::: سوالات و اشکالات کاربران از سیستم انجمن و امکانات

bioshimi93

New member
سـلام

چرا هر پست و پیغامی که داخل انجمن میدم؛ از طریق ایمیل بهم اطلاع داده میشه؟!

در صورتی که من این گزینه رو فعال نکردم.

یک بار دیگه بخش تنظیمات کاربریتونو بررسی کنید شاید ارسال ایمیل فعال شده باشد اگر غیر فعال هست و باز هم ایمیل دریافت می کنید باید ادمین رسیدگی کنن.

esw1

New member
آیا کاربر امکان حذف تاپیکی را که قبلا ایجاد کرده دارد؟؟

آخرین ویرایش:

zErOOn3

Well-known member
آیا کاربر امکان حذف تاپیکی را که قبلا ایجاد کرده دارد؟؟

درود /...

بلی /... می تونین به مدیر مربوطه درخواست بدین /.. (مدیر بخش مربوطه : همونجایی کـ تاپیک ایجاد شده : مثلا بخش هنر : مدیرشون آجی ... بید فکنیم:)

ادمین ــم کـــ ...

hasti69

New member
سلام منم مشکلم اینه براهرتاپیک بایدنام کاربری ورمزعبورموواردکنم همچنین براخروج؟؟؟/

شفق بانو

New member
::: سوالات و اشکالات کاربران از سیستم انجمن و امکانات

سلام دوستان خوبم

امیدواریم از لحظاتی که در این انجمن سپری میکنید لذت ببرید و بسیار خوشحال میشویم شاهد حضور مداوم شما در بین

دوستان باشیم.

ما فعالیت میکنیم تا آنچه را که آموخته ایم در اختیار دیگران قرار دهیم و شما هم میتوانید در این فضا اینکار را بکنید .

امیدواریم از سایت و مطالب آن استفاده لازم را ببرید و با رعایت قوانین سایت ما را در پیشرفت سایت یاری کنید.

( اگر سوال و مشکلی هم دارید در این تاپیک میتوانید مطرح کنید.)

از گذاشتن هرگونه اسپم جدا خودداری کنید

دوستان شکیبا باشید

پاینده باشید .:riz304:

آخرین ویرایش:

nsj

New member
سلام .از اینکه همچین تاپیکی درست کردید ممنون و سپاسگزارم .
کامپیوتر من تاپیک های صفحه اصلی رو نشون نمیده برای دیدن تاپیک ها باید به قسمت پست های جدید برم و آخرین ارسال ها رو ببینم نمیدونم چرا اینطوریه !!!
اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.

nsj

New member
کامپیوتر من تاپیک های صفحه اصلی رو نشون نمیده برای دیدن تاپیک ها باید به قسمت پست های جدید برم و آخرین ارسال ها رو ببینم نمیدونم چرا اینطوریه !!!

شفق بانو

New member

خواهش میکنم

مشکلی که برای شما پیش امده احتمالا به دو دلیل باشه:

1. مرورگری که استفاده میکنید.

در مرورگر Internet Explorer برخی مواقع نشون نمیده ولی در مرورگر FireFox بدون نقص همه رو نمایش میده .

2.نوع استایل جدید یا قدیم.

در استیل جدید با مرورگر Internet Explorer صفحه ی اصلی سایت به این صورت هست

جهت تغییر استایل میتوانید از صفحه ی اصلی انجمن، سمت راست، انتهای صفحه استیل قدیم رو انتخاب کنید .مطابق تصویر.

متاسفانه استیل جدید یک سری تنظیمات لازم داره که دراسرع وقت رفع میشه.

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
سلام سید جان

منم یه مشکلی دارم، البته مطمئنم مشکل همست و سایتای دیگه هم پراکنده به این مشکل برخوردم؛

جست و جوی پیشرفته عمل نمی کنه، مثلن مطالعه گروهی بعد از مدتی دنبال یه پست می گشتم هرچی جست و جو کردم نوشت نتیجه ای در پی نداشت.
در صورتی که یه لحظه یادم اومد و یک کلمه انگلیسی wanted رو همونجا سرچ کردم و پستی که دنبالش می گشتم رو پیدا کردم.

فکر کنم کلید این مشکل دست ادمین باشه.

شفق بانو

New member
سلام سید جان

منم یه مشکلی دارم، البته مطمئنم مشکل همست و سایتای دیگه هم پراکنده به این مشکل برخوردم؛

جست و جوی پیشرفته عمل نمی کنه، مثلن مطالعه گروهی بعد از مدتی دنبال یه پست می گشتم هرچی جست و جو کردم نوشت نتیجه ای در پی نداشت.
در صورتی که یه لحظه یادم اومد و یک کلمه انگلیسی wanted رو همونجا سرچ کردم و پستی که دنبالش می گشتم رو پیدا کردم.

فکر کنم کلید این مشکل دست ادمین باشه.

سلام اقااحسان

متاسفانه استایل جدید هنوز خیلی مشکل داره که انشالله ادمین زحمت میکشن در اولین فرصت اصلاح میکنن.

من با استایل قدیم میام و این مشکلات رو ندارم. شما با استایل قدیم میایین باز همین مشکل رو دارین؟

این تاپیک زیر نظر ادمین هست.هرمشکلی هست مطرح کنید که به امید خدا رسیدگی بشه.فقط شکیبا باشید:auizz3ffy9vla57584x:rose:

eeeeeeehsan

New member
سلام اقااحسان

متاسفانه استایل جدید هنوز خیلی مشکل داره که انشالله ادمین زحمت میکشن در اولین فرصت اصلاح میکنن.

من با استایل قدیم میام و این مشکلات رو ندارم. شما با استایل قدیم میایین باز همین مشکل رو دارین؟

این تاپیک زیر نظر ادمین هست.هرمشکلی هست مطرح کنید که به امید خدا رسیدگی بشه.فقط شکیبا باشید:auizz3ffy9vla57584x:rose:

من از هر دو استایل استفاده می کنم، این مشکل تو هردو استایل هست.
قبل از اینکه استایل جدید اضافه بشه این مشکل بود.
البته مشکل حادی هم نیست، جست و جوی پیشرفته سالی ماهی یه بار نیاز میشه، ولی خب بازم اگه راه داشته باشه ادمین درستش کنن ممنون میشیم
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

eeeeeeehsan

New member
یه مورد دیگه که الآن یادم اومد، ادیتور پیشرفته کار نمی کنه:

__m_m.png

اگه فعال بشه گل گل میشه، عالی میشه :rolleyessmileyanim::riz304:
اونوقت پیش نمایش و وسط چین هم فعال میشه و هم لذت تایپ بیشتر میشه هم اشتباهات تایپی کمتر میشه.
چون اونطوری باید صفحه جدیدی لود بشه و چون همه سرعتشون پایینه همه به همین ادیتور ساده بسنده می کنن.

اگه ادیتور فعال نشد لااقل گزینه 1 اگه همیشه خاموش بشه خیلی همه راحت ترند، بخصوص اونایی که تاپیک زیاد میزنن و استفاده زیاد دارن.
اینطوری تغییرات همونجا اعمال میشه میشه دید.

222222222.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

eeeeeeehsan

New member
یه مورد دیگه که الآن یادم اومد، ادیتور پیشرفته کار نمی کنه:

__m_m.png

اگه ادیتور فعال نشد لااقل گزینه 1 اگه همیشه خاموش بشه خیلی همه راحت ترند، بخصوص اونایی که تاپیک زیاد میزنن و استفاده زیاد دارن.
اینطوری تغییرات همونجا اعمال میشه میشه دید.

222222222.jpg

تو ادیتور پیشرفته گزینه 1 خاموشه ولی وسط چین و ... کار نمی کنن.

یه مورد دیگه دوباره یادم اومد؛
تو پیغام بازدید کنندگان این خطا همش رخ میده. علتش هم به خاطر بلد و درشت کردنه فکر کنم. اگه بشه برش دارین خیلی خوب میشه :rose:

Untitled-2.jpg

eeeeeeehsan

New member
سلامی مجدد
حس می کنم اینجا دارم با خودم حرف میزنم، مورچه هم پر نمیزنه، دریغ از یه دونه لایک :rolleyessmileyanim:

خب بگذریم..

ادمین جان یه تو قسمت پیام خصوصیمون من چندتا پوشه باز کردم و برخی از پیامایی که میخوام نگه دارمشون رو میذارم داخلشون.
مشکل اینجاست که پیامای توی پوشه "دریافت شده" رو فقط میشه انتقال داد، پیامای داخل پوشه "ارسال شده" رو نمیشه به پوشه هامون انتقال داد.

هرچند این ربط داره به نوع استایل انجمن و اصلن مشکل به حساب نمیاد، ولی گفتم شاید قابل اصلاح باشه.

:rose:

bioshimi@

Well-known member
سلامی مجدد
حس می کنم اینجا دارم با خودم حرف میزنم، مورچه هم پر نمیزنه، دریغ از یه دونه لایک :rolleyessmileyanim:

خب بگذریم..

ادمین جان یه تو قسمت پیام خصوصیمون من چندتا پوشه باز کردم و برخی از پیامایی که میخوام نگه دارمشون رو میذارم داخلشون.
مشکل اینجاست که پیامای توی پوشه "دریافت شده" رو فقط میشه انتقال داد، پیامای داخل پوشه "ارسال شده" رو نمیشه به پوشه هامون انتقال داد.

هرچند این ربط داره به نوع استایل انجمن و اصلن مشکل به حساب نمیاد، ولی گفتم شاید قابل اصلاح باشه.

:rose:

چطو پوشه باز میکنی برا پیام خصوصی به منم یاد بدین مرسی:rose:

شفق بانو

New member
ایجاد پوشه در پیام خصوصی

دوستان عزیز طبق تصویر عمل کنید .

با کلیک کردن بر کادر شماره ی 1، کادر پایین(2)برای شما باز میشه که میتونید پوشه هایی رو با عناوین دلخواه ایجاد کنید.

تعداد پوشه ها رو هم به دلخواه میتونید ایجاد کنید.(3)

اگر پوشه ی رو ایجاد کردین ولی میخواستین حذفش کنید، میتونید از کادر وسط استفاده کنید.

نکته »

توجه داشته باشید، پیامی رو که به پوشه انتقال میدید جزء100 تعداد پیام خصوصی های شما محسوب میشه و مازاد نیست:)

در این تصویر میتونید پوشه ی ایجاد شده رو ویرایش یا حذف کنید .

آخرین ویرایش:

bioshimi@

Well-known member
ایجاد پوشه در پیام خصوصی

دوستان عزیز طبق تصویر عمل کنید .

با کلیک کردن بر کادر شماره ی 1، کادر پایین(2)برای شما باز میشه که میتونید پوشه هایی رو با عناوین دلخواه ایجاد کنید.

تعداد پوشه ها رو هم به دلخواه میتونید ایجاد کنید.(3)

اگر پوشه ی رو ایجاد کردین ولی میخواستین حذفش کنید، میتونید از کادر وسط استفاده کنید.

نکته »

توجه داشته باشید، پیامی رو که به پوشه انتقال میدید جزء100 تعداد پیام خصوصی های شما محسوب میشه و مازاد نیست:)

در این تصویر میتونید پوشه ی ایجاد شده رو ویرایش یا حذف کنید .

ممنون ابجی شفق خودم مرسی:riz304:

eeeeeeehsan

New member
ممنون ابجی شفق خودم مرسی:riz304:

خواهش می کنم سمانه خانم :rolleyessmileyanim:

چرا انجمن رو با tapatalk نمی تونم پیدا کنم؟

من خودم tapatalk ندارم که تست کنم ولی شما با خود مرورگرتون هم که بیاین انجمن ریسپانسیوه و جواب میده. همه با مرورگرای گوشیشون میان و مشکلی نداشتن تاحالا.
ولی باز اگه اصرار دارید با tapatalk بیاین برید قسمت پایین صفحه اصلی انجمن و قالب خودتون رو تغییر بدین، اون موقع تست کنید ببینید تغییری حاصل میشه یا نه :riz304:

بالا