--= عشـــــــــــق = --

zErOOn3

Well-known member
حالا آخر چی شد فمیدید عقش (همون عشق شما) چیه!؟ من حال نداشتم صفحات پیشین رو بخونم! یکی به من نتیجه رو اعلام کنه !:smiliess (12):

سلام ...

حالا کـــو تا آخر پاییـــز ...:bunnyearsmiley: ـــتــازه اول راهـــه ... یه شبه که نمیشه آچــار فران3 شیــم ...

شوخــی بود...

شایعـــه نی پـــ ... همون عقــش ـــو بــی حالــی ... (با ارز پوزش از همگــی ... اینم شوخی بوــدی)

........................

حالا مــا یه ارفــاقی به شما می کنیــم ...

فقط یکــی :

خــونواده 2 طــــرف 2 رودخــونه باشـــن .... (همون تو جریان )... (این یکی از عقــاید مــا بوده و بروبــچم OK دادــن)

:bunnyearsmiley:

ساحل

New member
...به کسی نگید خواهر یا بردار که در واقع خواهر و برادر فقط همونایی هستن که از والدین ما هستن البته میشه با آدمای زیادی در ارتباط بود و هیچ نیت سویی نداشت بدون اینکه بهشون برچسب خواهر برادر بزنیم

نمی دونم چرا منم با به کار بردن این الفاظ مشکل دارم. هیچ رقمه نمی تونم باهاش کنار بیام
:65d6a5d6s:

شیده

New member

نمی دونم چرا منم با به کار بردن این الفاظ مشکل دارم. هیچ رقمه نمی تونم باهاش کنار بیام
:65d6a5d6s:

ساحل عزیز یه استادی داشتیم خیلی پر بود و همیشه سر این قضیه تاکید میکرد کسایی که به خویشتن داری خودشون شک دارن زیادی از این الفاظ استفاده میکنن.نظر منم با نظر ایشون موافقه(ضمن احترام به همه اونایی که اینجا به هم میگن خواهر برادر) میدونی به نظر من هر رابطه ای که از قالب اصلیش خارج میشه خود ما هم در اون مقصر بودیم والا من لازم نیست به کسی بگم برادر کافیه خودم حواسم به رفتارم باشه دیگه هیچ آدمی نیت سو استفاده شو نمیتونه به عمل در بیاره(بدون اینکه لازم باشه هر کسی رو برادر خودم به حساب بیارم)

آخرین ویرایش:

خزر

New member
ساحل عزیز یه استادی داشتیم خیلی پر بود و همیشه سر این قضیه تاکید میکرد کسایی که به خویشتن داری خودشون شک دارن زیادی از این الفاظ استفاده میکنن.نظر منم با نظر ایشون موافقه(ضمن احترام به همه اونایی که اینجا به هم میگن خواهر برادر) میدونی به نظر من هر رابطه ای که از قالب اصلیش خارج میشه خود ما هم در اون مقصر بودیم والا من لازم نیست به کسی بگم برادر کافیه خودم حواسم به رفتارم باشه دیگه هیچ آدمی نیت سو استفاده شو نمیتونه به عمل در بیاره(بدون اینکه لازم باشه هر کسی رو برادر خودم به حساب بیارم)

سلام

منم با نظر شیده جون موافقم

ساحل

New member

خب معمولا دو دسته افراد از این کلمات خواهر برادر و آبجی و داداش استفاده می کنن
-کسایی که از اطرافیانشون یاد گرفتن و تو محیطی هستن که به کار بردن این کلمات عرف هستش
-دسته دوم هم همین دسته ای که استادتون بهش اشاره کرده

وقتی از این الفاظ استفاده میشه جنسیت تو اون رابطه بیشتر به چشم میاد
در حالی میشه بدون همین الفاظ هم یه رابطه ی رسمی سالم وجود داشته

به نظر من هر رابطه ای که از قالب اصلیش خارج میشه خود ما هم در اون مقصر بودیم والا من لازم نیست به کسی بگم برادر کافیه خودم حواسم به رفتارم باشه دیگه هیچ آدمی نیت سو استفاده شو نمیتونه به عمل در بیاره(بدون اینکه لازم باشه هر کسی رو برادر خودم به حساب بیارم)

با این قسمت حرفات هم کاملا موافقم

شیده

New member

تو شهر ما این چیزایی که نوشتین اسمش هوسه نه عشق!

البته که برچسب هایی که به رفتارهای آدمها میزنیم متاثر از محیط ماست و الا هیچ عملی از نظر من قابل ازرش گذاری به دو نیمه مثبت و منفی نیست
ممنون که نظرتو دادی

setayesh71

New member
من نبودم دو روزه .

یه دوستی نوشته بود : " سخت است وفادار احساسی باشی که میدانی شکستت می دهد "

می دانم شکستم می دهد این احساس واهی اما ....

شیده

New member
همیشه از به چالش کشیده شدن خوشم اومده و میاد چون کمک میکنه بهترین راه رو انتخاب کنیم دوستان بیاید در مورد هر نظری که داریم در مورد افکار هم با دلیل و پایه حرف بزنیم حالا اون دلیل میخواد مذهب باشه علم یا تجربه و...اینطور به ذهن همدیگه وسعت میدیم. فقط لطفا تعصب ممنوع چون قرار نیس کسی رو وادار کنیم به شیوه ما فکر کنه و افکار ما رو بپذیره ما فقط به هم شیوه های متفاوت نگاه کردن به یه قضیه واحد رو به هم نشون بدیم

بالا