*** ستاد تشدید گرسنگی در ماه مبارک رمضان ***

هانیه

Well-known member
یک سوال لیموناد خالی با شربت ابلیمو فرقی دارع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

mahii

New member
a0511950242013102a.jpg
شیر نسکافه تگری هست....شیر ونسکافه ویخ وشکر رو داخل مخلوط کن میریزید وتمام..........
10.gif

آتشین

Well-known member
یک سوال لیموناد خالی با شربت ابلیمو فرقی دارع؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

خخخ هانی سوال منم هست
یافتی به منم منتقل کن

fmmohammadi

New member
منم همشو میخام ولی بقول آقامون(خخخخخخخ) وان الله مع الصابرین صبر کن انشالله اذونو زدن بعد ......

fmmohammadi

New member
خوب ی ظرف بریز بیار ما بخوریم دیگه!!!!!!من میخام امشب کاچی درس کنم!!!!!

love virology

New member
لیموناد همون شربت ابلیمو ولی کمی تفاوت لیمو تازه باید باشه یخ فراوون کمی نعناع تازه عجب چیزی میشه به به برای رفع عطش/ اقا اینا همش هیچی خاکشیر بزن دیگه حله /

هانیه

Well-known member
لیموناد همون شربت ابلیمو ولی کمی تفاوت لیمو تازه باید باشه یخ فراوون کمی نعناع تازه عجب چیزی میشه به به برای رفع عطش/ اقا اینا همش هیچی خاکشیر بزن دیگه حله /

اوهوم..انیس بیا جواب یافت شدش...لیمونادی که من میگفتم لیموناد هندوانه با تمشک بود...که به جا تمشک البالو ریختم جالب نشدش...:14:خخخخخخخ(تجربه است خب چیه مگه خخخخخخخ...فدا سرم:riz481:)

fmmohammadi

New member
محدثه جون شما تو فنجون آش وخورید!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

mahii

New member
اخیش شما تو فنجون آش میخورید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:thanks:
اهههههه فکر کردم قابلمس خخخخخخخخخ
هنوز هیچی نشده روزه گرفتتم خخخخخخ چشام دیگه سو ندارن ننه

fmmohammadi

New member
فف

اهههههه فکر کردم قابلمس خخخخخخخخخ
هنوز هیچی نشده روزه گرفتتم خخخخخخ چشام دیگه سو ندارن ننه
اشکال نداره ننه پیر شدی گرسنگی زود روت اثر گذاشته مثل من نیستی که از ساعت 12-13 داشتم با یکی حرف میزدم الانم اینجام انرژی دارم

بالا