... لایکستـــون با نستعلیق ...

ps2020

New member
دست خطم، همینی هست که اینجاست،
از همینجا پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما، در جهت بهتر شدن دستخطم هستم!

:applause:فقط اگه میشه یه دست خط دیگه بذارین،بزرگتر!!!
دس خطتون شبیه دکتراس ها!!!

یعنی مرده بودم از خنده وقتی خوندم آقا ام جی نوشته فینگلیش فونگلیش.............

:33:
اعتماد به سقفو حال کردین.........ی همچین ادمیم من...

:applause: میبینم که همه شجاعت پیدا کردن!!!

SLM

دادا6 سینــا میگن کفــش کردن محل زندگی مــالو دقیقــا !!!!!!!!!!!!!!!!!!

شمــال و /... (بالابالاهــا) ایــنوراش ــم کفــش شده تازگیــا /... به قــول دادا6 /...

:a2d3:

ba ba barghi

Well-known member

سلام...کلاه آ رو ی کم باهاش فاصله بدین...خیلی نزدیک میزارین.
خب من برم درس بخونم....
ضمنا دکتر سعی کن یکم آرام تر بنویسی ...حوصله کن ....
بله شیوا جان بهتره بری سر درس ومشقت

98oj9l953qld1i2svkz.jpg

.
شیوا جان ،یه دورهی فشرده کلاس خط برو پیش دکتر ...

سلام /...
بابابرقــی مــا رو حتمــا بخبلیــن /... وختــی نوبت ADM!N ر30ــــــــــــــــد ؟
سلام زیرو جان ...هر وقت منو صدا می زنی پس از آن فارسی روون حرف بزن من نخوام معادله سه مجهولی حل کنم !!
با تشکر:bunnyearsmiley:

کم گوی و گزیده گوی چون در
کز اندک تو جهان شود پر . . .
با من بود!!!!:(50):

آخرین ویرایش:

padideh

New member
یعنی یکی باهام پایه باشه تا خود شمال میام برای این دست خطت خونتو حلال میکنم

مهسااااا جونم،من پايتم اساسي ....بذار فقط ١٠ خرداد تموم شه من كنكورم رو بدم....خدايي با تانك ميام در خونتون سوارت ميكنم باهم ميريم جاده شمال صفا سيتي ...بدش مستقيم ميريم زيرو وان رو در افق محو ميكنيم!!!
عاغاااا من اصلا نميفهمم چي چي مينويسي زيرو وان!!! خدايي ي سوال؟ چ جوري تو امتحانا استادا برگه امتحانيتو صحيح ميكردن؟؟؟؟ هاااااا؟؟؟ من اكه جاي استادت بودممممممممممم كلا تا اخر عمرت بهت نمره نميدادم،،،،،،،،،،،
خدايي خط ميخي راحتره فهميدنش !!!!

aManofDetail

New member

اینم چیزی ک من نوشتم////مهسا همشو ننوشتم//ببخشید کیفیت دوربینمهم کمه

aManofDetail

New member
من این اهنگو خیلی وقت پیشا گوش دادم دوستش دارم///جهان/خیلی خوب خونده//دیگ ندارم اهنگشو خیلی دوس داشتم داشته باشم

parnia

New member
شیوا جان ،یه دورهی فشرده کلاس خط برو پیش دکتر ...

خو چشه خطم.....به این خوشگلی.:dadad4:..تو 5 ثانیه نوشتم اصنم مثه بقیه ده بار تمرین نکردم....:whistle:

فقط الان که بهش با دقت نگاه میکنم ....مجنون مثه مخزن نوشته شده....:whistle::whistle:

ps2020

New member
اینم چیزی ک من نوشتم////مهسا همشو ننوشتم//ببخشید کیفیت دوربینمهم کمه

این الان بد خطه؟:5:
بابا اینقد شکسته نفسی نفرمایید...
(با بقیه دوستان هم هستم آ...باید یه انجمن خوش نویسان علوم پزشکی دات کام هم راه بندازیم:a2d3:)

aManofDetail

New member
اره در مقابل دوستان////تازه در قابل دوستانم ک یکیشون درجه ممتازی داره تو خوشنویسی و یکی دیگ عالی من نمیتونم حرفی از خط بزنم///ههههههههه:motat::rose:

antenyus

Active member
من میخوام دست خطم رو بذارم...ولی حجم عکسم بالاست....باید چیکارش کنم؟؟؟؟....من بلد نیستم حجمش رو کم کنم!!!!.....:13::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

antenyus

Active member
آخ جون...منم تونستم بذارم....اینم دست خط من....دیگه از این بهتر بدتر نمیشد.....:tonguesmiley:

77393298024809694640.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

antenyus

Active member
عاغا...مارو جو گرفته میخوام چنتا بذارم مگه چیه.....اینا رو از روی دفتر خاطراتم عکس گرفتما....نگین الان تمرین کرده.....

35644425925077511265.jpg

86884942024391993787.jpg

mohana

Well-known member

سلام...
مهم اینه ک قابل خوندنه:tonguesmiley:
شبیه خط همکلاسیمه........نکنه خودشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:whistle:

ZOT

New member
سلام
یه موقع فکر نکنید دوره ی خطاطی دیدم ها نه !!!!!! از بچگی اینطور خوب می نوشتم !:motat:

آخرین ویرایش:

waria

New member
هی خواستم مقاومت کنم دست خطمو نذارم،نمیشه انگاری...کی اینجا متن پخش میکنه؟؟ی متنم بدین من بنویسم.آسون باشه حروف دندونه دار هم زیاد نداشته باشه.ع غ چ ج ح خ ص ض ف ق هم حتی الامکان نداشته باشه:whistle:
البته اینم بگم.من خطم خیلی خوبه .هر چی کارت عقد، عروسی ،ختم ،همه چی...میدن من مینویسم.دوستان در جریانن، اس ام اسا مم همیشه خوش خطه:whistle:ولی خب ممکنه خوش عکس نباشه فقط
:whistle:

parnia

New member
هی خواستم مقاومت کنم دست خطمو نذارم،نمیشه انگاری...کی اینجا متن پخش میکنه؟؟ی متنم بدین من بنویسم.آسون باشه حروف دندونه دار هم زیاد نداشته باشه.ع غ چ ج ح خ ص ض ف ق هم حتی الامکان نداشته باشه:whistle:
البته اینم بگم.من خطم خیلی خوبه .هر چی کارت عقد، عروسی ،ختم ،همه چی...میدن من مینویسم.دوستان در جریانن، اس ام اسا مم همیشه خوش خطه:whistle:ولی خب ممکنه خوش عکس نباشه فقط

غیر دلتنگی مرا چون غنچه از دنیا چه سود؟؟؟ خوش گلستانی است باغ زندگی اما چه سود...

لاله را از سرخ رویی بهره غیر از داغ نیست....طالع مسعود باید طلعت زیبا چه سود؟؟:whistle:........

سعی کردم اون حروف نباشه دیگه..:tsimuzpzwoap1t9y3o7فقط آبروداری کن مهسا....نتونستی هم بوگو خودم تقلب برسونم...خطمو که دیدی....

aManofDetail

New member
برای منم هههههه بنویس پرنیا منم بنویسم:sad::sad:هیشکی دوس نداره من چیزی بنویسم//////انقد ضایع بود خطم:sad:

parnia

New member
برای منم هههههه بنویس پرنیا منم بنویسم:sad::sad:هیشکی دوس نداره من چیزی بنویسم//////انقد ضایع بود خطم:sad:

نه تو میمانی و نه اندوه و نه هیچیک از مردم این آبادی

به حباب نگران لب یک رود قسم..و به کوتاهیه آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد....

انچنان که فقط خاطره ای میماند...لحظه ها عریانند...به تنش جامه اندوه مپوشان هرگز

بالا