--= عشـــــــــــق = --

sara77

New member
ااااااااااااای بابا تو عشقو عاشقیم ما دخترا بدبخت میشیم پسرفت میکنیم یعنی تو هیچی شانس نداریم:sarma::sdasdasd:][/SIZE]
mahsa.; گفت:
ما يه استادروانشناسي داشتيم اين حرف و

تاييد ميكرد.

setayesh71

New member
من می گم عشق دوطرفه به وجود می یاد . نمی دونم دقیقا چطوری ؟ ولی به وجود می یاد . ولی گاهی آدم دنبال عشق می گرده و شاید هر نگاهی رو با عشق اشتباه بگیره .

می دونین من خیلی رمان می خونم و شاید حرفام یه سریشون تحت تاثیر همونا باشه . ولی رمان بر بادرفته ( باید خیلیا خونده باشن ) اونجایی که دختره می فهمه اشلی اون عشقی نیست که همیشه دنبالش می گشته . نمی دونم نوشته بود یا تعبیر من این بود : این که گاهی آدم عاشق عشق می شه . دوست داره عشق رو تجربه کنه و شاید یه نفرو ببینه و فکر کنه ه این همون عشقیه که دنبالش می گشته . ولی بعد از یه مدت ( گاهی حتی چند سال ) می فهمه اون بتی که از اون ادم برای خودش ساخته واقعا اونی که فکر می کرده نیست .
در واقع تو در وجود اون ادمی که عاشقش می شی دنبال عشق می گردی در حالی که اون عشق تو نیست .
نمی دونم چطوری بگم ؟؟ ولی این حالت خیلی اوقات اتفاق می افته .

shima.p

New member
جدااااا چه جالب من خبر نداشتم............:thanks:

در اواخر بارداری گیرنده های اکسی توسین توو رحم افزایش پیدا میکنن
بعد موقع زایمان طی یه سری فرایندهای بدن دستور میده اکسی توسین بره بالا
باعث انقباض رحم میشه و در واقع بچه هل داده میشه بیرون
همین سطح بالا ی اکسی توسین بعد زایمان باعث ایجاد عشق مادر و فرزندی میشه
از اکسی توسین واسه درمان بعضی اختلالات مثه اوتیسم هم استفاده میشه

sara77

New member
خب 2نفر همزمان یه جرقه ی تو دل دو نفر ایجاد میشه همون جرقه کار خودشو میکنه دیگه مبارککککککککککککککککککک باشهههههههههههههه:riz481:

shima.p

New member
من می گم عشق دوطرفه به وجود می یاد . نمی دونم دقیقا چطوری ؟ ولی به وجود می یاد . ولی گاهی آدم دنبال عشق می گرده و شاید هر نگاهی رو با عشق اشتباه بگیره .

می دونین من خیلی رمان می خونم و شاید حرفام یه سریشون تحت تاثیر همونا باشه . ولی رمان بر بادرفته ( باید خیلیا خونده باشن ) اونجایی که دختره می فهمه اشلی اون عشقی نیست که همیشه دنبالش می گشته . نمی دونم نوشته بود یا تعبیر من این بود : این که گاهی آدم عاشق عشق می شه . دوست داره عشق رو تجربه کنه و شاید یه نفرو ببینه و فکر کنه ه این همون عشقیه که دنبالش می گشته . ولی بعد از یه مدت ( گاهی حتی چند سال ) می فهمه اون بتی که از اون ادم برای خودش ساخته واقعا اونی که فکر می کرده نیست .
در واقع تو در وجود اون ادمی که عاشقش می شی دنبال عشق می گردی در حالی که اون عشق تو نیست .
نمی دونم چطوری بگم ؟؟ ولی این حالت خیلی اوقات اتفاق می افته .
من فهمیدم چی میگی
قبول دارم حرفتو.بیشتر وقتا چون ما مجال پیدا کردن نداریم اولین نفری که به پستمون میخوره فک میکنیم همونه

setayesh71

New member
من فهمیدم چی میگی
قبول دارم حرفتو.بیشتر وقتا چون ما مجال پیدا کردن نداریم اولین نفری که به پستمون میخوره فک میکنیم همونه

آفرین دقیقا منظور منم همین بود .
این حالت تازگی برای یکی از دوستام پیش اومده و حالا که فهمیده اون عشق واقعیش نیست حال روحی بدی رو داره طی می کنه .

shima.p

New member
گاهی ما بازیچه ی بی فکرهای دیگران میشیم

قبل از اینکه به کسی بگی دوست دارم خوب فکراتو بکن !!!!!!!!!!! شاید چراغی توو دلش روشن کنی که خاموش کردنش به خاموش شدن اون بیانجامه!!!!!!!!

antenyus

Active member
آنتنیوس جان نمیدونم چرا یه لحظه یاده راسو افتادم:riz481:

آره .... منم همیشه یاد راسو می افتم.........
ولی جداااا میگم بعضی وقتا عشقای اینجوری خیلی عمیق اند البته شاید طرف مقابلت هیچ وقت نفهمه ک عاشقشی..... ولی یه بنده خدایی رو میشناسم از بوی عطر یه نفر ازش خوشش اومد... و کم کم یه جورایی عاشقش شد.... حتی یه بار یه جایی بودیم گفت وای بوی خودش میاد مطمئنم اونم اینجاست........ ک بعدش دیدیمش و واقعا اونم اونجا بود...

zErOOn3

Well-known member
Zero داش برو سر اصل مطلب طرف کیه؟/؟

سلام ...

مــا کــ هنوژ گیــر ک30 نیوفتـــادیــم ...

..... تــا می2نیــم در میــریم .....

مثلا وقتــی خونوادــه جم میشـــن .....

کلا می پیچونیــم دیگــه ....

:ad54ad:

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

یه مــوژو دیگــه (البته این موزو قلبن در 370 مترح شده بود ولی ما نتونسیم مشارکت کنیم)

عــشق قبــل از ازدواج یـــا بعــد ازدواج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یــا هــــر2ــش :tonguesmiley:

مثلا : خود مــا اگه خاستیم بس2نیـــم حــاج خانومو ... می 2نیم بگیم بعد ازدواج عاشق وشیم ... یه موقــه امزامون تحقق پیدا نکنــه ...

اینـــــو دیگه حتمــا جواب بدین ... (البته بروبچ کم و کسری نذاشتن وا3 مــا ... د3شــون طلا و ایشاا... یه عشق واقعی نسیB2ــن بشه) (بزن قــدش :smilies-azardl (113)

قلبون همگــی ...

آخرین ویرایش:

antenyus

Active member
سلام ...

مــا کــ هنوژ گیــر ک30 نیوفتـــادیــم ...

..... تــا می2نیــم در میــریم .....

مثلا وقتــی خونوادــه جم میشـــن .....

کلا می پیچونیــم دیگــه ....

:ad54ad:

سعی کن دیگه نپیچونی کم کم داره دیر میشه ها.......... وگرنه بیخیالت میشن اونوقت خودت میری ب دست و پای ننه جون میافتی برات یه کاری بکنه..... حالا از ما گفتن بود.....:motat:

antenyus

Active member
سلام ...

یه مــوژو دیگــه (البته این موزو قلبن در 370 مترح شده بود ولی ما نتونسیم مشارکت کنیم)

عــشق قبــل از ازدواج یـــا بعــد ازدواج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینـــــو دیگه حتمــا جواب بدین ... (البته بروبچ کم و کسری نذاشتن وا3 مــا ... د3شــون طلا و ایشاا... یه عشق واقعی نسیB2ــن بشه) (بزن قــدش :smilies-azardl (113)

قلبون همگــی ...

عشق قبل ازدواج یکم بحث برانگیزه ....... اگه به عقلت ایمان داری ک آدم خوبیه میشه روش حساب کرد..... ینی از روی احساسات و دوستی های بدرد نخور نباشه... مثلا اگه از نوع دوستی بدون اطلاع خانواده ها باشه من خودم اصلا قبولش ندارم چون کسی ک به خانوادش دروغ بگه ما ک خیلی راحت تر دروغ میگه........
عشق بعد ازدواج پایداریش بیشتره ولی 100% نیست.....
در هر صورت هر دو باید از روی آگاهی و تفاهم دوطرف باشه........ نه از روی احساس ..........

setayesh71

New member
به نظر من عشق فرقی نداره قبل از ازدواج باشه یا بعدش !!
فقط باید باشه .

باید به وجود بیاد . اینکه یه احساس ساده ی دوره ی مجردی رو با عشق اشتباه نگیری . یا اینکه علاقه ی ساده به همسرت رو عشق تلقی نکنی !!
میدونی خیلی از خانواده ها هستن که زن و شوهر همدیگرو دوست دارن ولی اون دوست داشتن عشق نیست .
من به شخصه دوست دارم برام عشق به وجود بیاد فرقی نداره قبل از ازدواج یا بعدش .
چون عشق رو فقط می تونی به ی نفر داشته باشی ولی می تونی همزمان چند نفر رو دوست داشته باشی .

zErOOn3

Well-known member
سعی کن دیگه نپیچونی کم کم داره دیر میشه ها.......... وگرنه بیخیالت میشن اونوقت خودت میری ب دست و پای ننه جون میافتی برات یه کاری بکنه..... حالا از ما گفتن بود.....:motat:

سلام ...

شرایط مــوجــود نـــی ... هنـــــــــــــــوژژژژژژژژژژژزز .......... :j58r36j3gcr4suxymup

اینم یه حــرفیه ... ممنـوـن ...

شیده

New member
سلام
دو بار عاشق شدم از هر دوشون ممنونم که ایمان من رو به عشق نشکستن یه روز فرصت کنم براتون مینویسمشون احتمالا از جالترین ماجراهای عاشقانه ای میشه که شنیده اید
من که هر کی از عشق (خوشه ویستی) میگه لبخند میزنم مث همین الان
حس فوق العاده ایه به نظرم عشق شاهکار خلقت خداست و آدم...........
براتون بنویسم شاید جواب سوالاتون رو بگیرید

بالا