زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
سلام دوستای خوبم... اخیش این سایت باز شد بالاخره... هر روز امتحان میکردم
خوبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید ؟

راوی کنکور چطوور بود؟ پرن حونم میانگین گرفتی یا مثله پارسال میخوای مارو دق بدی و هنوز تصحیح نکردی؟؟

سلام آینازی خوبی؟
سوالا خوب بود امیدوارم هرکی تلاش کرده و علمش رو داشته به حقش برسه
من فک کنم فقط زبانم رو بد نزده باشم اونم اگه توهم نباشه و نمره منفی نیارم :tonguesmiley:
شما چه خبر مقاله ها چطورن؟

rawy

New member
سلام خانوم مدیر
خوبی راوی جون
خوشحالم که از خوندنت راضی
امیدوارم شما و پرند جون و حمیده جون والی جون و 123 عزیزو بقیه دوستانی که دارین برا بهداشت میخونین امسال بهترین نتیجه رو بگیرین از الان منتظر اون روزم.

سلام مامان تینکربل، خوبی؟ تبریکات ما پاک شد، به هرحال بازم تبریک و مراقب خودتون باش یه عالمه، نی نی تاپیک و سپردیم دستت هاااااااااااا حواست خیلی بهش باشه :a2d3:
والا راضی که نه، واسه هدفی مثل انستیتو این خیلی کمه یه روز سردرد یه روز چشم درد یه روز سرماخوردگی یه روز مهمون و...
اما اقلا از اون حالت قفل دراومدم خدا رو شکر
توکل به خدا

mosaffa7

New member
یک مطلب خوب از یک دوست:

در ایران روان شناس "خــــــوب و بـــــد" نداریم، روان شناس "مشهور و غیر مشهور" داریم!

اگر می خواهید مشهور شوید:

- در ابتدا حداقل دکتری بگیرید، ترجیحا در خارج، چون آدم متوسط ها در ایران زود "غول" میشن یا غول شون میکنن. سپس هیئت علمی شوید!

- نوچه داشته باشید، از پژوهش های تان هم بیشتر!

- ویزیت بالای 100 هزار تومن بگیرید. حق ویزیت بیشتر، شهرت بیشتر.

- چند کتاب ترجمه کنید. به دانشجویان ارشد و دکتری-همون نوچه ها- بگویید ترجمه کنند، نام خودتان را اول بیاورید!

- چند کتاب هم تالیف کنید. لازم نیست واقعن "تالیف" کنید. قسمت های مختلف کتاب های گوناگون رو ترجمه کنید و بچپونید تو همدیگه و اسمش رو بگذارید تالیف.

- چند مقاله isi بی سر و ته چاپ کنید. نگران نباشید، مقالات تان را به غیر از نوچه های علمی تان هیچ کس دیگری در دنیا نمی خواند. پس تا می توانید ببافید، تا "شـقـیـقـه" هست، پژوهش باید کرد! (مطمئن باشید بعد از چند سال پژوهش، دکتری افتخاری به جهت پیوندهای بی بدیل "گودرز" و "شقایق" رو دریافت خواهید کرد)

- حرفای خاص بزنید. مثلن در حالی که 90 درصد مقاله هایتان به زبان فارسی ست، بگویید من از حوزه های پژوهشی در ایران اطلاعی ندارم. دیده شده این عبارت خیلی "نوچه جذب کن" بوده است. همچنین در مراحل انجام پایان نامه توسطه نوچه ها، به شدت سخت گیری کنید، مثلن هی بگید فونت و کادر دور صفحه رو درست کنید. دیده شده دانشجوها مازوخیست هستن و لذت میبرن، چون "احساس انجام کار علمی" بهشون دست میده. چه چیز شیرین تر از مرارت های علمی!!

- هم کارگاه برگزار کنید، هم برای به روز نشان دادن خودتان کارگاه بروید. اگر تازه کار هستید کارگاه زیاد برگزار کنید، از "گودرز درمانی" تا "شقایق پروری" را می توانید در دستور کار خود قرار دهید. اگر هم کمی مشهور شدید نگران کارگاه نباشید چون نوچه هایتان سراغ شما خواهند آمد! شرکت در کارگاه یا دوره های روان شناسی خارج کشور به شدت توصیه میشه. مهم نیست انگلیسی متوجه نمیشید و چیزی یاد نمی گیرید، مهم اینه که "کاغذش" رو دریافت می کنید و در رزومه تون می نویسید.

- نگران انجام مراحل فوق هم نباشید، کسی با شما کاری نداره و انتقادی به شما نمیشه. چون همکاران نیز بر همین منوال اند و دانشجویان نیز دو دسته اند، "احمق" یا "نوچه"!

پ.ن:
با احترام به "آلفای یک درصد" در حوزه روان شناسی. البته میدونم همه(مثل من) خودشون رو آلفای یک درصد میدونن!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: crazy

parand

Well-known member
سلام دوستای خوبم... اخیش این سایت باز شد بالاخره... هر روز امتحان میکردم
خوبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید ؟

راوی کنکور چطوور بود؟ پرن حونم میانگین گرفتی یا مثله پارسال میخوای مارو دق بدی و هنوز تصحیح نکردی؟؟
سلااااااااااام ایناز جونم...
خوبی؟؟
خدا نکنه عزیزم...
درصد نگرفتم یعنی قصدشو نداره.
اتفاقا مامانمم هر روز میگه درصد بگیر ببینیم چیکار کردی...

parand

Well-known member
سلاااااااام اقای مصفا...
خوبید؟؟
درس و دانشگاه چطوره؟؟

fanoosi

New member
سلام به همگییییییییییی :ad54ad:

سلامت باشی عزیز دلم, همینطور برای شما
والا یه چند روز داشتم خوب درس می خوندما (هرچند اینجا بسته بود تو ف ی س ب و ک) حضورم پررنگ شده بود :tonguesmiley: اما تقریبا بچه خوبی شدم و دارم می خونم, یعنی تازه یه کم ترسیدم و هول کنکور بهداشت افتاده تو جونم, سال داره تموم می شه من موندم و کلی درس :14:

سلام راوی جونم خوبی؟
انشالله حسابی میخونی و امسال تک رقمی میشی...یعنی غیر از این باشه اصلا ازت نمیپذیرماااا...مطمئنم که میتونی

fanoosi

New member
یک مطلب خوب از یک دوست:

در ایران روان شناس "خــــــوب و بـــــد" نداریم، روان شناس "مشهور و غیر مشهور" داریم!

- در ابتدا حداقل دکتری بگیرید، ترجیحا در خارج، چون آدم متوسط ها در ایران زود "غول" میشن یا غول شون میکنن. سپس هیئت علمی شوید!

- چند کتاب ترجمه کنید. به دانشجویان ارشد و دکتری-همون نوچه ها- بگویید ترجمه کنند، نام خودتان را اول بیاورید!

- چند کتاب هم تالیف کنید. لازم نیست واقعن "تالیف" کنید. قسمت های مختلف کتاب های گوناگون رو ترجمه کنید و بچپونید تو همدیگه و اسمش رو بگذارید تالیف.

- چند مقاله isi بی سر و ته چاپ کنید. نگران نباشید، مقالات تان را به غیر از نوچه های علمی تان هیچ کس دیگری در دنیا نمی خواند. پس تا می توانید ببافید، تا "شـقـیـقـه" هست، پژوهش باید کرد! (مطمئن باشید بعد از چند سال پژوهش، دکتری افتخاری به جهت پیوندهای بی بدیل "گودرز" و "شقایق" رو دریافت خواهید کرد)

- حرفای خاص بزنید. مثلن در حالی که 90 درصد مقاله هایتان به زبان فارسی ست، بگویید من از حوزه های پژوهشی در ایران اطلاعی ندارم. دیده شده این عبارت خیلی "نوچه جذب کن" بوده است. همچنین در مراحل انجام پایان نامه توسطه نوچه ها، به شدت سخت گیری کنید، مثلن هی بگید فونت و کادر دور صفحه رو درست کنید. دیده شده دانشجوها مازوخیست هستن و لذت میبرن، چون "احساس انجام کار علمی" بهشون دست میده. چه چیز شیرین تر از مرارت های علمی!!

- هم کارگاه برگزار کنید، هم برای به روز نشان دادن خودتان کارگاه بروید. اگر تازه کار هستید کارگاه زیاد برگزار کنید، از "گودرز درمانی" تا "شقایق پروری" را می توانید در دستور کار خود قرار دهید. اگر هم کمی مشهور شدید نگران کارگاه نباشید چون نوچه هایتان سراغ شما خواهند آمد! شرکت در کارگاه یا دوره های روان شناسی خارج کشور به شدت توصیه میشه. مهم نیست انگلیسی متوجه نمیشید و چیزی یاد نمی گیرید، مهم اینه که "کاغذش" رو دریافت می کنید و در رزومه تون می نویسید.

- نگران انجام مراحل فوق هم نباشید، کسی با شما کاری نداره و انتقادی به شما نمیشه. چون همکاران نیز بر همین منوال اند و دانشجویان نیز دو دسته اند، "احمق" یا "نوچه"!

پ.ن:
با احترام به "آلفای یک درصد" در حوزه روان شناسی. البته میدونم همه(مثل من) خودشون رو آلفای یک درصد میدونن!!!

سلام جناب مصفا
خوبید؟خوش میگذره؟
راه گم کردید؟؟؟؟؟؟؟ یه خبری چیزی...گفتم حتما مارو فراموش کردید
مطللبتون واقعا جالب بود...ممنونم
راستی از درسهاتون چه خبر؟

sanazolumpezeshki

New member
یک مطلب خوب از یک دوست:

پ.ن:

:14:تصور کنید از هیئت علمی 7 نفره دانشگاهتون دقیقا 4 نفر اینجوری باشن!:sad:
از اون 3 نفر دیگه یکیشون اصلا دانشجو رو تحویل نمیگیره و اون یکیش هیچوقت دانشگاه نیست و...
:dadad4:
:13:

آخرین ویرایش:

aylinn

New member
سلام مامان تینکربل، خوبی؟ تبریکات ما پاک شد، به هرحال بازم تبریک و مراقب خودتون باش یه عالمه، نی نی تاپیک و سپردیم دستت هاااااااااااا حواست خیلی بهش باشه :a2d3:
والا راضی که نه، واسه هدفی مثل انستیتو این خیلی کمه یه روز سردرد یه روز چشم درد یه روز سرماخوردگی یه روز مهمون و...
اما اقلا از اون حالت قفل دراومدم خدا رو شکر
توکل به خدا

راوی خانووووووم بهونه نیار امسال باید تک رقمی بشی.

mosaffa7

New member
سلام خدمت فانوسی عزیز، پرند عزیز، و همه ی دوستان خوبم
ملالی نیست جز دوری شما
امیدوارم حالتون خوب باشه و اوضاع بر وفق مرادتون باشه
بنده گهگاه به اینجا سر میزنم و دورادور در ارتباط هستم
پرندجان؛ امیدوارم که کنکور خوبی رو گذرونده باشی و به دور از حاشیه و یا استرس برای آنچه گذشته است به کنکور بعدی بپردازید که زندگی کنکورهای پی در پی است نه در جهت اثبات خود به دیگران که در جهت اثبات خود به خود...
فانوسی عزیز؛خسته نباشیدی جانانه عرض میکنم خدمتت و امیدوارم ترم گذشته ترم خوبی بوده باشه برات و ترم بهتری رو شروع کرده باشی
خبر خاصی نیست...ما هم میگذرونیم...خدا رو شکر در ترم جدید تغییر و تحولات خوبی در گروهمون ایجاد شده
دروس این ترممون هم: مصاحبه و تشخیص / ارزیابی بالینی 1 / معنویت درمانی / بهداشت روان / اصول اخلاق حرفه ای / سایکوفارماکوتراپی
یک بعد از ظهر هم درمانگاه داریم، احتمالا این ترم بخش هم بریم توی بیمارستان طالقانی
کیس پرزنت و ژورنال کلاب هم که خب پایه ی ثابت هست
هامون توی بیمارستان طالقانی برگزار میشه بجز دو مصاحبه و تشخیص، و ارزیابی که توی بیمارستان امام حسین برگزار میشه

rawy

New member
ســـــــــــــلام راوی جون...:ad54ad:
خوبی؟؟؟؟؟

سلام پرندی عزیزم، شما چطوری؟
ببخش اون موقع رفته بودم پستت رو ندیدم
خسته نباشی، دور اول دوی ماراتن رو گذروندی یه نفس تازه بگیری چند ماه بیشتر نمونده :thumbsupsmileyanim:

aylinn

New member
:28: سلاااااااااااااااام مامانیییییییییبب خوبی؟
تو استراحتی؟
آیلین بهداشت شرکت کردی؟
مرسی خانومی خوبم.
شما خوبی؟
نه عزیزم شرکت نکردم.
خودمم باورم نمیشد شرکت نکنم ولی خوب دیگهههههههه
مثل اینکه اصلا قسمت نیست من کارشتاسی ارشد قبول شم.:sad:

rawy

New member
مرسی خانومی خوبم.
شما خوبی؟
نه عزیزم شرکت نکردم.
خودمم باورم نمیشد شرکت نکنم ولی خوب دیگهههههههه
مثل اینکه اصلا قسمت نیست من کارشتاسی ارشد قبول شم.:sad:

عههههههههههه این چه حرفیه
نمی پرسم که چرا ولی خیلی ناراحت شدم ، در این صورت بچه های امسال باید خوشحال باشن که رقیبی مثل تو ندارن، اما من که می دونم تو یه قدم بیشتر راه نداری حیفهههههههههه به خداااااااا
دیگه فکرش رو نکن که استرسی بشی، تو تلاشت رو کردی بسپار به خدا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا