روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

abtin13

New member
وا خوب تاریخش قلابیه :1dco2x0p1lilzhfpg1t :p7977cujr38iyymsu8: اصلا حالا که اینجوری شد سه تا کادو باید بخری :)

دو تا از کادوها که با کادوهایی که قراره برام بخری برای دوتا تولدم سر به سر میشه. سومی از کجا اومد؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

matin

New member
شما اگه بلد نیستی بودجه ی انعطاف پذیر ببندی خوب بده مجلس این کارو برات انجام بده .. خوب بلدنا :riz481:

من کاری به این حرفا ندارم .. دوتا تولد دارم :5: یکی شهریور یکی مهر... واسه جفتشم کادو میخوام :p7977cujr38iyymsu8: زود عجله کن تدارک ببین جوایزمو :))

آغا من بودجه رو دادم انعطاف پذیر ببندن کشش فقط به من رسید ، مادر این چه وضعه نصیحت کردنه :(((

matin

New member
وقتی پای کادو وسطه من دیگه رابطه مادر فرزندی نمیشناسم :))

الان من پول تو جیبی ندارم برم ثبت نام ، واقعا که !! شما از الان ملقب به مادر سنگ دل و کلاه بردار انجمن ارتقا پیدا میکنی :ph34r-smiley:

matin

New member
اتفاقا لباس کاراتمون هم همین شکلی بود .. ولی من چون خودم هنرمند بودم با دست کوک زدم :))))

خوب شما میری اتاق دو مبلغ 12758793500000 ریال به حساب میریزی بابت نشان اول بعد میری اتاق یک 123640 ریال میپردازی واسه نشان دوم
موفق باشی :)))

sepideeee

New member
خوب شما میری اتاق دو مبلغ 12758793500000 ریال به حساب میریزی بابت نشان اول بعد میری اتاق یک 123640 ریال میپردازی واسه نشان دوم
موفق باشی :)))

حتما . وایسا تا بیام جیرینگی پرداخت کنم :)))) من خودم انقد از این درجه های بیخود دارم :)) اگه خواستی بیا چند تاشو بهت قرض میدم :smilies:

matin

New member
حتما . وایسا تا بیام جیرینگی پرداخت کنم :)))) من خودم انقد از این درجه های بیخود دارم :)) اگه خواستی بیا چند تاشو بهت قرض میدم :smilies:

نع خواهر این رشوه میشه شما میری به بانک انجمنی میریزی منبع در آمدهای بی جهت ،
شما الان معیارهای انجمن رو زیر سئوال بردی ؟؟
بدم ببرنت زیر سئوال بعدشم رادیکال ؟؟ اینقدر رادیکال بگیرنت تا تموم شی ؟؟؟

sepideeee

New member
نع خواهر این رشوه میشه شما میری به بانک انجمنی میریزی منبع در آمدهای بی جهت ،
شما الان معیارهای انجمن رو زیر سئوال بردی ؟؟
بدم ببرنت زیر سئوال بعدشم رادیکال ؟؟ اینقدر رادیکال بگیرنت تا تموم شی ؟؟؟
قربون دستت فقط اخرش به توان هم برسون :))

ROJO

New member
بچه هایی ک ثبتنام کردن:

اینا بمن گفتن همون مدارکی ک تو سایت سنجشه بیار، حالا گواهی فارغ التحصیلی دارم کافیه یا ریزنمراتم میخواد?

اخه خیلی الکیه خدایی من پاشم واسه اون برم یونی:65d6a5d6s:

بالا