روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

abtin13

New member
وای چه کار کنم؟بالاخره بزنم یا نه

دیگران شرایط تو رو نمی دونن که بخوان بگن این کارو بکن یا نکن.شما خودت باید تصمیم بگیری.شرایطت رو نگاه کن ببین می تونی بمونی واسه سال بعد یا نمی تونی.وقتی از مازاد قبول شدی آیا حتما میری اون رشته رو بخونی یا نه. آیا بر اساس بی برنامگی های وزارت بهداشت بازم میخوایی آینده ت رو به خطر بندازی یا نه و 100 تا حالت دیگه.خودت باید با در نظر گرفتن شرایطت به یه نتیجه ای برسی

asalmasal

New member
دیگران شرایط تو رو نمی دونن که بخوان بگن این کارو بکن یا نکن.شما خودت باید تصمیم بگیری.شرایطت رو نگاه کن ببین می تونی بمونی واسه سال بعد یا نمی تونی.وقتی از مازاد قبول شدی آیا حتما میری اون رشته رو بخونی یا نه. آیا بر اساس بی برنامگی های وزارت بهداشت بازم میخوایی آینده ت رو به خطر بندازی یا نه و 100 تا حالت دیگه.خودت باید با در نظر گرفتن شرایطت به یه نتیجه ای برسی

اخه دوست خوبم اون موقع می فهمم که می تونم برم یا نه.دوست دارم یه نفر با اطمینان بگه محرومیت داره یا نه.این چیز زیادیه خدا.این چه وضعیتیه امسال

رها93

New member
دوست عزیز خود دانشگاه ها و حتی سنجش نمیدونه!!چون قو.انین پردیس خودکردان هنوز کامل نیست!

alleto

New member
اخه دوست خوبم اون موقع می فهمم که می تونم برم یا نه.دوست دارم یه نفر با اطمینان بگه محرومیت داره یا نه.این چیز زیادیه خدا.این چه وضعیتیه امسال

من با اطمینان میگم نداره حالا خود دانی

خیلی گناه داریم به خدا ...آخه چقدر باید استرس تحمل کنیم یعنی کی مابه آرامش میرسیم به خدا کل زندگی من تا الان با استرس گذشته!!!!:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

mozhdeee

New member
چرا دعوام می کنی!!:sad:بچه ها ادم و می ترسونن.من شرایط خاصی دارم اخه.یکی میگه داره یکی میگه نداره.قاطی کردم.استرس گرفتم.اقا یه سوال دیگه حتما واسه انتخاب شهر باید پیرینت گرفت؟من شرایط پیرینت گرفتن ندارم
برو کافی نت پرینتشو بگیر دیگه..

دل آرام

New member

من یکی از بچه ها مثل اینکه پارسال شبانه زده بود و نرفته بود
بعد امسال براش کارت صادر نکرده بودن
وزارت خونم گفته بود نمیدم و اینا کارت
اما در نهایت با پیگیری اون خانم براش کارت صادر شد و آزمون دادن

تنها نتیجه ایی که ادم میگیره اینه که این وزارت خونه خیلی بی برنامه است !

l.rhb

New member
یبچه ها چرا بااینکه تایید نهایی زدم اما دوباره همون صفحه انتخاب محل تحصیل همراه با کلید ثبت نهایی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟من کلید ثبت نهایی رو زدم و وارد صفحه ی چاپ هم شدم.اما وقتی دوباره با کد رهگیری وراد شدم مجددا همون صفحه انتخاب همراه با کلید ثبت نهایی اومد....نکنه انتخابم ثبت نشده...؟این بخاطر ویرایش مجدده که اینطوریه؟مال شمام مثل منه؟

و...

- - - Updated - - -

کسی نیس راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خیلی استرس گرفتم....:sad:

mozhdeee

New member
یبچه ها چرا بااینکه تایید نهایی زدم اما دوباره همون صفحه انتخاب محل تحصیل همراه با کلید ثبت نهایی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟من کلید ثبت نهایی رو زدم و وارد صفحه ی چاپ هم شدم.اما وقتی دوباره با کد رهگیری وراد شدم مجددا همون صفحه انتخاب همراه با کلید ثبت نهایی اومد....نکنه انتخابم ثبت نشده...؟این بخاطر ویرایش مجدده که اینطوریه؟مال شمام مثل منه؟

و...

- - - Updated - - -

کسی نیس راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خیلی استرس گرفتم....:sad:
مال همه همونجوریه تا اتمام 10 مرداد که پایان زمان ویرایش انتخاب محله نگران نباش:tsimuzpzwoap1t9y3o7

رها93

New member
شنجش یادش نمیمونه که چی گفته! واسه خودش یه چی میپرونه!!!:smilies-azardl (12)

Ana67

New member
بچه ها اگه قصد رفتن به دانشگاه های غیر دولتی رو ندارین انتخاب نکنیییییییییین
من یه سال محروم شدم بخاطر انتخاب دانشگاه ازاد
یه نفر بهم گفت بین الملل محرومیت نداره ولی وزارت بهداشت اصلا قابل پیش بینی نیستتتت

nimajoon

New member
سلام بچه ها ، پرستاری میخوام انتخاب رشته بزنم ، بنظرتون تربیت انتخاب این چند تا شهر چجور باشه؟؟؟

بین الملل شهید بهشتی
بین الملل تهران
ازاد تهرا
ازاد خوراسگان اصفهان

ترتیبشون رو چجور بزنم؟

رها93

New member
آزاد تهران دانشگاه قوی هستش و هزینش اصلا با بین الملل قابل مقایسه نیست!!
خیلی هزینه کمتر و هم اینکه دانشگاه خوبیه!!

رها93

New member
با آزاد خوراسگان آشنایی ندارم! ولی اگه صرفا مدرک ارشد میخوایید آزاد انتخاب کنید! چون بین الملل هزینه ترمی 5 تومنی داره
و اگه مشکل مالی نداریو تهرانی هستید بهشتی رو انتخاب کنید
ولی اگه شخصا خودم به خاطر مدرک بود و مسافت برام اهمینی نداشت اول آزادا رو میزدم!
کسایی معمولا بین الملل میرن که آزاد تو رشته خودشون نداره!ارشد مدرک معتبری تو دنیا نیست و هزینه 30 تومنی براش واقعا زیاده!

nimajoon

New member
با آزاد خوراسگان آشنایی ندارم! ولی اگه صرفا مدرک ارشد میخوایید آزاد انتخاب کنید! چون بین الملل هزینه ترمی 5 تومنی داره
و اگه مشکل مالی نداریو تهرانی هستید بهشتی رو انتخاب کنید
ولی اگه شخصا خودم به خاطر مدرک بود و مسافت برام اهمینی نداشت اول آزادا رو میزدم!
کسایی معمولا بین الملل میرن که آزاد تو رشته خودشون نداره!ارشد مدرک معتبری تو دنیا نیست و هزینه 30 تومنی براش واقعا زیاده!

نمیدونم والا چیکار کنم...همینجوری رو زمین و هوام ، حالا همینجور میزنم اگه قبول شدم نمیرم دیگه اخرش اینه دیگه....

بالا