*** ستاد تشدید گرسنگی در ماه مبارک رمضان ***

هانیه

Well-known member
a04214519264102a.jpg
یخ توت فرنگی با ریحان

- - - Updated - - -

a11214519264102a.jpg
یخ با دانه های انار..........................

tkia

New member
واااااااااااااای افطاری رشته خشکار الانم یه اسکموووووووووووووووووووووووو خنننننننننننننک:p

هانیه

Well-known member
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] از دو واژه Blue به معني آبي و berry به معني حبه گرفته شده است. بلوبري را در ايران به اشتباه، به اسم زغال اخته مي شناسند؛ اما همان طور كه از معني آن پيداست مي توان در ايران به آن «حبه آبي» گفت. اين گياه بومي شمال آمريكاست، درختچه اي است خزان كننده كه حبه هاي آن به رنگ آبي تيره يا بنفش است. بلوبري عضو خانواده Ericaceae است، گل آذين آن خوشه هايي به رنگ سفيد و صورتي رنگ پريده يا قرمز است كه حالت زنگوله اي داشته و در انتهاي شاخه ها قرار دارد. اين گل ها در اوايل ارديبهشت ماه ظاهر شده و سپس به حبه هاي كوچك آبي رنگ و سفتي تبديل مي شوند كه طعم مطبوعي دارند و شيرينند.------------------------------------------------------------------[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]موارد مصرف
حبه ها پس از برداشت، مي توانند هم به صورت مستقيم وارد بازار مصرف شوند و به حالت تازه خوري مصرف شوند و هم مي توانند وارد كارخانه هاي صنعتي شده و انواع كمپوت ها ومرباها و آبميوه ها از آنها ساخته شود. از اين حبه ها در تزئين و ساخت انواع كيك ها، شيريني ، بستني ها و دسرها و همچنين تهيه انواع ژله ها استفاده مي شود.

خواص
اين ميوه يكي از خوشمزه ترين ميوه هاي تابستاني است. حبه هاي به ظاهر كوچك بلوبريارزش غذایی بالایی دارن.....
[/FONT]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: M@RY@M

آتشین

Well-known member
خخخخخخ هانیه الان که تو چشات خیره شدم متوجه شدم منم نیدونسم خخخخخخ:(40):

هانیه

Well-known member
a44214519264102a.jpg
این یادم رفتش...................اینو فک کنم همه بتونن استفاده کن...خوشگل میشه تو لیوان ....یخ شربت از جنس خود میوه شربت باشه

هانیه

Well-known member
برای هانیه که اینقد خوراکیای خوشمزه میذاره!

1_21_main.jpg

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی غزیزممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.....بریم تو فاز یخ سازی الان....خخخخخخخخخخخ

- - - Updated - - -

11-eeaka.jpg

رها45

New member
download.jpg
نماز روزه همتون قبول التماس دعا در کل ما بیدی نیستیم که به این بادا بلرزیم
یا علی

هانیه

Well-known member
c449807a-a317-4e66-9378-5c31891646a9.jpg

لیموناد مادلاین

مواد لازم (مناسب برای 8 نفر) :

لیموترش زرد : 6 عدد (1.5 پیمانه آب لیمو)

لیموترش سبز : 2 عدد (1/3 پیمانه آب لیمو)

شکر : یک پیمانه

آب : 6 پیمانه

تمشک تازه : یک پیمانه

تکه های لیمو ترش سبز و زرد : به مقدار لازم

طرز تهیه :
1- در یک پارچ بزرگ، آب لیموها، شکر و آب را با هم مخلوط کنید. هم بزنید تا شکر حل شود.
2- تمشک را اضافه کنید. روی آن را بپوشانید و اجازه دهید یک شب تا صبح در یخچال بماند.
3- با تکه‌های لیموترش سبز و زرد آن را تزئین کنید.

mahii

New member
c449807a-a317-4e66-9378-5c31891646a9.jpg

لیموناد مادلاین

مواد لازم (مناسب برای 8 نفر) :

لیموترش زرد : 6 عدد (1.5 پیمانه آب لیمو)

لیموترش سبز : 2 عدد (1/3 پیمانه آب لیمو)

شکر : یک پیمانه

آب : 6 پیمانه

تمشک تازه : یک پیمانه

تکه های لیمو ترش سبز و زرد : به مقدار لازم

طرز تهیه :
1- در یک پارچ بزرگ، آب لیموها، شکر و آب را با هم مخلوط کنید. هم بزنید تا شکر حل شود.
2- تمشک را اضافه کنید. روی آن را بپوشانید و اجازه دهید یک شب تا صبح در یخچال بماند.
3- با تکه‌های لیموترش سبز و زرد آن را تزئین کنید.
هانی اینارو من جواب نمیده من گشنمهههههههه.کباک میخوام کباااااااااک:wacsmiley:

love virology

New member
شکراااااااااااااااا جزیلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دمت خارک بابا شیخالییی حال اومدووووووووم

ایزو

New member
سلام
نماز روزه همگی قبول باشه ان شاالله
من چون به علت خاصی روزه نیستم:sad: با این عکسا خیلی به هوس نیافتادم... ایشالا روزه دارای عزیز انجمن مارو از دعای خیرشون موقع افطار دریغ نفرمایند....
التماس دعای زیاد.....(اول برا امتحانام....چون فردا آخریشه:wacsmiley:)
این هم تقدیم به همه.....images.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

hasti69

New member
آخه اینا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا با احساسات پاک ما بازی می‌کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیگین یهو دلمون میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره عزیزم طرز تهیه اش رو بزار چون من بلد نیستم!
می‌خوام برا شوهرم درست کنم! موادشو می دونم اما بلد نیستم درست کنم!

سحرجان چشم میذارم تادرست کنی،نوش جانتون،لطفابعدبیانظربده ببینم چطوره؟دوس داشتیدیانه؟

بالا