمم چي چي مينويسي زيرو وان!!! خدايي ي سوال؟ چ جوري تو امتحانا استادا برگه امتحانيتو صحيح ميكردن؟؟؟؟ هاااااا؟؟؟ من اكه جاي استادت بودممممممممممم كلا تا اخر عمرت بهت نمره نميدادم،،،،،،،،،،،
خدايي خط ميخي راحتره فهميدنش !!!!

امتحــونــا فقط عــدد بود /... :smiliess (8): /... ادبیاتــم کــ بی خیال نمبــره شعــرا مشدیــم /... :whistle:

نــوپــ /... 40 میدادیــن /... متمئنیـــم /....

یه چیــز دیگه : تو محیط مجــازی این توریــه هــا /... مثلا تو نت /... SMS کــه 100 درصـــد F!NGoOoL!SHــه /...

یه بار یکی بهمون گفت یه نامه واسمون بنویــس /... داشتیــم می نوشتیمــا /... هـــی پسل نامه اداریــه /... این چیه داری ون ویــC !!!؟؟؟؟؟

GoOoD GoOoD

zErOOn3

Well-known member
الان چی شد؟؟؟ من درجریان نبودم آجی...من دارم واسه رتبه 1 میخونم...هر ازگاهی واسه رفع خستگی میام نت....:whistle:.....فک کردی من همه پستا رو دنبال میکنم؟؟؟ واه....اصن منو نیگاه...به من میاد؟؟:rolleyessmileyanim:

اره آجی شما مهسایی....بخدا منم میدونم مهسایی.....

SLM

:25r30wi:

wOw اینجــا رو /...

136834176170081.jpg

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
یکی هم یه متن ساده ی بی آلایشی!!بده من بنویسم:whistle::dadad4:ماشالا بچه ها همه خوش خط هستن دیدن خط من هم واسه تفریح و شادی جمع خوبه:tonguesmiley:

بالا