سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

pichak

New member
سلام..همگی خسته نباشید منم در حال مرور هستم ولی با شیمی مشکل دارم و سم رو هم هنوز شروع نکردم گاهیوقتا اصلا حوصله درس خوندن ندارم ولی بزور یکمایی
میخونم توکلم بخداست امیدوارم تو این کنکورم موفق بشیم مسلما هرکسی بیشتر زحمت کشیده همون موفق تره..خدا کنه همه قبول بشیم...التماس دعا..

zy zy

New member
سلام بچه ها
کجایین؟
zy zy جون کجایی؟
من دیگه دوره میکنم.ولی شیمی رو انگار تازه شروع کردم
انشاالله هممون قبولیم
:28:
سلام دوست من
یه دوسه روزیه که عمه شدم!! اصلا وقت درس خوندن ندارم، احتمالا شنبه بعدی شروع کنم واسه مرور نهایی
خیلی دوس دارم همه بچه های این انجمنو مهرماه تو یه دانشگاه ببینم هرچند هممون نمیتونیم یه دانشگاه قبول شیم بخاطر ظرفیتش ولی امیدوارم که هرکسی هرجایی که دوس داره قبول شه منم خداکمکم کنه خوب تمومش کنم
good luck

Ana67

New member
سلام دوست من
یه دوسه روزیه که عمه شدم!! اصلا وقت درس خوندن ندارم، احتمالا شنبه بعدی شروع کنم واسه مرور نهایی
خیلی دوس دارم همه بچه های این انجمنو مهرماه تو یه دانشگاه ببینم هرچند هممون نمیتونیم یه دانشگاه قبول شیم بخاطر ظرفیتش ولی امیدوارم که هرکسی هرجایی که دوس داره قبول شه منم خداکمکم کنه خوب تمومش کنم
good luck

واااای عزییییییزم♥♥♥♥
تبریکک میگم zy zy جووووون( عمه مهربون )
انشاالله قدمش واسه عمش خوبه:heart::heart::riz304:
متاسفانه نتونستم عکسشو ببینم

zy zy

New member
واااای عزییییییزم♥♥♥♥
تبریکک میگم zy zy جووووون( عمه مهربون )
انشاالله قدمش واسه عمش خوبه:heart::heart::riz304:
متاسفانه نتونستم عکسشو ببینم
مرسی قربونت :28:
دوباره آپلود کردم

Negar.T

New member
سلام دوستان خسته نباشید سلام zy zy؟؟؟؟ چی شد تونستی برگردی به روز های قب ل عید واسه خوندن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه سم شناسی و دارو گتاب درس نامه قادری کافیه یا نه ؟؟؟؟؟ بی زحمت اگه پاسخ سوالای زبان 93 رو داری بذارید ؟؟؟؟/ این شیمی رو کجای دلمون قرار بدیم اصلا نمیشه خوندش بچه ها جکارش کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

zy zy

New member
سلام دوستان خسته نباشید سلام zy zy؟؟؟؟ چی شد تونستی برگردی به روز های قب ل عید واسه خوندن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه سم شناسی و دارو گتاب درس نامه قادری کافیه یا نه ؟؟؟؟؟ بی زحمت اگه پاسخ سوالای زبان 93 رو داری بذارید ؟؟؟؟/ این شیمی رو کجای دلمون قرار بدیم اصلا نمیشه خوندش بچه ها جکارش کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلام نگارجون
فعلا که وقتشو ندارم از هفته بعد دیگه یه مرور کلی میکنم هرچه باداباد، شیمی رو که بیخیال شدم فایده نداره واسه من وقت تلف کردنه ! سم و دارو هم کتاب قادری خوبه کلا کتاب مفیدیه
زبان 93 رو که هیچکی ندیده هنوز، 92 رو دارم

آخرین ویرایش:

baharran

New member
بچه ها اگه میخوایید شیمی رو دیگه نخونید برید حتما سوالای سالای قبل رو یه دور حل کنیدپارسال خیلیاشون مثل سالهای قبل بود فقط عدد عوض شده بود و راه حل یکی بود

zy zy

New member
بچه ها اگه میخوایید شیمی رو دیگه نخونید برید حتما سوالای سالای قبل رو یه دور حل کنیدپارسال خیلیاشون مثل سالهای قبل بود فقط عدد عوض شده بود و راه حل یکی بود
واقعا ینی امیدی هست به اینکه تکراری باشه؟:21::21: من سوالای 10 سال قبلو دارم ولی جواباش تشریحی نیست فقط حفظیاتشو یه دور خوندم مسئله هاشو نمیدونم چیکار کنم
شما چند درصد زدی شیمی رو ؟

baharran

New member
منم فکر نمیکردم تکراری باشه بعد ازمون بیکار بودم سوالای سال قبل ترش رو فقط نگاه کردم دیدم سه چهارتا مسئله شیمیش دقیقا مثل هم بود نه که کپی هم باشه عددا عوض شده ولی راه حل یکی بود! اگه جوابا رو ندارید از روی موتیمر فصلش رو پیدا کنید تو کتاب راحت شبیهش هست! و زیستش هم حتی یادمه یکی یا دوتا دقیقا همون سوال بود! خلاصه اشتباه ما رو تکرار نکنید :)
اگرم با حل مسئله غریبید برای مسائل مول و اینا که میده راه های تستی رو امتحان کنید و شیمی معدنی و الی اخر موتیمر هم که خوندنیه و معمولا ۷-۸ سوال میاد ازش رو قوی کنید!

zy zy

New member
منم فکر نمیکردم تکراری باشه بعد ازمون بیکار بودم سوالای سال قبل ترش رو فقط نگاه کردم دیدم سه چهارتا مسئله شیمیش دقیقا مثل هم بود نه که کپی هم باشه عددا عوض شده ولی راه حل یکی بود! اگه جوابا رو ندارید از روی موتیمر فصلش رو پیدا کنید تو کتاب راحت شبیهش هست! و زیستش هم حتی یادمه یکی یا دوتا دقیقا همون سوال بود! خلاصه اشتباه ما رو تکرار نکنید :)
اگرم با حل مسئله غریبید برای مسائل مول و اینا که میده راه های تستی رو امتحان کنید و شیمی معدنی و الی اخر موتیمر هم که خوندنیه و معمولا ۷-۸ سوال میاد ازش رو قوی کنید!
خیلی مرسی از راهنماییاتون :rose:،امیدوارم سوالای قبلی بتونه کمکم کنه چون تنها ترسی که دارم از شیمیه

zy zy

New member
سلام دوستان خسته نباشید
اوضاع چطوره؟ من از شنبه وقتم ازاد میشه امیدوارم بتونم همه رو یه دور مرور کنم ،دیگه چیزی نمونده تموم شه
موفق باشین :a2d3:

Ana67

New member
سلام بچه ها
خسته نباشین.کجایین؟
کاشکی زودتر تمام میشد.این اواخر خیلی سر در گمم.
من مرور میکنم

mohana

Well-known member
016.jpg

:thanks:​

zy zy

New member
سلام به همگی ، گزارش من
بالاخره امروز زبان لزگی و کتاب زیست شناسی قادری رو تموم کردم :smilies-azardl (181:smilies-azardl (181
شیمی که ...
بیوشیمی هم اوسط پاسالارم اگه تا آخر ماه تموم بشه فقط میمونه مرور تستای سالای قبل
سم و دارو رو هم هر ازگاهی میخونم
مشکل من اینه که چندتا از شهرا رو به خاطر مسافت زیادشون از دست میدم باید رتبه م حاکثر تا 30 باشه تقریبا :sadsmiley:

Ana67

New member
خسته نباشین بچه ها
گزارش:
منم کتاب قادری رو تمام کردم
زبان هنوز کتاب برای دانشجویان پزشکی تمام نشده
بیوشیمی هم هنوز مرورش تمام نشده
شیمی هم که بیخیالم
zy zy جون نگران نباش قبولی
من هر چه به امتحان نزدیک میشیم امیدم به ازاد بیشتر میشه

nafasn

New member
سلام
بچه ها ببخشید میخواستم بدونم شیمی مورتیمر فصل 9 شکل هندسی مولکول، اوربیتال مولکولی از صفحه 127 تا 135 رو کسی میتونه یه توضیحی واسه فهمشون بده ؟
توی رشته ما حداقل یه سوال از این صفحات میاد و من بلد نیستم.:21:

سهیل 23

New member
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید و خسته نباشید به همه کسانی که درس میخونن

من میخوام ارشد سم شناسی پزشکی البته دانشگاه ازد بدم/// کسی هست که بدونه سوالات سال های قبل این رشته دانشگاه ازد رو چطوری میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zy zy

New member
سلام
بچه ها ببخشید میخواستم بدونم شیمی مورتیمر فصل 9 شکل هندسی مولکول، اوربیتال مولکولی از صفحه 127 تا 135 رو کسی میتونه یه توضیحی واسه فهمشون بده ؟
توی رشته ما حداقل یه سوال از این صفحات میاد و من بلد نیستم.:21:
والا منم هیچی ازش نفهمیدم فقط مثالایی که خود کتاب زده فقط شکل هندسیشو حفظ کردم اینکه چطوری این شکلی میشه و قواعدشو نمیدونم !!!

Ana67

New member
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید و خسته نباشید به همه کسانی که درس میخونن

من میخوام ارشد سم شناسی پزشکی البته دانشگاه ازد بدم/// کسی هست که بدونه سوالات سال های قبل این رشته دانشگاه ازد رو چطوری میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.ممنون.شما هم خسته نباشید.متاسفانه منم پیدا نکردم.

بالا