زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
سلام دوستان
همه ی عزیزایی که امروز کنکور دادن خسته نباشند...خدا قوت...انشالله یه نفسی تازه کنید و برای چالش بعدی (کنکور بهداشت) آماده تر بشید
وای دل تو دلم نیس...انشالله همتون عالی کنکور داده باشید و بهترین نتیجه رو بگیرید....
چه طور بود سوالا؟؟؟؟ از منابع سوال داده بودن یا مثل هر سال بخشی از سوالات معلوم نبود از چه کتابیه؟!!
از عملکردتون راضی بودید؟
راستی یه مدته قاصدک نمیاد...قاصدکی کجایی؟
پرند جونم شما هم یه سر بیا دلمون برات یه ذره شدها...
123 عزیز و الی و جناب مصفا و جناب یزدان هم دیگه کم لطف شدن حسابی...اصلا نمیاید این طرفا...

آزمون از نظر معقول بودن سوالات عالی بود, فکر نمی کنم تا به حال تا این حد استاندارد سوال داده باشن
من که هیچی فکر کنم فقط زبانم یکم بد نبود اونم زبانش رو خوب سوال داده بودن متن اول و دومش راحت بود سوم و چهارم سخت و پنجم متوسط, بقیه رو که :whistle: و فیزیولوژیش هم سخت بود خدایی, از همه درسها سخت تر به نظرم فیزیولوژی بود چون اصلا نمی تونستم شانسی بزنم :tonguesmiley:
کلا آزمون خوبی بود از ته ته ته دلم امیدوارم و بی صبرانه منتظرم که آیلین جونم و پرند عزیزم, تو این آزمون رتبه 1 تا 9 بشن ای خدااااااااااااااااااااااا منتظرماااااااا

آخرین ویرایش:

rawy

New member
بچه ها کنکور امروز خیلی آسونتر از سال قبل بود حیف که من نخوندم واسه دولتی
امسال آزمون خیلی راحتتر از سال قبل بود

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:sadsmiley:

آسون یا سخت بودن آزمون به نظر من تفاوتی تو اصل قضیه نمی کنه چون در این مورد شرایط برای همه یکسانه و تک تست هایی که اونایی که بیشتر خوندن بیشتر جواب درست می دن باعث قبولی و رتبه ی بالاشون می شه والا آزمون آسون نمی تونه ملاکی برای قبولی باشه و چه بسا رقابت رو سخت تر هم می کنه! چون همه بیشتر تست ها رو بلدن و راحت می زنن و تستهای مشکل هست که برترها رو مشخص می کنه, البته نظر منه

ainazhz

New member
آزمون از نظر معقول بودن سوالات عالی بود, فکر نمی کنم تا به حال تا این حد استاندارد سوال داده باشن
من که هیچی فکر کنم فقط زبانم یکم بد نبود اونم زبانش رو خوب سوال داده بودن متن اول و دومش راحت بود سوم و چهارم سخت و پنجم متوسط, بقیه رو که :whistle: و فیزیولوژیش هم سخت بود خدایی, از همه درسها سخت تر به نظرم فیزیولوژی بود چون اصلا نمی تونستم شانسی بزنم :tonguesmiley:
کلا آزمون خوبی بود از ته ته ته دلم امیدوارم و بی صبرانه منتظرم که آیلین جونم و پرند عزیزم, تو این آزمون رتبه 1 تا 9 بشن ای خدااااااااااااااااااااااا منتظرماااااااا

خداروشکر عزیزم . ایشالله همتون یه جای خوب قبول میشین...خوشحالم که خوب بود.. وای پارسال این روزا. چقدر زود گذشت ...

fanoosi

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااام:ad54ad:

سلااااااااااااااااام آیلین جووووووووووونم
خوبی؟؟؟؟؟؟؟ کجا بودی دختر؟؟؟؟ کنکور خوب بود؟؟؟
خیلی دلم برات تنگ شده بود...اونقدر ذوق زده شدم دیدم برگشتی...
از خودت راضی بودی تو کنکور؟؟؟
کدوم درسهاش سخت تر بود؟
دوستای من میگفتند علم النفس، رشد و مرضی سخت بوده!!!
انشالله شما و راوی جون و پرند جونم با رتبه ی عالی بهترین دانشگاه قبول بشید

آخرین ویرایش:

fanoosi

New member
بچه ها کنکور امروز خیلی آسونتر از سال قبل بود حیف که من نخوندم واسه دولتی
امسال آزمون خیلی راحتتر از سال قبل بود

:tsimuzpzwoap1t9y3o7:sadsmiley:

نگران نباش دوست عزیز...انشالله قبول میشید... منم فکر میکردم افتضاح به بار آوردم ولی خداروشکر رتبه ام شد 106 و روزانه شاهد قبول شدم
گاهی وقت ها تصوراتمون اشتباه درمیاد...
البته به نظر من هر چی آزمون سخت تر باشه قبول شدنش راحت تره درحالی که تو آزمونهای راحت رقابت بیشتره و با فاصله ی کمی از بقیه آدم ممکنه قبول نشه!!
انشالله بهترین نتیجه رو میگیرید...توکل به خدا

fanoosi

New member
اونکه گفتم وقت ندارم واسه این بود که برنامه درسی این ترمم رو بذارم گفتم :
نوشته هات رو الان خوندم
ای جوووووووووووونم فانوووووووسی دکتللللللللللللل چدههههههههه لباااااااااااااس سپید پوچیده :
یا امامزاده بیژن اینهمهههههههههه دررررررررررس؟؟؟؟ خدا قوت بده بهت عزیزم
تازه به اساتیدتون می گفتی تشخیص های درستت یه قسمتی از توانایی هاته, هنوز توت درمانی رو رونکردی, بگو اونو گذاشتم واسه پایان نامه شگفت زده تون کنم
با استادهاتون در این موردی که گفتی صحبت کن ببین چی می گن, هرچند برای پزشک ها هم آموزش دانشجوهاشون همینطوری صورت می گیره, یه دفه تیمی میریزن سر مریض!
خیییییلییییییییی ذوق می کنم موفقیت هاتون رو می خونم عزیزم, برام افتخاره که دوستای باسواد دارم که جدای مدرک توانمند هستند, اقلا چهار روز دیگه یکی گفت یه روانشناس خوب تو فلان زمینه می خوام آبروم نره, بگم دوستام هستن معرفی کنم

سلام راوی جونم خوبی؟
آره بابا متوجه منظورت شدم:smilies-azardl (113 انشالله برنامه درسی ترم مهر 93 تو وزارت بهداشت رو برامون بذاری عزیزم...
خجالتم نده دیگه راوی جونم...یه چیز بگم شاید برات جالب باشه...اون روپوش فروشی هست کنار پاساژ فروزنده تو انقلاب... اونجا که مانتو سفید پروو کردیم دیگه درش نیاوردیم همونطور با عجله دویدیم به برسیم...نکته اش اینه که هممون مانتو سفیده رو، روی مانتوی خودمون پوشیده بودیم... منم یه پالتو نسبتا کوتاه روش پوشیده بودم...یه شنبه و یکشنبه ای شده بود که نگوووووو:25r30wi:...الان با این توضیحات فکر کنم شناسایی شدم!!!!
آره تازه شنبه تا سه شنبه رسما کلاسیم....چهارشنبه هم جبرانی!!!!!!!یعنی من تا گرفتن مدرک از این دانشگاه زنده می مونم آیا؟؟؟؟؟؟
توت درمانی و قودرمانی رو نگه داشتم واسه روز مبادا!!!
فکر نکنم راه چاره ای براش باشه...مشکل بزرگتر از این حرفهاست!
نظر لطفته راوی جونم....منم به دوستای نازنینی مثل شما افتخار میکنم... قبلا فکر میکردم فقط رشته پزشکی حساسه و به مرگ و زندگی آدمها مربوط میشه...ولی روانشناسی هم به همون اندازه مهمه و آرزو میکنم خودم و بقیه ی هم رشته ای ها حسابی باسواد بشیم که هیچ وقت زندگی یه انسان رو به خطر نندازیم...

fanoosi

New member
خداروشکر که مثل بچه آدم سوال دادن!!!:tonguesmiley:
انشالله شما و آیلین و پرند جزو تک رقمی ها بشید...
البته من که میدونم کنکور علوم برات دست گرمی بوده...کنکور وزارت بهداشت رو انشالله میترکونی دیگه...

aylinn

New member
سلام دوستای گلم
این سایتم که همیشه مشکل سرور داره
آخرین پستامونم که حذف شده.....

parand

Well-known member
پستای منم نیست....:65d6a5d6s:
نی نی ایلیین جون کجا رفت؟؟؟:dadad4:

fanoosi

New member
پستای منم نیست....:65d6a5d6s:
نی نی ایلیین جون کجا رفت؟؟؟:dadad4:

سلام پرند جونم خوبی؟چه خبرا؟
این مدت خیلی ناراحت بودم...میدونستم بالاخره درست میشه ولی آخه بابا یه خبری چیزی قبلش بدن...اصلا انگار نه انگار احساسات ما جریحه دار میشه ها!!!! لطفا مسئولین رسیدگی کنند!!!!
تازه قاصدکی هم میخواست بیاد ولی سایت پریده بود!!

parand

Well-known member
سلام پرند جونم خوبی؟چه خبرا؟
این مدت خیلی ناراحت بودم...میدونستم بالاخره درست میشه ولی آخه بابا یه خبری چیزی قبلش بدن...اصلا انگار نه انگار احساسات ما جریحه دار میشه ها!!!! لطفا مسئولین رسیدگی کنند!!!!
تازه قاصدکی هم میخواست بیاد ولی سایت پریده بود!!

ســــــــــلام فانوسی جون:ad54ad:
خوبم شکر خدا. شما چطوری؟
سلامتی عزیزم. منم خیلی ناراحت بودم سایت باز نمی شد.
همش با خودم میگفتم حالا که کنکورو دادم میتونم حداقل یه هفته با خیال اسوده بیام سایت، اونوقت خرابه.
دلم واسه همه تنگ شده...
امیدوارم بچه ها هر جایی که هستن ســـــلااااااااااامت باشن...
:rose::rose:

fanoosi

New member
ســــــــــلام فانوسی جون:ad54ad:
خوبم شکر خدا. شما چطوری؟
سلامتی عزیزم. منم خیلی ناراحت بودم سایت باز نمی شد.
همش با خودم میگفتم حالا که کنکورو دادم میتونم حداقل یه هفته با خیال اسوده بیام سایت، اونوقت خرابه.
دلم واسه همه تنگ شده...
امیدوارم بچه ها هر جایی که هستن ســـــلااااااااااامت باشن...
:rose::rose:

خداروشکر خوبم...ولی به شدت درگیرم...دعا کن بتونم از پس کارهام بربیام
ما هم دلمون برات تنگ شده بود عزیزم
123 عزیز خیلی وقته نیومده...خبر ازش نداری؟ از الی چطور؟

parand

Well-known member
خداروشکر خوبم...ولی به شدت درگیرم...دعا کن بتونم از پس کارهام بربیام
ما هم دلمون برات تنگ شده بود عزیزم
123 عزیز خیلی وقته نیومده...خبر ازش نداری؟ از الی چطور؟
انشاا... با موفقیت همه ی کاراتو پشت سر میزاری عزیزم...
از 123 اطلاع ندارم. دلم براش یه ذره یه شده...
الی جون هم چند هفته ای میشه خبر ندارم. داره برای ازمون بهداشت اماده میشه

fanoosi

New member
انشاا... با موفقیت همه ی کاراتو پشت سر میزاری عزیزم...
از 123 اطلاع ندارم. دلم براش یه ذره یه شده...
الی جون هم چند هفته ای میشه خبر ندارم. داره برای ازمون بهداشت اماده میشه

ممنون پرندجوووووووووونم....انشالله شما و بقیه ی دوستای نازنینم هم موفق باشید و هر جا که هستید زندگی به کامتون شیرین باشه...
راستی چرا خانم مدیر نیومده؟
رااااااااااااااااااوی!!!!راااااااااااااااااااااااوی!!! کجایی خواهر؟؟؟؟؟؟

rawy

New member
ممنون پرندجوووووووووونم....انشالله شما و بقیه ی دوستای نازنینم هم موفق باشید و هر جا که هستید زندگی به کامتون شیرین باشه...
راستی چرا خانم مدیر نیومده؟
رااااااااااااااااااوی!!!!راااااااااااااااااااااااوی!!! کجایی خواهر؟؟؟؟؟؟

سلام به همگییییییییییی :ad54ad:

سلامت باشی عزیز دلم, همینطور برای شما
والا یه چند روز داشتم خوب درس می خوندما (هرچند اینجا بسته بود تو ف ی س ب و ک) حضورم پررنگ شده بود :tonguesmiley: اما تقریبا بچه خوبی شدم و دارم می خونم, یعنی تازه یه کم ترسیدم و هول کنکور بهداشت افتاده تو جونم, سال داره تموم می شه من موندم و کلی درس :14:

ainazhz

New member
سلام دوستای خوبم... اخیش این سایت باز شد بالاخره... هر روز امتحان میکردم
خوبیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید ؟

راوی کنکور چطوور بود؟ پرن حونم میانگین گرفتی یا مثله پارسال میخوای مارو دق بدی و هنوز تصحیح نکردی؟؟

aylinn

New member
سلام به همگییییییییییی :ad54ad:

سلامت باشی عزیز دلم, همینطور برای شما
والا یه چند روز داشتم خوب درس می خوندما (هرچند اینجا بسته بود تو ف ی س ب و ک) حضورم پررنگ شده بود :tonguesmiley: اما تقریبا بچه خوبی شدم و دارم می خونم, یعنی تازه یه کم ترسیدم و هول کنکور بهداشت افتاده تو جونم, سال داره تموم می شه من موندم و کلی درس :14:
سلام خانوم مدیر
خوبی راوی جون
خوشحالم که از خوندنت راضی
امیدوارم شما و پرند جون و حمیده جون والی جون و 123 عزیزو بقیه دوستانی که دارین برا بهداشت میخونین امسال بهترین نتیجه رو بگیرین از الان منتظر اون روزم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا