روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

abtin13

New member
پریا جون بوخودا این حسیه ک همه داریم ولی باید قوی باشیم ویاد بگیریم مستقل شیم ناسلامتی ما مادرای اینده نزدیکیما خخخخخخخ

مادرای آینده.....:smiliess (11): چه دل خجسته ای داری شما.فعلا شما ارشد رو تموم کن تا ببینیم اگه شوهر گیر اومد اون موقع در مورد مساله مادری هم تو تاپیک مفصلا صحبت می کنیم.فعلا گاماس گاماس :riz277::thumbsupsmileyanim:

abtin13

New member
خخخخخخخ مجبورم مجبور پس کی خرج عیالمو بده؟؟؟؟؟؟/باید کارکنم(طرح دارم خو) نون دربیارم پس چی
ترم اول ک مشروطم مطمینم خخخخخخخ ولی میخوام برم شاید ی درس 4 واحدیو حذفیدم زیاده خو 14 واحد خسته میشم ((((:)

اینجا لیسانس نیست که فرت و فرت مشروط شی کسی چیزی نگه.دو ترم مشروط شی اخراج از دانشگاه:smiliess (7):

- - - Updated - - -

خخخخخخخ مجبورم مجبور پس کی خرج عیالمو بده؟؟؟؟؟؟/باید کارکنم(طرح دارم خو) نون دربیارم پس چی
ترم اول ک مشروطم مطمینم خخخخخخخ ولی میخوام برم شاید ی درس 4 واحدیو حذفیدم زیاده خو 14 واحد خسته میشم ((((:)

اینجا لیسانس نیست که فرت و فرت مشروط شی کسی چیزی نگه.دو ترم مشروط شی اخراج از دانشگاه:smiliess (7):

mahii

New member

- - - Updated - - -

ای بابا ادمو مجبور میکنید بروز بده خودشو خخخخخ بابا من لیسانس نمره الف بودم ارشدم ایشالله جز همونام اینا شوخی بود شوخخخخخیییییی (((((:)

mahii

New member
دانشگاه :sad::sad:
کدوم یونی هستی؟؟نترس 5 نفرید بالاخره دخترا مجبورن باهم باشن وگرنه همه تنها میمونن
تازه اشکالی نداره ادم یکم تنها باشه اوایل بعدش حتما دوستای شکل خودتو پیدا میکنی نترس عزیزم (البته منم همین حسو دارم تنهایی:))

abtin13

New member
خخخ چی میگین من همین چنهفته پیش اخرین خاستگارمو رد کردم ینی رد کردن خخخ چن همه معتقدن ارزشم خیلی بیشتره پس فکر میکنین من با این همه خوبی بدون هوادارم؟؟؟بزودی ایشالله ی ازدواج خوبم میکنم بعله واسه دختر خوب همیشه خواهان هست

ای بابا ادمو مجبور میکنید بروز بده خودشو خخخخخ بابا من لیسانس نمره الف بودم ارشدم ایشالله جز همونام اینا شوخی بود شوخخخخخیییییی (((((:)
یعنی اعتماد به نفس در حد کهکشهان راه شیری :5: شما احیانا تو این تست اعتماد به نفس نمره ات 150 نشده؟:shocked:

- - - Updated - - -

خخخ چی میگین من همین چنهفته پیش اخرین خاستگارمو رد کردم ینی رد کردن خخخ چن همه معتقدن ارزشم خیلی بیشتره پس فکر میکنین من با این همه خوبی بدون هوادارم؟؟؟بزودی ایشالله ی ازدواج خوبم میکنم بعله واسه دختر خوب همیشه خواهان هست

یعنی اعتماد به نفس در حد کهکشهان راه شیری :5: شما احیانا تو این تست اعتماد به نفس نمره ات 150 نشده؟:shocked:

mahii

New member
اینا همش واقعیت بود....شما مثه اینکه زیادی اعتماد بنفس دارید
جمیعا حی علی صلات................

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moj

abtin13

New member

زود زود زود برین تو صف اول تا پر نشده.نماز جمعه این هفته به امامت حاج خانم فیشر برگزار میشه.اجرکم عندالله:sarma:

- - - Updated - - -

زود زود زود برین تو صف اول تا پر نشده.نماز جمعه این هفته به امامت حاج خانم فیشر برگزار میشه.اجرکم عندالله:sarma:

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
منم از بس نگرانم همش خوابم میاد :wacsmiley: حالا فوقش میریم .. اگه خوشم نیومد دیگه نمیریم ... دو برابر هزینه ی تحصیل رو تقبل می کنیم :14:

ROJO

New member
بچه ها منم خیلی استرس دارم اصن آواتارم گوویای حالم نیس...خدارو شکر قبول شدیم ولی خیلی ترس دارم بعد طرح بخوای بری سر درسا و بحثای تازه...
واقن خدا کمکمون کنه:sad:
ما کلا 5 نفرخواهیم بود من اگه دوست نداشته باشم....
حس میکنم خیلی تنهام خیلی تنها میشم اونجا:s
اولین کار شماره همکلاسیا رو بگیریم:25r30wi:
مراحل دوستیابی یادم رفته:1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROJO

New member
منم از بس نگرانم همش خوابم میاد :wacsmiley: حالا فوقش میریم .. اگه خوشم نیومد دیگه نمیریم ... دو برابر هزینه ی تحصیل رو تقبل می کنیم :14:

برای تو ک laه، همه ی سختیا چون تو شهرخودتی قابل تحمله

abtin13

New member
[/SIZE]

انصراف با اخداج هزینش فرق میکنه.انصراف خیلی پایین تد درمیاد.به پاس این اطلاعات گرانقدر هم نصف هزینه انصراف بعنوان هدیه تولد ازت قبول میکنم:smiliess (8):

مهلا1991

New member
منم امشب دارم میرم خیلی دلم گرفته خداخدا میکنم هیچکس نیومده باشه منم فردا با خانواده دوباره برگردم
ما هم 5نفریم کلا میترسم نتونم با بچه ها رابطه برقرار کنم
:sadsmiley:

abtin13

New member
منم امشب دارم میرم خیلی دلم گرفته خداخدا میکنم هیچکس نیومده باشه منم فردا با خانواده دوباره برگردم
ما هم 5نفریم کلا میترسم نتونم با بچه ها رابطه برقرار کنم
:sadsmiley:

اینا همش مال یه ماه اوله.بعد یه ماه که همکلاسی ها بیشتر باهم اشنا بشن دیگه نگرانی عدم برقرای ارتباط هم رفع میشه. تازه تو ارشد استادا امونت نمیدن یه دیقه سرت رو بخارونی چ برسه به اینکه حس دلتنگی بگیرتت.ترم دوم هم ک شروع بشه باید بیفتی دنبال کار پایان نامه و پیدا کردن موضوع که خودش مصیبتیه.پایان نامه رو هم که شروع کردی دیگه واویلا.اگه غیربومی باشی دیگه کم کمش ترم به ترم خانوادت رو ببینی.بحث رفت و امد رو هم اکثرا باید بی خیال شد مگه اینکه راهت نزدیک باشه.

ROJO

New member
76bc4e3678833a64082eb3c49405e5b2.jpg

abtin13

New member
آقا من خوابم نمیاد.هیچ کس هم اینجا نیست.اَه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه :mad_majidonline:

بالا