صندلی داغ (a_67)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

varia

Well-known member
اونایی که بخوان بفهمن فهمش چندان سخت نیست و اونایی که نمیخوان بفهمنمد نمیتونند بفهمند

:sadsmiley::smiliess (12)::sad::smiliess (1):

MAHSABANOO

New member
خوب این صندلی هم پایان یافت البته زودتر از موعد مقرر به خواسته خود ازاده عزیز
ممنون از ازاده و همه بچه ها که وقتشونو گذاشتن و تو این صندلی شرکت کردن

varia

Well-known member
a_67 گرامی یکی از بهترین و معقول ترین کاربرهای سایت بودند (هرچند با خود من هم بارها بحث کردند ولی تا جایی که یادم میاد به دعوا ختم نشده و اگر به دعوا ختم میشدهم باز سمتشون برمیگشتم وازشون معذرت خواهی میکردم چون واقعا از لحاظ ارتباط اجتماعی نمرشون خیلی بیشتر از من هست). خیلی ناراحت شدم بخاطر رفتنشون.

امیدوارم روزگار خوب و خوشی داشته باشند.

در پناه حق باشید باجی آزاده عزیز.

ROJO

New member
Shasoohaff

Bara to

e090c67add8c2a92a875be7eed526261.jpg

mw.ashel

New member
آزاده جان هر کجا هستی شاد و موفق باشی.

آزاده جان به نوبه خودم از تمام زحماتت در انجمن کمال تشکر رو دارم و برای شما هر کجا هستی و خواهی بود آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم ، و همیشه در ذهن و قلبم خواهی ماند.
:riz304:

مواظب خودت باش و خدانگهدارت

:riz304:

1425144719873661.jpg

hebe.nurse

New member
قال ابتین ۱۳:
اسم طرف رو نمیتونی رو کنی؟ چرا؟ خب اسمش رو بگو تا ببینیم کی بوده ک بعنوان گشت ارشاد داشته تو انجمن فعالیت میکرده.اسمش رو بگو تا از خودش بپرسیم ک از کجا فهمیده من دارم دختربازی میکنم؟ ایا مدرکی داره ک من داشتم دختربازی میکردم؟ از خانمای انجمن کسی بهش چیزی گفته؟ اگه گفته کی بوده؟ بیاد و دوباره من رو جلوی چشم همه متهم کنه. چرا فقط این کاربر خاص قضیه رو متوجه شده؟ چرا کس دیگه ای همچین گزارشی رد نکرده؟ من ک میگم همشو از خودت درمیاری.اگه واقعا این گزارش برای تو رد شده خب اسکرین اسم اون طرف بزار تا ماهم ااستفاده بکنبم و از زبون خودش قضیه رو بشنویم.این بهتر نیست تا اینکه با نمیتونم رو کنم و این حرفا فقط خودت رو مسخره کنی؟ فک نمیکنم کس دیگه ای هم تو انجمن تا اسم طرف رو نگی حرفات رو باور کنه.
اصلا بر فرض دختربازی کردم.خب اگه هیچ کدوم از دخترای انجمن گزارشی مبنی بر مزاحمت از طرف من رد نکردن معنیش چیه؟ یا همچین اتفاقی اصلا نیفتاده یا افتاده و طرف خودش راضی بوده ک چیزی نگفته یا اینکه هم اتفاق افتاده و هم طرف راضی نبوده ک اگه همچین چیزی هم بود حتما گزارش میداد.حالا نیایی بگی ک خجالت کشیده و شرم دخترونه و از این چرت و پرتا.چون هر کسی همچین اتفاقی اینجا بیفته حتما گزارش میکنه.کسی هست از خانم ها ک همچین اتفاقی براش بیفته و گزارش نکنه؟ اگه هست بیاد بگه.حالا اون طرفی ک راضی بودی اگه اینجایی بیا بگو ک فلانی با من داشته لاس میزده .اگه خجالت میکشی ب سوپرمودراتور مسج بده.
سلام ابتین. اره مثلا من این اتفاق چنبار برام افتاده ولی گزارش نکردم. اصلا با گزارش ناآشنام. چون اگه هم کسی چیزی گفته سیریش نبوده و به مزاحمت نرسیده. من نفهمیدم بحث شما چیه دقیقا.خیلی ناراحت کننده اس خوندن حرفاتون. من به شخصه چیزی از آبتین ندیدم . همچنین ازاده. به نظرم جفتتون دچار سوء تفاهم شدید که از پس حلش برنمیاید. نیازی به مدرک و سند ردوبدل کردن نیس دوستان. فقط بگذرید. خیلی ساده اس. خیلی اینجارو سخت گرفتید. یکم دوستانه نر، یکم مهربانه تر . باورم نمیشه دیگه ابتین نیس. ازاده نیس. نوتر و مهسا و......جای خالی شماها رو هیشکی نمی تونه پر کنه بچها. باورکنید هیچ گلی بی خار نیست. دلتونو بزرگ کنید تا کدورتا جایی واسه دیدن نداشته باشن. حالا که خیلی دوس دارید برید و همه رو فراموش کنید، لااقل مواظب خودتون باشید :dadad4:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا