سوالات خود را از پذیرفته شده آزمون بپرسید /لیسانس به پزشکی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SOOBASA

New member
توجه........... توجه !!
بچه هایی که اینجا گذری میاید و می رید ...!بچه هایی که نوبت آزمونتون برای سال دیگه هست....!بچه هایی که خدای نکرده اگه امسال نشد مصر هستین که با تلاش بیشتری خودتون رو نشون بدین....!

من به عنوان یکی از اعضای این انجمن ،که جدی ترین پیگیری ها برای برگزاری آزمون، درش انجام میشه ،می خواستم بگم که بیاین یا هم جمع شیم و برای سال بعد( دوره ی هشتم)از همین الان جدی بریم و تکلیفمون رو روشن کنیم....که با خیال راحت از برگزاری قطعیش بشینیم و برای دوره ی بعد بخونیم....نه اینکه فرصت ارشد استریت و کنکور دادن دوباره و اپلای خودمون رو بسوزونیم و دست آخر بعد یک سال استرس برسیم به این نقطه که بازم معلوم نیست برگزار بشه یا نه...اگه میخوایم پیگیری کنیم یا سایت اقدامی انجام بده ،الان وقتشه...

آخرین ویرایش:

nastaran_sa

New member
توجه........... توجه !!
بچه هایی که اینجا گذری میاید و می رید ...!بچه هایی که نوبت آزمونتون برای سال دیگه هست....!بچه هایی که خدای نکرده اگه امسال نشد مصر هستین که با تلاش بیشتری خودتون رو نشون بدین....!

من به عنوان یکی از اعضای این انجمن ،که جدی ترین پیگیری ها برای برگزاری آزمون، درش انجام میشه ،می خواستم بگم که بیاین یا هم جمع شیم و برای سال بعد( دوره ی هشتم)از همین الان جدی بریم و تکلیفمون رو روشن کنیم....که با خیال راحت از برگزاری قطعیش بشینیم و برای دوره ی بعد بخونیم....نه اینکه فرصت ارشد استریت و کنکور دادن دوباره و اپلای خودمون رو بسوزونیم و دست آخر بعد یک سال استرس برسیم به این نقطه که بازم معلوم نیست برگزار بشه یا نه...اگه میخوایم پیگیری کنیم یا سایت اقدامی انجام بده ،الان وقتشه...

من دوره نهم میتونم شرکت کنم ، وکاملا باهاتون موافقم.
باید کاری کنیم که برگزاری ازمون قطعی بشه و بتونیم با خیال راحت واسش اماده بشیم.البته نباید دستشون بهونه بدیم ک همینو هم کنسل کنن چون مشخصه ک خیلی راحت میتونن چنین کاری کنن.
به نظرتون چکار میتونیم بکنیم ؟
باید نامه بنویسیم؟

mandanabb

New member
خیر ایشون بازنشست نشدن ... و واحدهای آناتومی اندام فوقانی و تحتانی رو درس میدن . البته برای پزشکی ها ... دانشجوهای دکتری هم که دارن ...
استاد توپوگرافی دانشجویان رادیوتراپی هم بودن چون این درس خیلی مهم و ضروری هست.ترم بعد از ما یعنی دو سال پیش بازنشست شدن البنه حتما دوباره دعوت به همکاری شدن چون واقعا بی نظیر تدریس میکردن.

goleyakh

New member
توجه........... توجه !!

کاملا باهاتون موافقم .حتما این کارو بکنید تا بدون استرس درس بخونید ...:a2d3:
فقط لطفا هرکاری میکنید بعد از آزمون امسال باشه!:riz304:

nicky.mhaeri

New member
توجه........... توجه !!

کاملا باهاتون موافقم،من از روز اول کارشناسیم پیگیر بودم و حتی از ریاست دانشکده زیست دانشگاه تهران هم کمک گرفتم ولی متاسفانه جواب واضحی برای برگزاری و قطعیت ان برای دوره های بعدی نمیدن. در حال حاضر بهترین راه این که همه با هم پیگیرش بشیم و وضعیت این ازمون مشخص شه، بهترین راه هم اینکه بتونیم با دکتر جلیلی ریاست معاونت اموزشی یه ملاقات ترتیب بدیم، در کل روی کمک من حساب کنید.

SOOBASA

New member
کاملا باهاتون موافقم .حتما این کارو بکنید تا بدون استرس درس بخونید ...:a2d3:
فقط لطفا هرکاری میکنید بعد از آزمون امسال باشه!:riz304:

حتما گل یخ جان....مسلما هدفمون از این کار این نیست که به سال بالایی هامون استرس بدیم:smiliess (3):
انشالله که بچه های امسال انجمن هم آزمونشون رو عالی میدن...:thanks:
ما منتظر نظر و تجربه ی شما بچه های امسال هم، واسه آزمون هستیم....:)))

آخرین ویرایش:

SOOBASA

New member
کاملا باهاتون موافقم،من از روز اول کارشناسیم پیگیر بودم و حتی از ریاست دانشکده زیست دانشگاه تهران هم کمک گرفتم ولی متاسفانه جواب واضحی برای برگزاری و قطعیت ان برای دوره های بعدی نمیدن. در حال حاضر بهترین راه این که همه با هم پیگیرش بشیم و وضعیت این ازمون مشخص شه، بهترین راه هم اینکه بتونیم با دکتر جلیلی ریاست معاونت اموزشی یه ملاقات ترتیب بدیم، در کل روی کمک من حساب کنید.

آره....بهترین راه حل اینه...که بتونیم یه جور از معاونشون ،یا به احتمال کمتر اگه بتونیم، از خودشون ،وقت بگیریم و بریم مستقیم صحبت کنیم...

آخرین ویرایش:

maryam.32

New member
خواهش میکنم راهنمایی کنین، من یک ترم مشروطی داشتم ولی معدل کلم، 17.03 ، ممکنه مانع ثبت نامم بشن؟:sad:

8818622503

New member
بجه ها كجاييد؟جرا هيج كس جيزي نميكه؟دكتر ليدر حداقل شما يه جيز بكيد

sama-21

New member
از افراد (مشروط *) ثبت نام با اخذ تعهد كتبي مبني بر اينكه در ترم اول تحصيلي در تمامي دروس ارائه شده نمره كمتر از 14 (چهارده) اخذ ننموده و معدل كل از 15(پانزده) كمتر‌ نباشد به عمل خواهد آمد و پس از حصول شرايط فوق وضيعت ثبت نام نامبردگان به وضيعت قطعي تبديل مي‌گردد

yavari

New member
مشاوره تحصیلی از دوستان گرامی

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
بنده خیلی خیلی به رشته های پزشکی و داروسازی علاقه دارم
راستش از دوستانی که رتبه های خوب آوردن تو کنکور تجربی خواهش میکنم کمکم کنن....
دنبال کتاب تست خوب برای همه درسام از جمله زیست و شیمی وریاضی .... ادبیات و دینی و..
اگه کتابی باشه که قبل از تست توضیحات درسی خوبی هم داشته باشه خیلی عالیه...
راستش من تجربه کنکور را دارم... البته در رشته های دیگه...براهمین میدونم کسی که کتاب تست مناسب داشته باشه یک قدم از بقیه جلوتره....
خواهش میکنم اگه امکان داره منو راهنمایی کنین

hope.92

New member
سلام بچه ها
چه خبرا؟ کسی احیانا اقدامی در جهت قطعی شدن این آزمون در دوره های بعدی انجام نداده؟
لطفا یباید هماهنگ بشیم یه کاری انجام بدیم:)

SOOBASA

New member
دوستان عزیز
پیرو پستی که قبلا گذاشتم ،در صدد اقدام هستیم ولی منتظریم که بچه ها آزمونشون رو بدن و بعد جدی تر عمل کنیم
هدف اصلیمون اینه که هر کدوم از بچه ها از دانشگاه و دانشکده ای که درش است و همچنین اساتید معتبر نامه ای مبنی بر روشن شدن تکلیف این آزمون بیاره...
چند نفرمون نماینده میشیم و با نامه ها و در خواست هایی که در دست داریم در جلسه ای حضوری برای صحبت و روشن شدن تکلیف این آزمون اقدام میکنیم..
لطفا بچه هایی که در هر نقطه ی کشور تمایل دارن همکاری کنن،تا زمانی که ما بتونیم وقتی برای جلسه ی حضوری با مسئولیین بگیریم دنبال اقدام کردن از کانال ارتباطیه اساتید معتبر و دانشگاهاشون و گرفتن نامه از طرف دانشگاهشون باشن
مرسی
به امید موفقیت و شادی برای همگی

آخرین ویرایش:

gij

New member
باسلام خدمت شما و تحسین بخاطر پشتکار فوق العادتون
من دیپلم ریاضی دارم و الان دانشجوی ترم شش مامایی هستم،آیا حتما باید دیپلم تجربی باشه یه نفر تا بتونه شرکت کنه تو آزمون؟ ضمنا اسفند ۹۳ اگه قرار باشه آزمون برگزار بشه من اولای ترم هشت هستم،نمیذارن شرکت کنم؟

dr.leader

New member
باسلام خدمت شما و تحسین بخاطر پشتکار فوق العادتون
من دیپلم ریاضی دارم و الان دانشجوی ترم شش مامایی هستم،آیا حتما باید دیپلم تجربی باشه یه نفر تا بتونه شرکت کنه تو آزمون؟ ضمنا اسفند ۹۳ اگه قرار باشه آزمون برگزار بشه من اولای ترم هشت هستم،نمیذارن شرکت کنم؟

سلام اشكالي نداره . ولی باید فارغ التحصیل باشید

tara afshar

New member
توجه........... توجه !!

سلام خدا قوت راستش منم خعیلی دوست دارم این قضیه رو پیگیری کنم چون منم قصد دارم سال دیگه این آزمون رو بدم فقط فرصت نمیکنم بیام تو سایت میشه یه راه دیگه واسه پیگیری پیشنهاد کنید قول میدم هر کاری از دستم بر بیاد بکنم!:ad54ad::rolleyessmileyanim:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا