صندلی داغ (a_67)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

هانیه

Well-known member
برنامه ریزی ات برا اینده ات چیه؟

فرق غرور وتکبر چی هست؟

به نظرت ادم مغروری هستی یا متکبر؟

چقدرمنو دوست داری؟

دوری منو میتونی تحمل کنی موقعی که از انجمن میری؟

جریان شیراز رفتن چی بوده؟(شفلف سازی با ذکرجزییات)

انجمن چرا دچار اختلاف درونی شدش؟(فک کن به عنوان یک موعتاد انجمنی سابق منم زیاد دوس ندارم دیگه سربزنم)

به نطرت انجمن از این حالت انحطاط خارج میشه؟
:4d564ad6::riz303::4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sane

varia

Well-known member
سلام. سوالی نبود. فقط آمدیم عرض ارادت کنیم که دیدیم دوستان خوب هوای همو در زمان صلح دارند!

موفق باشید a_67 عزیز.

sane

Active member
سلام دولت جونی خودم خسته نباشی:bunnyearsmiley:
موفق باشی:a2d3:

N@RVIN

Well-known member
سلام .

منم فعلا عرض و سوال خاصی ندارم . فقط برای عرض ارادات اومدم داداش آزی.

چرا یه سوال بپرسم برم . نظرت رو در مورد من بفرمیو ؟ ( حواست باشه من حساسما ناراحت میشم یوقت شکست عشقی بهم نزنی تو این اوضاع روحی داغانم ;)) )

ارادتمندیم . موفق باشی همیشه.:

::riz304:

a_67

New member
دعوت عمومی بوده...قدم رنجه کردم منم. اومدم ....خخخخ...:tonguesmiley::thumbsupsmileyanim:

بله که عمومی هست خوش اومدید

خب سوال؟

چطوری شدش یک ذفعه از رشته فنی خاستی بیای پزشکی وبع جمع سفیدپوشان بی مدعا بپیوندی؟

برمیگرده به انتخاب رشته ی دبیرستان، مردد بودم و هر دو رشته ی ریاضی و تجربی رو میخواستم ولی نمیتونستم هر دو رو با هم داشته باشم پس ناگزیر یکی رو انتخاب کردم و ادامه دادم و به امید روز و فرصت و موقعیتی بودم تا اون یکی رشته رو شروع کنم.
بی مدعا؟
فک نمیکنم ملت اونقدرها هم بی مدعا باشن ولی خب اگر واردش میشدم ادعایی هم میکردم یه روز، به اون حد نمیبود هههههههههههه

کی کجا عاشق شدی؟(به قول فریبا با رسم شکل.....)

نه زمانش و نه مکانش رو یادم نمیاد دی:

چرا میخای بعد اتمام صندلی داغت از انجمن بری؟(به نظرت میشه اسمشو فرار کردن ازمشکلات انجمنی گداشت؟)

شاید بشه گفت ولی با این تفاوت که سعی کردی برای حل مشکل اصلی نمیگم و ادعا نمیکنم راه حل بهتری رو برای صحبت با طرف مقابلم انتخاب کردم ولی تا حد قابل قبولی منطقی برخورد کردم ولی خب فاصله ها اجازه ی گفتگوی بیشتر و بهتر رو نداد و علاوه بر فاصله ها غرور طرفین هم بی تاثیر نبوده.
یه مدت منزوی میشی و دلسرد بعدش مسایلی پیش میاد میزاری میری چون دیگه به وجودت نیازی نمیبینن بعدش خبرایی به گوشت میرسه میای میبینی بعضی حرفا رو سرت آوار شده نه فقط تو بلکه رو سر چند تا کاربر هم که کل قضیه رو بهشون نشون ندادن و فقط اسنپ شات هایی رو نشون دادن چه حالی میشی؟
منم همون حال شدم گفتم چی بگم؟ منم مثل طرف مقابلم شمشیر رو از رو ببندم؟ مدرک رو کنم؟ چیکار کنم؟ شخصیت خورد کنم؟ آیا با این کارها اوضاع انجا درست میشه؟ دیدم نه
ولی از یه طرف هم اسم دو تا کاربر اومده وسط اونا رو چیکار کنم؟ آبی ریخته شده که نمیبایستی ریخته میشد برگشتم تا این آبی رو که با سهل انگاری و البته در شرایط عصبانیت و استرس ریخته شده رو جمع کنم(دور از انصاف هست که حق داشتن چنین شرایط روحی و روانی رو برای طرف مقابل ندم) از طرفی اینکه قول صندلی داغ رو هم داده بودم تصمیم گرفتم در تاپیک های جر و بحث که تنش زیادی داشت شرکت نکنم.

از فرصت صندلی داغ استفاده کردم و الان در حضورتون هستم.

حقیقتش زورم نرسید فرار کردم آره درسته ولی بعد از صندلی داغ رفتن، نه دیگه، حکم فرار رو نداره حکم همون خدافظی رو داره.

نطرت راجب من وسانی وشوکاونیک چی هست؟
ارتباطات خوب و مستحکمی با همدیگه دارید آرزوی پایداری این روابط رو دارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a_67

New member
برنامه ریزی ات برا اینده ات چیه؟

برنامه ریزی دقیقی ندارم بستگی داره که چی پیش بیاد بر اساس اون پارامترا هستش که برنامه ریزی رو میشه انجامش داد گاهی صرفِ برنامه ریختن نمیشه شرایطی پیش میاد که در ذهنت هم تصورش رو نمیکردی نه تصور و نه احتمال میدادی.

فرق غرور وتکبر چی هست؟

از لحاظ لغوی یه معنی میده ولی از جهت شاید کاربردی که ملت تو گفته هاشون دارن غرور رو حفظ شخصبت منظورشون هست.
حالا که این سوال رو پرسیدی سوال قبلش بنده از کلمه ی غرور استفاده کردم... توی این کاربرد ترکیب تکبر و شخصیت مد نظرم بوده.

به نظرت ادم مغروری هستی یا متکبر؟

مغرور بله ولی متکبر و فخرفروش خیر.

چقدرمنو دوست داری؟
نمیدونم خودت بگو میگن دل به دل راه داره ههههههههههه

دوری منو میتونی تحمل کنی موقعی که از انجمن میری؟

گاهی تنهایی برای یه آدم اولی تر از بودن در یه جمع هست. هر چیزی هم پرداختی داره اینم طیق این قانون، پرداختش تحمل دوری از دوستات هست.

جریان شیراز رفتن چی بوده؟(شفلف سازی با ذکرجزییات)

دانشجویی داشتیم در اون شهر با ایشون رفتیم تا کارای پایان نامه شون رو تموم کنن هم تفریح و هم اگر شد کمک.

انجمن چرا دچار اختلاف درونی شدش؟(فک کن به عنوان یک موعتاد انجمنی سابق منم زیاد دوس ندارم دیگه سربزنم)
نبود همدلی و وجود فاصله.

به نطرت انجمن از این حالت انحطاط خارج میشه؟
:4d564ad6::riz303::4d564ad6:

اگر رفتارها تغییر پیدا کنه چرا که نه و خوشبین هستم به این قضیه.

- - - Updated - - -

سلام. سوالی نبود. فقط آمدیم عرض ارادت کنیم که دیدیم دوستان خوب هوای همو در زمان صلح دارند!

موفق باشید a_67 عزیز.

سلام
این محبت شما رو میرسونه ممنونم.
همچنین.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a_67

New member
سلام .

منم فعلا عرض و سوال خاصی ندارم . فقط برای عرض ارادات اومدم داداش آزی.

چرا یه سوال بپرسم برم . نظرت رو در مورد من بفرمیو ؟ ( حواست باشه من حساسما ناراحت میشم یوقت شکست عشقی بهم نزنی تو این اوضاع روحی داغانم ;)) )

ارادتمندیم . موفق باشی همیشه.:

::riz304:

سلام
بنده هم عرض ارادت دارم
بعله در جریان حساس بودن شما هستیم هههههههههههههه
اما
به اندازه ای حق پذیر و منطقی و منصف هستی که اگر مشکلاتی باهات کسی داشته باشه، به دلیل وجود این صفات امکان حل و فصل شدن وجود داشته باشه

MAHSABANOO

New member
سلام ازاده عزیزم امیدوارم در کنار بچه ها ساعات خوبی رو بگذرونی

چه چیزی بی نهایت ناراحتت می کنه و آزارت میده؟
-2-42-.gif

به خدا اعتقاد داری؟ در چه حدی؟ تا حدی که اوضاع بر وفق مرادت باشه؟
-2-38-.gif

چی توی سایت خیلی روی اعصابته؟
-2-09-.gif

یادته سر موضوع دوست شدن باهم حرف زدیم ایا من همونی هستم که میگفتی یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرت راجع به مهسا بانویه انجمن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAHSABANOO

New member
رازهات رو به كسي ميگي؟ به کی؟
چقدر حجاب برات مهمه؟

به حرف مردم اهمیت میدی یا نه همیشه کار خودت و میکنی؟
سکوت رو توی یه جمله بگو.

MAHSABANOO

New member
به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟
جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی هست ؟
تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!

MAHSABANOO

New member
ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تحمل آنها؟
ایا از نظر خودت گناه کاری؟ اگر فرضا قاضی بودی گناهایه خودتو رو در حدی میدی که آنها رو ببخشی؟
تفاوت تعصب با غیرت

MAHSABANOO

New member
- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

بنظرت شفق میاد و تو صندلیت شرکت میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ازاده از این وضعیت انجمن راضی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برات چقدر اهمیت داشت که دیگه مدیر نیستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنظرت روزی میرسه که انجمن سابق بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a_67

New member
سلام ازاده عزیزم امیدوارم در کنار بچه ها ساعات خوبی رو بگذرونی

سلام بر مهسابانوی گرامی ممنون تا حالا که ساعات خوبی بوده دی:
چه چیزی بی نهایت ناراحتت می کنه و آزارت میده؟
-2-42-.gif

دروغ، طعنه و کنایه
یه مورد مشخص و درستی رو هزار بار به طرف بگی به هر شیوه ای ولی بازم تکرارش کنه ههههههههههه چه میشود کرد از کسی که کامپیوتر خونده جز این انتظاری نیس ولی یه راهکار دیگه پیدا کردم براش دیگه نه غر میزنم و نه چیزی طرف وقتی میبینه فقط دارم نگاش میکنم خودش یادش میفته(از بس گفتی وقتی تو رو میبینه حرفات براش مجسم میشه ههههههه) و متوقفش میکنه
به خدا اعتقاد داری؟ در چه حدی؟ تا حدی که اوضاع بر وفق مرادت باشه؟
-2-38-.gif

بله اعتقاد دارم
آدم تا کارش به خدا می یفته اتفاقا بیشتر یادش میکنه بشر همینه دیگه
خودش کاربلده من غصه چیزی رو نمیخورم لطف داره به همه منم یکی از همه.

چی توی سایت خیلی روی اعصابته؟
-2-09-.gif

دوبه هم زنی
یادته سر موضوع دوست شدن باهم حرف زدیم ایا من همونی هستم که میگفتی یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یادمه فعلا که موردی ندیدم ولی فک میکنم همون باشی چون تا همین الان تو ادلیستم حضور داری هههههههههههه تا حدی جدی میگم قضایای اد لیست رو ولی این یه حرف کلی نیس مثلا اگر یکی نباشه تو این لیست معنیش اینه که قبولش ندارم خب شاید فرصت آشنایی باهاش پیش نیومده ولی وقتی یکی بوده دیگه نیست این یکم قضیه ش فرق میکنه.

نظرت راجع به مهسا بانویه انجمن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرد صادق و خوش برخوردی هستن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MAHSABANOO

New member
من چند مدتی نبودم و خیلی کم میام چون انجمن. مثل سابق نمیبینم انجمنی که وقتی می اومدم ساعتها توش قرق میشدم

ازاده چی شد که اینطوری شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a_67

New member
رازهات رو به كسي ميگي؟ به کی؟
رازهام در حد صفره حد عرض کردم ولی خب فقط گوشه هایی ش اونم مبهم بر ملا میشه از طرف من....اصولا حرفی رو به امانت پیش کسی نمیسپرم...خودم امانتدار خودم هستم خدا هم که امانتدار همه ست ولی تا حد منصفانه ای امانتدار بقیه هستم از این جهت مورد اعتماد اطرافیانم هستم.
چقدر حجاب برات مهمه؟
تا حدی مهمه که در جهت صحیح برای اون هدفی که بخاطرش عنوان شده، قرار بگیره.
به حرف مردم اهمیت میدی یا نه همیشه کار خودت و میکنی؟
اگر قضیه، قضیه ی سلیقه ای باشه حرف حرف خودمه چون برای خودم زندگی میکنم و البته اگر شخصی باشه این قضیه اگر مربوط به جمع باشه اگر سلیقه ای باشه سعی میکنم نظر اکثریت رو اعمال کنم
و اگر قضیه، سلیقه ای نباشه، بدون داشتن تعصب خاصی نظر صحیح رو میپذیرم و انجام میدم. حالا اینکه نظر صحیح چی باشه و ملاکش چی باشه این جای بحث داره. بیشتر رو منطق تاکید میکنم ولی دلیلش این نیست که همه ی کارام منطقی باشه چون بالاخره همه مون بشریم و بشر ضعف و خطا از وجودش میباره تا بیاد انسان بشه کلی راه هست.

سکوت رو توی یه جمله بگو.
سکوت هم تلخه و هم لذت بخش بسته به موقعیتش داره
میتونه پوشش دهنده ی طیف نسبتا زیادی از احساسات باشه در شرایط و موقعیت های مختلف منتها گاهی مبهمه . سخت ترین سکوت مبهم ترینش هست که چرا سکوت اختیار شده.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

a_67

New member
به چه زبان هایی تسلط داری و در چه حد؟
ترکی، فارسی، عربی و انگلیسی
ممکنه یکی بگه چرا ترکی و فارسی رو هم فهرست کردم
جوابش اینه:
حقیقتا اون تسلطی که مد نظرم هست درشون ندارم حتی زبان مادریم(از جهت دایره لغات و زبان شناسی و بعضی کاربرد ها).
تسلط ار باب سخن گفتن و درکش واضحه که به ندرت مشکلی پیش میاد.
در مورد عربی و انگلیسی هم علاوه بر موارد فوق که عنوان شد تسلط کافی وجود نداره، مکالمه رو در حد ضعیف تر از درک مطلبش دارم.

جایگاه اجتماعیت در چه وضعیتی هست ؟
حالا نمیدونم جایگاه اجتماعی دقیقا چی مد نظرتون هست ولی در یک کلام بخوام بگم رضایت کافی رو از شرایط زندگیم دارم.
تیپ و ظاهرت رو مشروح بگو!
از نظر ظاهری:
لباس تیپ اسپرت
زیاد اهل آرایش نیستم در حد یه کرم حالا کرم پودر دار یا بی پودر رو متخصصین این عرصه بهتر از بنده میدونن هههههههههههههه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

necrotizing fasciitis

Active member
سلام آرزو :)
1- آرزو آرزوت چیه؟
2- اگه عصر یک روز توی مسیر دانشگاه با ماشین بودی و داشت بارون شدیدی میومد و یکی از پسرای دانشگاه منتظر ماشین بود و تو ازش متنفر بودی عایا سوار ماشین می کردیش؟؟( تست روانشناسی)
3- چرا 67؟
4- آشپزیت چطوره؟
5- نظرت درباره من ؟( من خودم میدونم بهترینم ولی میخوام تو بگی که دیگران هم متوجه بشن ) :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

a_67

New member
ویژگیهای جذاب دختران و پسران و ویژگیهای غیر قابل تحمل آنها؟
ویژگی های جذاب برای هر دو جنس:
متانت و منطق و ادب
ویژگی های غیر قابل تحمل( حالا غیر قابل تحمل هم نگیم...):
عمومی:
غر زدن و دروغ
برای پسران:
نازیدن به زور بازو و حق و عدل و عقل رو در نظر نگرفتن.(سو استفاده از قدرت)
برای دختران:
سو استفاده از هر چیزی که دم دستشون میاد

ایا از نظر خودت گناه کاری؟ اگر فرضا قاضی بودی گناهایه خودتو رو در حدی میدی که آنها رو ببخشی؟
بله مگه میشه که نداشته باشم
یه سری رو بله یه سری رو صاحب حق شخص دیگه ای هست من دیگه دسترسی ندارم.
اگر دسترسی بخشیدن تمام گناهانم رو داشتم این کار رو نمیکردم نمیشه همه چی رو پاک کرد و گفت نبوده جبران میشه کرد( البته اگر فرصت و موقعیت و توان جبران باشه) ولی انکار خیر.

تفاوت تعصب با غیرت
غیرت غلیظ تر از تعصبه
مثلا میشه تعصب رو گاهی نادیده گرفت ولی غیرت رو خیر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

هانیه

Well-known member
سوال اجتماعی

چرا پسرا میگن از دخترهایی که زیاد ارایش میکنن خوشمون نمیاد سادگی وبرازندگی..ولی درعمل برعکس این قضیه صادق است؟

دوست داری همسراینده ات چه ویزگی هایی داشته باشه؟

دوست داری مهریه ات چقدر باشه؟

به نطرت مهریه گداشتن کسرشان برای یک دختر نیست؟بهتر نبود مثل جوامع دیگه درامد(منقول غیرمنقول)اگرجدایی پیش میومد خدای نکرده بین 2طرف تقسیم میشد؟

چرا من دو ماه تو اد لیستت هستم 1ماه نیستم؟(جریان دوستی من وتو چرا سینوسی شده؟هان راستشو بگو...خخخ..)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا