شده تا حالا...؟؟؟

Artmis.a

New member
شده تا حالا انقدر دلت گرفته باشه که حتی نخوای کسی رو ببینی؟:33:

laeya

New member
شده تا حالا فکر کنی که همه درها روت بسته شده و هیچ وقت باز نمیشه ،انگار که طلسم شده باشی؟

zaragenetic64

New member
تا حالا شده آرزو کرده باشی که هیچ فقیری تو دنیا نباشه
هیچ غمی تو دلی نباشه؟
هیچ بی عدالتی و ظلمی تو دنیا نباشه؟
فکر کردی چرا دنیا انقد بیرحم شده؟؟؟

antenyus

Active member
شده تا حالا شب موقع خواب بری تو رخت خواب خودتو قشششنگ جابه جا کنی خوب که مرتب شدی بعد ببینی برق رو خواموش نکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AWWA

New member
تا حالا شده احساس کنی زیباترین آدم روی زمینی؟

antenyus

Active member
شده تا حالا یه صحنه ای برات اتفاق بیفته که قبلا اون صحنه رو دیده باشی؟ ینی با خودت بگی اااااه ه ه من این لحظه رو قبلا دیدم!!!!!!!!!!!!!!!.............

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
نه خدایی این یکی تا حالا نشده...........:21: :21: :s
ولی برا من پیش اومده.بعضی وقتا یه کارایی می کنم که پشیمون میشمو خودم ازخودم بدم میاد. به خدا میگم خدایا آخه چرا منو خلق کردی؟! اما خدا یه جایی بهم ثابت میکنه که منم برای دنیا لازمم. هیشکی نمی تونه جای منو تو این دنیا پر کنه همونطور که من نمیتونم جای یکی دیگه رو تو دنیا پر کنم. من به نوبهء خودم بهترین وزیباترینم!:thanks:

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
نه خدایی این یکی تا حالا نشده...........

ولی برا من پیش اومده.بعضی وقتا یه کارایی می کنم که پشیمون میشمو خودم ازخودم بدم میاد. به خدا میگم خدایا آخه چرا منو خلق کردی؟! اما خدا یه جایی بهم ثابت میکنه که منم برای دنیا لازمم. هیشکی نمی تونه جای منو تو این دنیا پر کنه همونطور که من نمیتونم جای یکی دیگه رو تو دنیا پر کنم. من به نوبهء خودم بهترین وزیباترینم!:thanks:

tata

New member
شده تا حالا نخوای تو موقعیتی که الان هستی باشی؟ :tsimuzpzwoap1t9y3o7

tata

New member
شده تا حالا به جای دو راهی تو 6راهی قرار بگیری، طوری که دوس داشته باشی به خدا بگی، آخه چرا منو تو این موقعیت قرار میدی؟

mikhak s

New member
شده تا حالا يه بغض سنگين داشته باشي ولي جايي نباشه كه تنها باشيو اون بغضو بتركوني؟ يا وقتي هم جايي رو پيدا كردي ديگه نخواي اون بغض بتركه؟:ph34r-smiley:

mahsa.

New member
تا حالا شده به کسی اس ام اس بدی
بعد شروع کنی به معذرت خواهی و اون جواب نده؟

آخرین ویرایش:
بالا