روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Ana67

New member
از کلاسای اخر هفته بدم میاد:thumbsdownsmileyani
جلسه توجیهی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟

abtin13

New member
از کلاسای اخر هفته بدم میاد:thumbsdownsmileyani
جلسه توجیهی دیگه چیه؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا کلاسای اول هفته مضخرفن..اول بسم الا و شروع هفته پاشو برو کلاص :smiliess (9):
توجیهت میکنن ک دیگه اینجا کارشناسی نیست بخوری و بخوابی.در مورد اینکه چطور قراره پوستت رو بکنن توجیه میشی:j58r36j3gcr4suxymup
ولی بی شوخی جلسه توجیهی برای آشنایی با استادای گروه و دانشجوهای سال بالا و آزمایگشاه های گروه و اتاق دانشجویان گروه و از این چیزا

mahii

New member
تو هنوز ثبت نام نکرده کلاسارو از کجا فهمیدی؟؟

- - - Updated - - -

تو هنوز ثبت نام نکرده کلاسارو از کجا فهمیدی؟؟
ثبتنام نتی کردم که....برنامرو زدن سایت پیراپزشکی شهید بهشتی...من خودمم دیروز ک زنگیدم اموزش فهمیدم برنامه دارم

ROJO

New member
داشتم وسایلم یکم جمع و جور میکردم ک بعد هرچی یادم افتاد اضافه کنم بعد مامانم صدام زده بیا تو اشپزخونه کارت دارم

من رفتم بعد این سرویساییش ک ناقص شده چنتا بشقاب کاسش شیکسته اورده میگه میخوام از این بدم ببری:5:

میگم مامان ازون جدیدا ک استفاده نکردی برای من بزار خوو:dadad4:

میگه نع ! اونا حیفه میدونم میخوای ببری گم و گور کنی همینارو ببر:image170:

:smiliess (12):

mahii

New member
دانشجوهای جدیدی بر طبق اواتارشون:(((((((:)
سپیده خیلی مسلط میره سر :rolleyessmileyanim:
ابتین اقا انگار رو یچیزی هنگ کرده از استاد میخواد براش بازش کنه:5:
انا ک شادو شنگول میره و میاد:smiliess (3):
من ک میرم شیطونی کنم و همون سر بهوای همیشگی((((:) دیگه نشد شکلک بذارم
روجو سرش خیلی شلوغه میخواد شاگرد اول شه بچم:smilies:

abtin13

New member
ابتین اقا انگار رو یچیزی هنگ کرده از استاد میخواد براش بازش کنه:5:
انا ک شادو شنگول میره و میاد:

نگرفتم چی چی میگی.یکم بیشتر توضیح بده:33:

abtin13

New member
خو اواتار شما گویای این مسیله هست ک الان تو حالت هنگ بسر میبره انگار رو یچیزی گیر کرده و رفته تو فکر........بعله حتما همینطوره:)

آره.این آدریانا خیلی شیطونه.الانم تو این فکره که چطوری مخ منو بزنه.ولی چون بهش پا نمیدم رفته تو هنگ بیچاره:tsimuzpzwoap1t9y3o7

- - - Updated - - -

خو اواتار شما گویای این مسیله هست ک الان تو حالت هنگ بسر میبره انگار رو یچیزی گیر کرده و رفته تو فکر........بعله حتما همینطوره:)

آره.این آدریانا خیلی شیطونه.الانم تو این فکره که چطوری مخ منو بزنه.ولی چون بهش پا نمیدم رفته تو هنگ بیچاره:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ROJO

New member
ابتین اقا انگار رو یچیزی هنگ کرده از استاد میخواد براش بازش کنه:
انا ک شادو شنگول میره و میاد

حس بدی دارم، حس اشفتگی
هم نگرانم زندگیه تنهایی بهم سخت بگیره
هم از پس درسا برنیام
هم دوستی نداشته باشم
...

:14:

matin

New member
ای وای من ، ی هفته دیگه تا خوردن و خوابیدن بدون دغدغه وقت داریم ، بعدش توسط اساتید محترم داغونمیشیم ، از لحظه لحظه های این چند روز لذت ببرین

mahii

New member
حس بدی دارم، حس اشفتگی
هم نگرانم زندگیه تنهایی بهم سخت بگیره
هم از پس درسا برنیام
هم دوستی نداشته باشم
...

:14:
رجو جون این حسیه ک همه داریم..........البته من چن مشکلات دیگم دارم زیاد ب این نمیرسم فککنم
منم ک مامانی و ناز نازوام افتضاح بگن بالای چشت ابروهه اینطوری میشم))))))): خخخخخخ ولی چن دیگه نازکشی ندارم مجبورم بسوزمو بسازم :tonguesmiley:

mahii

New member
ای وای من ، ی هفته دیگه تا خوردن و خوابیدن بدون دغدغه وقت داریم ، بعدش توسط اساتید محترم داغونمیشیم ، از لحظه لحظه های این چند روز لذت ببرین
به به مردم چ خوشگذرونن من دیشب شیفت شب بودم تا صب نخوابیدم البته انقد خلوت بود تا 3 انجمن گشت میزدم خخخخخخخخخ تازه بعد شرو کلاسا بدبختیا شرو میشن از الان خسته شدم کم اوردم:tonguesmiley:

mexin

Well-known member
به به مردم چ خوشگذرونن من دیشب شیفت شب بودم تا صب نخوابیدم البته انقد خلوت بود تا 3 انجمن گشت میزدم خخخخخخخخخ تازه بعد شرو کلاسا بدبختیا شرو میشن از الان خسته شدم کم اوردم:tonguesmiley:
:motat:
بعدش اینکه میری تو ترافیک سنگین تهران و آلودگی هواش...

- - - Updated - - -

pariya

New member
بچه ها منم خیلی استرس دارم اصن آواتارم گوویای حالم نیس...خدارو شکر قبول شدیم ولی خیلی ترس دارم بعد طرح بخوای بری سر درسا و بحثای تازه...
واقن خدا کمکمون کنه:sad:
ما کلا 5 نفرخواهیم بود من اگه دوست نداشته باشم....
حس میکنم خیلی تنهام خیلی تنها میشم اونجا:sadsmiley::sad:

mahii

New member

- - - Updated - - -

ن بابا من رفتو امد میخوام بکنم ایشالله خخخخ هرهفته میام شمال ی نفس میکشمو بروگردم خخخخخخ

بچه ها منم خیلی استرس دارم اصن آواتارم گوویای حالم نیس...خدارو شکر قبول شدیم ولی خیلی ترس دارم بعد طرح بخوای بری سر درسا و بحثای تازه...
واقن خدا کمکمون کنه:sa:
پریا جون بوخودا این حسیه ک همه داریم ولی باید قوی باشیم ویاد بگیریم مستقل شیم ناسلامتی ما مادرای اینده نزدیکیما خخخخخخخ

mexin

Well-known member
واقن خدا کمکمون کنه:sad:

کجا تنها میشی؟هوم؟؟!:21:

mexin

Well-known member
چی چیو رفت و آمد میکنی ...درسا سنگینه ..بشین خوابگاه .نبینم هر هفته فرت و فرت جاده شمال و تهران باشیا ...:New (6):

mahii

New member
خخخخخخخ مجبورم مجبور پس کی خرج عیالمو بده؟؟؟؟؟؟/باید کارکنم نون دربیارم پس چی
ترم اول ک مشروطم مطمینم خخخخخخخ ولی میخوام برم شاید ی درس 4 واحدیو حذفیدم زیاده خو 14 واحد خسته میشم ((((:)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj
بالا