غلط کردم! ازدواج کردم!!!

mexin

Well-known member
آقا بهزاد دو صفر 7 اولا تبریک میگم

بعد خیلی متاسف شدم...اگه طرز فکر اول شخص زندگیه آدم بهش این باشه که چه جوری از دستش خلاص بشه همون بهتر آدم بمونه خونه ی پدر و مادرش که با هزار عشق بزرگش کردن

واقعا چرا.......زندگی اینطور شده خیلی ناراحت شدم واقعا..یکی با هزار آرزو عروس میشه میره خونه ی بخت که آخرش اینطوری بشه؟!!!

عیب نداره حالا خودتو ناراحت نکن...:smiliess (4):
هنوز که جدا نشدن ..قول میده دفعه بعدی 2 تا دخترو باهم خوشبخت کنه ...:tonguesmiley:

ali2013

New member
عاغا منم با مکسین موافقم....اگه کمکی از دستمون برمیاد بگو....شاهد خواستی رو ما حساب کن:))

,واقعا هم حس اینو دارم که با من همدردی بشه ---.............. همدردرددددددددددددددددددددددددددددددددددددددی

ali2013

New member
ازدواج اگربا معرفت انجام بشه به اینجانمیرسه

چیزایی میگیها - آخه معرفت و دل مرام نوشابه و دوغ جو و گندم برا کی نون شده ....والاااااااااااااا موواففقققق نیسم با حرفت آدم با معرفت تو میون این همه تشریفات کمرش میشکنه میگن هست ولی ما گشتیم نبود شما هم نگرد پیدا نمیشه از این با معرفتا که فقط نون شبشو رو بخان .....

ali2013

New member
من که اصن ناراحت نیسم که ازدواج کردم خخخخخخخخ

کلا منظورم پسر جماعت بود که هر چی رو دوشش هست برا دختر که کاری نداره فقط بله رو میگن بیچاره پدر که باید جهازیه بخره و بیچاره پسر که باید کار کنه اونم دوشی ف ت....

ali2013

New member
اولا مبارک باشه
درثانی میتونستید اول خوب فکرکنید بعد اقدام کنید خیلی از دوستای ما ازدواج کردندو راضین همه چی باید بافکر باشه .
سوما هدف ازتاپیک و من نفهمیدم اگه برای اینکه آگاهی بدین باید شرایط و کامل توضیح بدین تا درس بگیریم نه برای اینکه تبریک یگیم خب راه درستی نبوده برای اینکار یا اینکه بگیم نوش جونت مغز ....
چهارما خدا بزرگه فراموشش نکن بسپار دست خودش .
پنجمااا مبارکه خوشبخت باشی.
ششما دلم برای اون دختر میسوزه که نیومده اینجوری تو مجاز ازش استقبال کردی وای به حال حقیقت.

والا .....
کلا این یحرکت روانشانسی گونه هست با روش hbm تا یبحثی حول و حوش این ازدواج بگیره جدی یا چقی نقیر یا بیگر بلاخره کاریه که شده باید بخدا توکل کنیم که چی بشه ..... والا

- - - Updated - - -

اولا مبارک باشه
درثانی میتونستید اول خوب فکرکنید بعد اقدام کنید خیلی از دوستای ما ازدواج کردندو راضین همه چی باید بافکر باشه .
سوما هدف ازتاپیک و من نفهمیدم اگه برای اینکه آگاهی بدین باید شرایط و کامل توضیح بدین تا درس بگیریم نه برای اینکه تبریک یگیم خب راه درستی نبوده برای اینکار یا اینکه بگیم نوش جونت مغز ....
چهارما خدا بزرگه فراموشش نکن بسپار دست خودش .
پنجمااا مبارکه خوشبخت باشی.
ششما دلم برای اون دختر میسوزه که نیومده اینجوری تو مجاز ازش استقبال کردی وای به حال حقیقت.

والا .....
کلا این یحرکت روانشانسی گونه هست با روش HBM تا یبحثی حول و حوش این ازدواج بگیره جدی یا چقی نقیر یا بیگر بلاخره کاریه که شده باید بخدا توکل کنیم که چی بشه ..... والا

mahsa 70

New member
پری ووووووووووووووووییییییییییییییییییییییییییییی اسم روانشناسا رو نیار خخخخخخخ شوخی میکنم خانوم گل اره روانشناسا تک هستن بهترینن

AWWA

New member
,واقعا هم حس اینو دارم که با من همدردی بشه ---.............. همدردرددددددددددددددددددددددددددددددددددددددی

به نظر من مشکل شما تورم و گرونی نیست...اساسی تر از این حرفاست ولی به بهانه مادیات خودشو نشون داده!! البته نمیخوام خدای نکرده از ازدواج و همسرتون دلسرد کنم برعکس میخوام بگم راه حل تو رابطتونه نه جیبتون.

متاسفانه اینروزا هرکی دنبال دختره اولین جمله ای که میگه اینه"یه دختر خوشگل بهم معرفی کن!!!" زندگی ای که اساسش این چیزا باشه ادامشم مشخصه به کجا میرسه. یه خرده باید از ظاهر زندگی فاصله بگیریم تا به اصل برسیم. ولی یه توصیه خواهرانه دارم زنی که به ابهت و توانایی همسرش اعتماد پیدا کنه با بقیه مسائل کنار میاد این یقینو تو وجودش ایجاد کنین.

BBT

New member
تا قبل از خریدن کفش تن تاک تو رابطه با همسرم مشکل داشتم...
نمیتونستم درکش کنم وقتی حرف میزد هیچی نمیفهمیدم ایجاد رابطه باهاش برام سخت و
کسل کننده بود
ولی بعد از خرید تن تاک مشکلم حل شده
دیگه هر وقت میخواد حرف بزنه با همون تن تاک میکوبم تو دهنش. این محصولو به همه
پیشنهاد میکنم(teeth)

ستاره70

New member

به نظر من مشکل شما تورم و گرونی نیست...اساسی تر از این حرفاست ولی به بهانه مادیات خودشو نشون داده!! البته نمیخوام خدای نکرده از ازدواج و همسرتون دلسرد کنم برعکس میخوام بگم راه حل تو رابطتونه نه جیبتون.

متاسفانه اینروزا هرکی دنبال دختره اولین جمله ای که میگه اینه"یه دختر خوشگل بهم معرفی کن!!!" زندگی ای که اساسش این چیزا باشه ادامشم مشخصه به کجا میرسه. یه خرده باید از ظاهر زندگی فاصله بگیریم تا به اصل برسیم. ولی یه توصیه خواهرانه دارم زنی که به ابهت و توانایی همسرش اعتماد پیدا کنه با بقیه مسائل کنار میاد این یقینو تو وجودش ایجاد کنین.

هزاران لایک!!!!!!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya

frozen

New member
تا قبل از خریدن کفش تن تاک تو رابطه با همسرم مشکل داشتم...
نمیتونستم درکش کنم وقتی حرف میزد هیچی نمیفهمیدم ایجاد رابطه باهاش برام سخت و
کسل کننده بود
ولی بعد از خرید تن تاک مشکلم حل شده
دیگه هر وقت میخواد حرف بزنه با همون تن تاک میکوبم تو دهنش. این محصولو به همه
پیشنهاد میکنم(teeth)

:25r30wi:
یعنی انقدر خوشم میاد از این آدمای خلاق که حد نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

BBT

New member
حالا دور از شوخی خدایی بهتون حق میدم/زندگیا واقعا سخت شده/گرووووووووووووووووووووونی که وحشتناک.ی مدت داشت خوب میشد باز یهو همه چی رفت بالا.آدم خودشو که جای آقایون میذاره می بینه بنده خداها حق دارن.
بعد در کنار اینهمه گرونی و تورم رسم های مسخره ما ایرانی ها هم بهش اضافه میشه.نامزدی و عروسی و 100تا جشن و ... .واقعا با این رسم و رسومات هزینه ازدواج تو ایران خیلی بالا در میاد

6c9c2uoj86v73pe4grz0.jpg

ROJO

New member
چیزایی میگیها - آخه معرفت و دل مرام نوشابه و دوغ جو و گندم برا کی نون شده ....والاااااااااااااا موواففقققق نیسم با حرفت آدم با معرفت تو میون این همه تشریفات کمرش میشکنه میگن هست ولی ما گشتیم نبود شما هم نگرد پیدا نمیشه از این با معرفتا که فقط نون شبشو رو بخان .....

شدیدا موافقم، خیلی ناراحت کننده هست:sadsmiley:
اکثریا عشق و معرفت دارن ولی تا کجا، ب ی حدی ک برسه تمام اعتقادات ادم زیر پا گذاشته میشه، اون عشق جاشو میده ب سردی رابطه ،بنظرم سردیه رابطه وحشتناکترین بلاییه ک میتونه سر ازدواج بیاد
نمیگم کسی با نداری نمیسازه ولی اکثریت جامعه نمیتونن و شاید بعضی از اوناییم ک میسازن ، میدونن جدایی وضعیت خیلی بدتری براشون بدنبال داره

ولی کلأ از رحمت خدا ناامید نشید و تلاش کنید، ب امید روزهای بهتر برای خانواده ی شما:rose:

ali2013

New member

شدیدا موافقم با دیگاهتون
کاش افکار جامعه ما از سوی تجمل گرایی بسوی سادگی و زندگی بی دغدغه حرکت کنه

ali2013

New member
مگه مردم سایر نقاط دنیا از زندگی چی داره من یخچال ساید ب ای سای رو میخام چیکار تلویزیون 55 اینچی به چه دردم میخوره اصلا منی که یبارم تو این چند سال تلویزیون ندیدم مگه زندگی نکردم منی که تو یدهات دور با بی یخچالی زندگی کردم مگه روزگارم نکذشته افسوس که که درد امروز ما بیکاری نیست تورم نیست هرکی اونقد عرضه داره که در آمد زندگی سادشو بگذرونه ولی تجملات نمیزاره بله شما راست میگی 10 میلون تومان کمه بر این تورم ولی کسایی هستند که بیخیال و بدون تجمل تو همین جامعه تو خونه جاره ای با ماهی 5میلیون ریال ریال ریال دقت کنا ریال دارن عین شاه خدابیامرز زندگی میکنن کاش از مد پرستی بیرون بیایم متنفرم از این زندگی ... زندگی ای که خیلیا رو چنان کرده که خجالت میکش پیش دوستاشون بگن این پدرمه این مادرمه زندگی ای که یک عده رو باربر مشکلات کمر شکن زندگی کرده.
دوستون دارم شب خوش
فعلا
به امید فرداهایی بهتر
باران برای کشاورزان امیدی خوب هست شبم بارانیست ...

zErOOn3

Well-known member
عاغا منم موافقم تو این گرونی و هزار تا مشکل دیگه منم بزرگترین اشتباه عمرو کردم نمیدونم چجوری به هم بزنم

سلام /...

حالا به قول ... اشتب شده /... آقا مثال ــه ها /...

حالا چرا ب*د تــرش کنیم ؟ :mad_majidonline:

ali2013

New member
خود رسیدیم به جان نعش عزیزی هر روز / دوش گیریم و به خاکش بسپاریم که چه
"شهریار"

ali2013

New member
ماکه در خانه ایمان خدا ننشستیم / کفر ابلیس به کرسی بنشانیم که چه
""""

ساحل

New member
يکي دختري انتخاب مي کنه که همه چي تمومه ولي 14 سکه مهريه مي خواد، يکي هم دختري که به تاريخ تولد ميلاديش براش مهريه ميزنن
يکي با 10 ميليون عروسي مي کنه، يکي 50 ميليون هم کمشه
يکي خانواده دخترو دختر فقط يه درآمد معمول ازش مي خوان که چرخ زندگيشون بچرخه و محتاج کسي نباشن، يکي هم دختر ازش ميخواد وسايل زندگيش از همه اطرافيانش بهتر باشه و ...
همه چي به انتخاب خودتان بستگي داره
اگه از اول با معياراي درست و ديد منطقي و توجه به هم کفو بودن انتخاب کنيد اينطوري باعث پشيموني نميشه

البته اينجا منظورم شخص خاصی نبودا، کلی صحبت کردم

بالا