روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

infomdmir

New member
مرسی روجو جون آخه مهم بیوشیمی بود ضریبش 6هست.سوالی رو که حذف کردن هیج ایرادی نداشت!!!من نمیدونم این چه کاریه!!:65d6a5d6s:

جالبه برای ما هم یک سوال بیوشیمی رو که به نظر درست می اومد رو الکی حذف کردند!!!!

infomdmir

New member
سلام بچه ها،
من تو بیو شیمی یه سوال درست زدم که حذف شده الان یعنی درصدم میاد پایین؟ یا تغییر نمی کنه؟
تو کلید زبان عصر پنجشنبه، سوال 126 دو تا گزینه درست زده 3 و 4!!! به نظرتون نباید 3 و 2 میشد؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین.

بلی متاسفانه از درصدتون کم میشه بستگی به تعداد سوالها داره که چند درصدممکنه کم بشه.

scientist

New member
سلام بچه ها،
من تو بیو شیمی یه سوال درست زدم که حذف شده الان یعنی درصدم میاد پایین؟ یا تغییر نمی کنه؟
تو کلید زبان عصر پنجشنبه، سوال 126 دو تا گزینه درست زده 3 و 4!!! به نظرتون نباید 3 و 2 میشد؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین.

دوست عزیز ما هم دقیقا بیوشیمیمون همینطور شده!! من که واسه خودمو حساب کردم تغییر زیادی نمیکنه..در حد یکی دو درصد :(50):

DANESHJOO20

New member
آخه مگه اینطوری نیس که وقتی سوالی حذف بشه نمرشو به همه میدن چه اونایی که جواب دادن چه اونایی که ندادن؟؟؟؟؟؟؟

infomdmir

New member
حالا با این اساس باید امیدوار باشیم که کارنامه و انتخاب شهر هم 24تیر و به موقع انجام میشه

Iris

New member
چرا اینجوریه کلید نهاییشون وااااااااااااااااااااااااا
اخرش از اولش بدتر شد که:p7977cujr38iyymsu8:
یه سوال درستمون حذف شد ولی بجاش 2تاسوال تصحیح شد
بچه ها فک کنم سوالی که حذف بشه باید از تعداد کل سوال اون درس یکی کم بشه بعد درصدمونو حساب کنیم

DANESHJOO20

New member
مرسی دوستان از جواباتون.
در مورد سوالایی که دو تا پاسخ درست زدن چی؟ واسه من یه سوال تو ژن، 2 تا هم تو زبان واسشون دو تا جواب زدن.من که یکی از گزینه ها رو درست زدم وضعم چی میشه؟ یعنی باز درصدم میاد پایین؟؟؟

کرهانی

New member
مرسی دوستان از جواباتون.
در مورد سوالایی که دو تا پاسخ درست زدن چی؟ واسه من یه سوال تو ژن، 2 تا هم تو زبان واسشون دو تا جواب زدن.من که یکی از گزینه ها رو درست زدم وضعم چی میشه؟ یعنی باز درصدم میاد پایین؟؟؟

یعنی رشته ما با شما فرق داره حساب کردنش؟؟؟

واسه ما چه سوالی حذف بشه و چه دو تا پاسخ صحیح داشته باشه تعداد سوالات تغییری نمی کنه بلکه نمره اش رو به همه میدن

کرهانی

New member
حس الان من:14:
من اگه شانس داشتم وضعم اینجوری نبود:65d6a5d6s:
یعنی یک سوالم تو 110 تا سوال حذف نشد:p7977cujr38iyymsu8: چه وضع سوال طرح کردنه

حالا هرسال 4؛5تا حذف میشدا

scientist

New member
مرسی دوستان از جواباتون.

نه دیگه اگر یکی از گزینه های صحیح رو زده باشی کافیه

کرهانی

New member
مرسی دوستان از جواباتون.

اگه مثل ما باشه درصدتون پایین نمیاد اما امکان تغییر رتبه هست چون نمره اش رو به همه میدن (چه کسی درست زده باشه چه غلط و چه اصلا نزده باشه)

DANESHJOO20

New member
حیف واقعا. بیو شیمی 2درصد میام پایین با این حساب.
بچه ها سوال 126 زبانو 2تا ج صحیح گرفتن 3و4. به نظرتون نباید 2و3 رو می گرفتن؟؟؟

sa@@ra

New member
واسه ما سوالای درست حذف شده:25r30wi::25r30wi:
بع غلط ها هم نگاه نشده

sa@@ra

New member
سوالی که خدف شده باشه تو درست هم زده باشی از تعداد سوالا کم نمیشه نمرشو به همه میدن به نفع اونایی که غلط زدن یا نزدن

sa@@ra

New member
نه دوست عزیز فکر کنم وقتی سوالی رو حذف میکنن یعنی کل تعداد سوالا یکی کمتر میشه

سوالی که حذف میشه درصد که کم نمیشه نمرشو به همه میدن یعنی همه یه سوال درستو دارن چه اونی که درست زده چه نزده

ROJO

New member
وقتی میگن سوالی حذفه: ینی واسه همه درست حساب میکنن، حتی اگر هم از تعداد سوالای یکی کم کنن ک نمیکنن باز بیشتر از ی نمره، نمره ی نهاییتون جابجا نمیشه

وقتی دوتا ج داره: هر کدومو زده باشی ، سه نمره ی مثبت خودتو میگیری

ساینتیست عزیز،فرقی نمیکنه چ درسی بوده ،در تمام حالات هر سوال صحیح 3 نمره ی مثبت داره و ربطی به ضرایب نداره

و در اخر، اون سوال زبان 2&3 میشد اصن 4 نمیشد!!! ولی خب دیگه مهم نیست چون دیگه تغییری اعمال نمیشه
هرچی بود،تموم شد:riz304:

من ک از تغییرات راضی ام

love virology

New member
اخه این چه تصحیحی هست پالیندرومو که همه میدونن حذف کردن بهدش این سوال ویروس که میگه کدوم دی ان ا داره تابلوه بعد حذف میکنن مسخره اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بالا