سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

asemann

New member
سلام بچه ها من با زیست خیلی مشکل دارم به نظرتون فقط سوالای سال قبل رو بخونم با زیست دبیرستان و با کمک بیوشیمی 50 میتونم بزنم?
شما زیست چى خوندین میتونین تستش و بزنین?کاش زیست هم به اسونی شیمی و بیوشیمی بود
خواهش میکنم بگید بهم واسه زیست چیکار کنم

zy zy

New member
سلام بچه ها من با زیست خیلی مشکل دارم به نظرتون فقط سوالای سال قبل رو بخونم با زیست دبیرستان و با کمک بیوشیمی 50 میتونم بزنم?
شما زیست چى خوندین میتونین تستش و بزنین?کاش زیست هم به اسونی شیمی و بیوشیمی بود
خواهش میکنم بگید بهم واسه زیست چیکار کنم

واسه زیست بنظرم من چکیده گایتون کافیه ، من کتاب آقای قادری رو هم خوندم خیلی مفید بود ، کاش شیمی به آسونیه زیست و بیوشیمی و سم و دارو و زبان بود!!!!

asemann

New member
نویسنده چکیده گایتون کیه من الان تو سایت دیدم چندتاست منظورتون کدومه و چند صفحه است مرسی

Negar.T

New member
سلام بچه ها خسته نباشید ؟ منم با زیست مشکل دارم من که از کتاب زیست قادری خبر ندارم من فقط کتاب زیست برای کنکور و درسنامه جامع سم قسمت زیستشو میخونم از قادری ؟؟ zy zy نمی دونم دیگه باهمید کتابا تا چه قدر میشه زد خوبه یا نه به نطرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

zy zy

New member
سلام بچه ها خسته نباشید ؟ منم با زیست مشکل دارم من که از کتاب زیست قادری خبر ندارم من فقط کتاب زیست برای کنکور و درسنامه جامع سم قسمت زیستشو میخونم از قادری ؟؟ zy zy نمی دونم دیگه باهمید کتابا تا چه قدر میشه زد خوبه یا نه به نطرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلام شماهم خسته نباشی
من زیست برای کنکور نداشتم نمیدونم چطوریه ولی درسنامه جامع قادری خوبه

zy zy

New member
بچه ها پاسخنامه وزارت بهداشت سوالات چندسال قبل رو از کجا میشه گیر آورد، من یه جوابایی که این کتابا دادن شک دارم :21:

asemann

New member
کسی ميدونه واسه قبولی ساری درصد درسا باید چقدر باشه?
شیمی 70_60 بیوشیمی 70_60 زیست 40_30 زبان 20_10 سم و فارما 40
با این درصد جاى امیدواری هست واسه قبولی?

zy zy

New member
کسی ميدونه واسه قبولی ساری درصد درسا باید چقدر باشه?
شیمی 70_60 بیوشیمی 70_60 زیست 40_30 زبان 20_10 سم و فارما 40
با این درصد جاى امیدواری هست واسه قبولی?
زبان خیلی کمه ، سم و دارو هم که اگه سطح سوالاش مث پارسال باشه راحت میشه بالای 60 بزنی ، زیست هم به 50 برسه خوبه

Ana67

New member
خسته نباشین بچه ها
درسا چطور پیش میره؟
موفق باشین★★★

Negar.T

New member
سلام بچه ها خسته نباشید چندان خوب نیست نمیدونم واسه چی همه از یادم رفته بدجوری استرس گرفتم چکارکنم شما سووالات سالهای قبلو خوندین یه نه هنوز ؟؟؟؟؟؟ بیزحمت اگه سوالات کنکورسال 91رو دارین با جوابش بذارین خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Negar.T

New member
سووالات

سلام خسته نباشید دوستان کجایید چرا نمی یاین ؟بدجوری دارین میخونین ها ؟؟؟؟بچه ها اگه کسی سووالات سم شناسی سال 91 با پاسخش داره بذارین بی زحمت من سووالات سال 91 رو ندارم بی زحمت زودتر مرسی تشکر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

alireza1980

New member
نمیدونم تبلیغش اینجا آزاده یا نه' ولی جمعه از ۹ تا ۱۹ همایش شیمی عمومی هست' ۳۵۰۰۰ تومان ورودی داره و بسیاری از مطالب مهم مرور میشه' اگر خواستید تشریف بیارید با من تماس بگیرید در همین سایت'

بالا