سم شناسی های 93 حرکت!!!!!!!!!!!

sam shenasi

New member
سلام به همه دوستان عزیز
سال نو مبارک
امیدوارم سال 93 ، پر از موفقیت و خوشی برای همه باشه:heart:

pichak

New member
کاربر محترم از لطفت خیلی ممنونم فقط یه اشتباهی شده به جای سوالات سال 87-88 یه نمونه کارنامه گذاشتی اگه میشه یکبار دیگه اصلاحش کنی و سوالاتا برام بذاری
بازم ازتون خیلی تشکر میکنم..امیدوارم موفق باشی..

Ana67

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین
سال نو مبارک.امیدوارم سال خوبی واسه هممون باشه.
یه سوال دارم.من خیلی با شیمی مشکل دارم.تو سوالا هم آلی هم هست که دیگه کلا ناامیدم
اگه شیمی جواب ندم بد میشه؟:sad:

zy zy

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین
سال نو مبارک.امیدوارم سال خوبی واسه هممون باشه.
یه سوال دارم.من خیلی با شیمی مشکل دارم.تو سوالا هم آلی هم هست که دیگه کلا ناامیدم
اگه شیمی جواب ندم بد میشه؟:sad:
سلام عزیزم ،مرسی
به نظر من تاحدی که خوندی و بلدی ج بده چون ضریبش 2 خیلی تاثیر داره مخصوصا واسه رشته ما ، هرچند منم خیلی باهاش مشکل دارم ولی کاریش نمیشه کرد فقط امیدوارم اینقد سخت نباشه که صفر درصد بشیم !!!
من فقط لحظه شماری میکنم این 3 ماه هم تموم شه واقعا دیگه نمی کشم ، خسته شدم :sad:

intereza7

New member
کاربر محترم از لطفت خیلی ممنونم فقط یه اشتباهی شده به جای سوالات سال 87-88 یه نمونه کارنامه گذاشتی اگه میشه یکبار دیگه اصلاحش کنی و سوالاتا برام بذاری
بازم ازتون خیلی تشکر میکنم..امیدوارم موفق باشی..
ببخشید آره اشتباه شده.خدمت شما.خواهش میکنم.
88-87

zy zy

New member
سلام به همگی
این تایپیک کم کم داره از صحنه رقابت ها حذف میشه ها؟؟؟!!! تو لیست 50 تایپیک اول نبود
من یه خورده تنبل شدم شما دیگه چرا؟ هیچکی گزارشی نداره بده آیا ، قبلنا خیلی از همراهی بچه ها انگیزه می گرفتم ولی الان هیچ خبری نیست
آنا جون کجایی پس؟ :sad:
امیدوارم غیبتتون فقط به دلیل مشغله درسی باشه و موفقیت همه تونو ببینم ، واسه منم دعاکنین که این روزای آخرمو از دست ندم و دوباره برگردم به روزای قبل از عید :14:

Ana67

New member
سلام بچه ها.خسته نباشین
زی زی جون خوبی؟ مثل منی که.منم تنبل شدم

Ana67

New member
بچه ها یه سوال
تو کتاب قادری داروشناسی هست.به نظرتون همونو بخونیم کافیه؟
شیمی که من بیخیالم

sky

New member
سلام دوستان
به نظرتون اگه تو کنکور دانشگاه ازاد زیست رو 70 زبان 60 و شیمی رو 50 بزنم و بیو رو 15 درصد شهرضا قبولم؟

zy zy

New member
بچه ها یه سوال
تو کتاب قادری داروشناسی هست.به نظرتون همونو بخونیم کافیه؟
شیمی که من بیخیالم
آره همون کافیه به نظر من ، سوالای دارو پارسال که راحت بودن اگه همینطوری بمونه خیلی خوبه
منم شیمی رو تقریبا گذاشتم کنار فقط حفظیاتشو که نکته برداری کردم میخونم حوصله شو ندارم دیگه

zy zy

New member
کسی این طرفا نمیاد دیگه !! دقیقا 61 روز دیگه مونده که یه نفس راحت بکشیم ( با حساب دو روز کنکور)
راستی کسی میدونه امتحان ما 23 یا 24 ، صبح یا عصر ؟ سالای قبل چطور بوده ، امیدوارم روز اول و صبح باشه که زودتر تموم شه بره

zy zy

New member
گاهی نه گریه آرامت میکند و نه خنده

نه فریاد آرامت میکند و نه سکوت

آنجاست که با چشمانی خیس

رو به آسمان میکنی و میگویی

خدایا تنها تو را دارم

تنهایم مگذار...

Ana67

New member
کسی این طرفا نمیاد دیگه !! دقیقا 61 روز دیگه مونده که یه نفس راحت بکشیم ( با حساب دو روز کنکور)
راستی کسی میدونه امتحان ما 23 یا 24 ، صبح یا عصر ؟ سالای قبل چطور بوده ، امیدوارم روز اول و صبح باشه که زودتر تموم شه بره

سلااااام.خسته نباشییییییی
کی تمام میشه این روزاااااا
امتحان ما به احتمال زیاد صبح و روز اول هست.عوض شده باشه دیگه نمیدونم

Negar.T

New member
سلام zy zy خسته نباشی اره به نظر منم صبح روز اول ازمونه ؟؟؟؟ خیلی خیلی خوندی ها ؟؟عجله میکنی واسه کنکور دادن انشاالله بری تهران ها ولی برای ما که هنوز حتی یه دور نکردیم خیلی خیلی زود میگذره و بدجوری نگرانم

zy zy

New member
ممنون شماهم خسته نباشی، اینطوریام که فکر میکنی نیست از بعد عید دارم پس رفت میکنم دیگه کشش دارم به خاطر همین میگم زودتر تموم شه!! یه دوماهی وقت هست بخون ایشالا موفق میشی

zy zy

New member
سلااااام.خسته نباشییییییی
کی تمام میشه این روزاااااا
امتحان ما به احتمال زیاد صبح و روز اول هست.عوض شده باشه دیگه نمیدونم

شاید امروز نه ؛

اما من ایمان دارم که سرانجام همه چیز درست خواهد شد ...

آری ، روزهای خوب خواهند آمد .

zy zy

New member
سلام دوستان
به نظرتون اگه تو کنکور دانشگاه ازاد زیست رو 70 زبان 60 و شیمی رو 50 بزنم و بیو رو 15 درصد شهرضا قبولم؟
من اولین ساله که میخام ارشد شرکت کنم زیاد تو این زمینه اطلاعی ندارم ولی به نظر من با این درصدا آزاد قبول میشی واگه بیوشیمی رو به 50 برسونی دولتی هم میشه !!

Ana67

New member
سلام بچه ها
کجایین؟
zy zy جون کجایی؟
من دیگه دوره میکنم.ولی شیمی رو انگار تازه شروع کردم
انشاالله هممون قبولیم
:28:

بالا