شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
یکی از مطالب ساده و ارزشمندی که بودن در این سایت دستگیرم شده بود این بود که
خیلی ها دوست دارند ارشد قبول شوند اما حاضر نیستند بهای آن را که مطالعه با نظم و استمرار است رو بپردازند
به همین سادگی ، می خوای قبول شی پس می خوای چیزی رو بدست بیاوری از بعضی چیزها همچون انجمن موقتا" دل بکن تا اونی که می خوای بدست آوری
یک ثروت داریم به نام زمان ، این ثروت محدود هست ،اغلب نمی توان همزمان به همه ی آنچه که دوست داریم برسیم باید اولویت بندی کرد
انجمن و محیط های مجازی / تلویزیون/ کامپیوتر در کجای لیست اولویت ها هستند درس کجا

فک کنم دیگه واسه ارشد همه بالغ باشن و صلاح مملکت خویش خسروان دانند:riz304:

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
و هفته ی بعد

در چنین ساعتی

من نشستم و دارم ب سوالای اسون کنکور جواب میدم و ب ذکاوت طراح میخندم :)))

:4d564ad6:

خدا قسمت کنه :)

infomdmir

New member
هفته بعد دقیقا همین موقع منم دارم به احتمال زیاد سوالهای فیزیو رو جواب میدم

medic69

New member
هفته بععععععععد این موقع من راحت شدم و به مدت 48 ساعت فقط میخوابم
و خوشحالم ازین که کنکورو عالی دادم

ستاره70

New member
خیلی ها دوست دارند ارشد قبول شوند اما حاضر نیستند بهای آن را که مطالعه با نظم و استمرار است رو بپردازند
به همین سادگی ، می خوای قبول شی پس می خوای چیزی رو بدست بیاوری از بعضی چیزها همچون انجمن موقتا" دل بکن تا اونی که می خوای بدست آوری
یک ثروت داریم به نام زمان ، این ثروت محدود هست ،اغلب نمی توان همزمان به همه ی آنچه که دوست داریم برسیم باید اولویت بندی کرد
انجمن و محیط های مجازی / تلویزیون/ کامپیوتر در کجای لیست اولویت ها هستند درس کجا
چشم آقای بیوستا!
تا حالا هر راهنمایی که کردید ارزشمند و مفید بوده!حتما همینطوره و باید اولویت بندی کنیم...:riz304:

N@RVIN

Well-known member
جواب اولیه احتمالا مرداد میاد....جواب نهایی شهریور....زودتر میفهمیم تکلیفمون چیه.... 6 ماه کجا بود خواهرررر؟

کنکور وزارت بهداشت جوابش یک مرحله ای هست و شهریور ماه میاد به احتمال زیاد اوایلش

hidena

New member
چقدر عوض کردن عاذت های قدیمی سخته...
چون کنکور ساعت 3 بعدازظهر هست، از امروز تلاش کردم که بعدازظهر نخوابم...
ولی چون عادت داشتم 2-5 بخوابم، با اینکه بیدار بودم اما ذهنم انگار خواب بود:21:
خداکنه تا یه هفته دیگه ذهنم تو اون ساعت یکم فعالتر بشه

pashmak

New member
اره منم این ساعت از کار میام.و بعدش لالا
دو روز مقاومت کردم اما امروز دیگه نشد خخخخ

ROJO

New member
راهش استراحت کافیه و نخوردن ماست و اینجور چیزا ک خواب میاره

پژمک من دوش بگیرم بلافاصله خوابم میگیره خو:(50):

asalmasal

New member

bacheha khosh be haletun.man 1sal khundam in yek mah kharab kardam ba stereso afkare manfi.tamame 2reham munde.qat zadam.shoma 2rehatun tamum shode?

pashmak

New member

پژمک خخخخ راحت باش نه بابا ماست کجا بود یه سال عادته خو
روز ازمون استرس نمیزاره نفس بکشیم چ برسه به خپاب للبته من میخابم چون وقت اضافه میارم بسکه خودم خخخخ

pashmak

New member
روجو میتونی دو ش آب گرم بگیری بعد بپری تو وان اب سرد خخخ
تو موجهای ابی ملت اینکارو میکنن میگن خیلی حال میده جوابشو بمنم بگووووو

sepideeee

New member
جواب اولیه احتمالا مرداد میاد....جواب نهایی شهریور....زودتر میفهمیم تکلیفمون چیه.... 6 ماه کجا بود خواهرررر؟
کجا اعلام کرده نتیجه ی اولیه مردداد میاد .. چون من دیدم جایی نگفته بودا :rolleyessmileyanim:

sepideeee

New member
چقدر عوض کردن عاذت های قدیمی سخته...
چون کنکور ساعت 3 بعدازظهر هست، از امروز تلاش کردم که بعدازظهر نخوابم...
ولی چون عادت داشتم 2-5 بخوابم، با اینکه بیدار بودم اما ذهنم انگار خواب بود:21:
خداکنه تا یه هفته دیگه ذهنم تو اون ساعت یکم فعالتر بشه

ماشاله چه خواب مفصلی هم داریا :riz481:

مجید دیجی

مدیر بخش
این مطلب مخصوص بچه هایی هست که هی میگن من این یه ماه آخر خراب کردم و مرتب غر میزنن و اعصابشون خط خطیه
.
یه سال تلاش کردی و کلی اطلاعات کسب کردی
اول از همه مهم اینه که وقتت رو مثل خیلیای دیگه حروم نکردی
دوم اینکه شما یه حجم زیادی از اطلاعات رو توی ذهنت داری پس چند قدم از خیلیا جلویی
سوم این یک هفته آینده رو فقط بخون فکرهای بیهوده به خودت راه نده پشتکارت رو چند برابر کن تو دیگه چیزی برا از دست دادن نداری تا میتونی تلاش کن فکر کن بحث مرگ و زندگیه تا میتونی تست بزن...
چهارم دنیا که بعد از کنکور تموم نمیشه که همین الان پیام نور داره ثبت نان میکنه واسه ارشد امتحانشم توی آبان هست
پنجم به قول مادر یکی از بچه ها اگه امسال قبول نشی پایه درسیت قوی میشه... برج 11 دوباره آزمون برگذار میشه پس غصه نخور
الان فقط باید رو کنکور متمرکز بشی

.
.
.
من با توجه به تجربیاتی که دارم می خوام یه حرفی رو بزنم پس خوب بهش فکر کن ::riz277:
.....آنگونه تلاش کن که فقط مرگ تو را از خواسته هایت جدا کند.....
شاید الان منظورم درک نکنید ( همون طور که من مفهوم بعضی از صحبت ها رو چند سال بعد متوجه شدم )

biosta

Well-known member

فک کنم دیگه واسه ارشد همه بالغ باشن و صلاح مملکت خویش خسروان دانند:riz304:

شما که از دل من خبر ندارید که چرا این مطلب رو نوشتم
سال قبل چند تا از بچه های انجمن آمارزیستی دوست داشتن آمارزیستی قبول شود و سر به هوا بودند/ هر چی وقت می گذاشتم و راهنمایی می کردم آب تو هاونگ کوبیدن بود !!
حتی تو محیط واقعی با چه با بسا بیش از 10 نفر برخورد کردم که خیلی مشتاق بودند آمارزیستی قبول شوند!
اما تا می گفتم باید بشینی برای 5 ماه روزی 5 ساعت درس بخونی منم کل اطلاعاتم رو در اختیارت می گذارم
یاعلی
اما بیخیال ارشد می شدند وقتی نوبت درس خواندن می شد
امسال هم چند تا از بچه های مطالعه گروهی امارزیستی دارن همین کار را می کنند
برای این دل پر هست !!! که چنین نوشتم
همین
مخاطبم شخص خاصی نیست / کسی به خودش نگیرد / به من چه ربطی داره اختیار دارید هر روز روزی چند ساعت بیایید انجمن
کلا" برای همین هست که می گوییم همه انگار می خواهند ارشد قبول شوند اما دوست ندارند درس بخوانند !!!!!!!!!!!!
میان بر وجود ندارد باید بشینی بخونی دیگه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا