شده تا حالا...؟؟؟

mw.ashel

New member
شده تا حالا وقتی اونقدری خسته ای و از سر کار / دانشگاه رسیدی خونه ، بخوای بخوابی و همش تلفن زنگ بزنه یا مهمون بیاد نتونی بخوابی؟؟؟

Artmis.a

New member
شده تا حالا به حدی از آینده ات نا امید شده باشی که هرشب قبل خواب به خدا بگی پس کی تمومش میکنی خسته ام دیگه؟:sad:

دریا...

New member
شده تا حالا با اینکه مشغله زیادی داری ولی دوست داشته باشی یه چند روزی زمان متوقف بشه تا به هیچ چیزی فکر نکنی و بی خیال بی خیال باشییییییییی؟!!!.......

asalbanoo

New member
ما زنده از آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست.......
سختی های زندگی به آدم انگیزه میده

parnian24

New member
شده تا حالا وقتی با موبایلت حرف میزنی ببینی داری روی لبه ی جدول پیاده رو راه میری و دوستات بهت میخندن؟:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ariyana

New member
شده تا حالا یه آدم خاص رو ببینی ولی دیگه پله رو نبینی وووووووووووو..................:(50):

cheshmak

New member
شده تا حالا از اینکه ندونی آینده قرار چی پیش بیاد بترسی؟؟؟؟؟

tata

New member
شده تا حالا اینقدر خوشحال باشی که نفهمی چی داری میگی؟
اونم در یک مکان آکادمیک یا توی جلسه با رؤسای محترم!!!

tata

New member
شده تا حالال اینقدر دچار روزمرگی بشی که یه لحظه به خودت بیای بگی من کیم؟ اینجا کجاست؟ :25r30wi:

mikhak s

New member
شده تا حالا از ته دل بخندي بعد ياد گذشتت بي افتي يا ياد يه چيز ناراحت كننده خندت خشك بشه؟:sad: بغض كني؟

parnian24

New member
شده تا حالا از ته دل بخندي بعد ياد گذشتت بي افتي يا ياد يه چيز ناراحت كننده خندت خشك بشه؟:sad: بغض كني؟
آره شده....
بغض اون لحظه واقعن نگه داشتنش سخته...من که میرم تو خودمو هیچ عکس العملی از خودم بروز نمیدم تا بتونم بغضمو کنترل کنم...ولی باعث میشه بقیه در موردم فکر کنن که آدم منفعل و سردو بی احساسی ام ...:sad::smiliess (6):

بالا