فراخوان تشکل بهداشت عمومی

setayesh71

New member
به نظرم ما بايد به عنوان اولين هاي كارشناسي پيوسته ي بهداشت عمومي ، رشته مون رو بيشتر به بقيه معرفي كنيم
با اينكه اين رشته پيوسته شده اما خيلي از بچه ها ازش اطلاعاتي ندارن
اين كار ميتونه با رشته مون بيشتر آْشناشون كنه . . .

دقیقا این گروه هم به همین هدف می خواد تشکیل بشه .
راستی بهتون بگم این همون طرح آقای امین خوش نویسه ( که خودتون هم در جریانش بودین ) که ایشون نتونستن تو دانشگاه خودشون دنبالش رو بگیرن و به من گفتن که این کارو بکنم .
پس روی کمکتون حساب می کنم بازم ممنون

vafa saheli

New member
سلام من هستم ... ی ته ذره ای شعرو شاعری بلدم...البته خودم بهداشتی ام

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x
منم موافق این هستم که بهداشت عمومی یه مجله مجزا برای خودش داشته باشه...
اما باید شما از اول مشخص کنید که هدفتون از راه اندازی این مجله دقیقاً چی هست؟
سرفصل هایی که قراره داخلش قرار بگیره چه چیزهایی هست؟
گروه هدف این مجله کیا هستن؟ آیا مخاطبینش قراره دانشجویان باشن یا کارکنان علوم پزشکی و بهداشتی باشن یا مردم؟؟
خود شما که قراره پیگیر این کار باشین، آیا کارمند هستین یا طرحتون رو گذروندین یا در حال گذروندنین و می خواهین با این مجله سطح آگاهی های مردم و پرسنل بهداشتی رو بیشتر کنید و یا اینکه نه! دانشجویید و کارتون فقط در سطح یک فعالیت دانشجوییه؟!

به نظرم اول باید جواب این پرسشها رو بدین و بعد از تعیین هدفتون، یک طرح کلی برای این مجله ترسیم کنید تا ما بتونیم طرح اولیه این مجله رو در ذهنمون تصور کنیم و بعد ببینیم که در چه زمینه هایی می تونیم بهتون کمک کنیم......

karshenasgh

New member
برنامه عملیاتی که نمیخواد بده

چرا برنامه نمیخواد! هر کاری که قراره شروع بشه اولش باید اهدافش مشخص باشه: هدف کلی - اهداف اختصاصی - اهداف عملیاتی. تا براساس اون اهداف، برنامه ریزی هم صورت بگیره و کار با انگیزه پیگیری بشه و ادامه هم پیدا کنه...:a2d3:

setayesh71

New member
چرا برنامه نمیخواد! هر کاری که قراره شروع بشه اولش باید اهدافش مشخص باشه: هدف کلی - اهداف اختصاصی - اهداف عملیاتی. تا براساس اون اهداف، برنامه ریزی هم صورت بگیره و کار با انگیزه پیگیری بشه و ادامه هم پیدا کنه...:a2d3:

درسته منم موافقم باید یه کاری یه برنامه درست داشته باشه تا به نتیجه برسه . فکر کنم منظور این دوستمون این بود که زیاد سخت نگیرینش . خب حرف ایشون هم درسته . می تونیم از الآن شروع کنیم تا کم کم به اهداف و برنامه هامون اضافه بشه .

vafa saheli

New member
همه اینارو میدونم دوست من.... ولی برای شروع فقط باید حسشو داشته باشی و بخوای انجام بدی...
میییدونم... برناهه ریزی میخواد..ولی اصاش همون حسه س که مهمتره..بنظرم

setayesh71

New member
همه اینارو میدونم دوست من.... ولی برای شروع فقط باید حسشو داشته باشی و بخوای انجام بدی...
میییدونم... برناهه ریزی میخواد..ولی اصاش همون حسه س که مهمتره..بنظرم

ممنون از امیدی که بهم می دی دوست عزیز .
انشاا... منم بتونم با کمک شما این تشکل و این مجله رو راه اندازی کنم
مرسی از همه

talaaa

New member
سلام .دوستان منم هستم هر کاری برا زنده کردن حقوق بچه های بهداشت عمومی لازم باشه میکنم.

talaaa

New member
ستایش جان این ایده خیلی خوبیه ولی بیایید در کنار این کار سعی کنیم با ارسال نا مه های کتبی به وزارت بهداشت ، ریاست جمهوری و چند جای دیگه حقوق از دست رفته بچه های بهداشت عمومی رو که به این راحتی نصیب رشته های مامایی ،پرستاری میشه رو حفظ کنیم و از مسوولین بخواییم برا ما هم نظام بهداشت عمومی ایجاد بشه.

ساحل

New member
ستایش جان این ایده خیلی خوبیه ولی بیایید در کنار این کار سعی کنیم با ارسال نا مه های کتبی به وزارت بهداشت ، ریاست جمهوری و چند جای دیگه حقوق از دست رفته بچه های بهداشت عمومی رو که به این راحتی نصیب رشته های مامایی ،پرستاری میشه رو حفظ کنیم و از مسوولین بخواییم برا ما هم نظام بهداشت عمومی ایجاد بشه.

نامه کتبی به چه شکلی؟
یعنی هرکی واسه خودش نامه بده یا یه نامه باشه همه زیرش رو امضا بزن؟

setayesh71

New member
چرا؟یعنی نتونستی کاری بکنی؟مشکل کجاست؟

دنبالش رو گرفتم . فعلا یکی از اساتید خیلی مهم دانشگاه شهید بهشتی رفتن دنبال این کار . که قرار بوده خبرش رو بدن که فعلا ندادن .
استادمون می گفت اگه ایشون نتونن کاری کنن هیشکی نمی تونه . البته من اینو قبول ندارم . بالاخره یه راهی هست . ما می تونیم

بالا