روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

zy zy

New member
الهی!
یک ذهن آرام.....
یک تن سالم......
یک خواب شیرین....
یک خیال راحت...
یک روز قشنگ.....
یک خبر خوش......
یک خوشی از ته دل....
نصیب همه دوستای عزیزم کن.... آمین...

sepideeee

New member
منم به همه بچه های این انجمن عادت کردم می ترسم بعد نتایج این جمعمون از هم بپاشه ، دوستان پیشنهاد خاصی ندارند؟
چرا من پیشنهاد دارم هر کی نیاد من خودم باهاشون برخورد می کنم اینطوری :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
حالا تازه خودتون کم کاری کردین در انتظار مجازات من باشین :sdasdasd::25r30wi:
راستی حال پدرتون چطوره؟؟ بهتر شده ؟؟

setareh58

New member
کی دوس داره اینجا کتاب بخونه?!

6102861910b31be19b8aabc1f0fe337d.jpg

من خیلی دوس دارم این کتابو بخونم ولی ممکنه هیچی از کتب نفهمم:tonguesmiley:

SH!LA

New member
کلافه ام

درسـت شبیهِ لحـظه ای که

مادربزرگ نمـی تواند سـوزن نخ کنــد ...! :dadad4:

ROJO

New member
:idea_majidonline:ببینم 118 شماره رئیسو داله:riz481::smiliess (14):میفرماین ب داوطلبان بوگو نگران نباشن اوضاع مرتبه دستگاه داره پاسخنامه ها رو صحیح میکنه از بیس و پنجم:25r30wi:

infomdmir

New member
چرا من پیشنهاد دارم هر کی نیاد من خودم باهاشون برخورد می کنم اینطوری :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
حالا تازه خودتون کم کاری کردین در انتظار مجازات من باشین :sdasdasd::25r30wi:
راستی حال پدرتون چطوره؟؟ بهتر شده ؟؟

ممنون سپیده جان ؛ دوباره عمل شد الان خوبه , منم همیشه به پیج سر میزنم منتها بیشتر به عنوان خواننده پست ها . تنبیه دوستان رو هم با تمام وجود قبول می کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

infomdmir

New member
همیشه داریم دعا می کنیم که زودتر عمرمون تموم بشه!!!!!! قبل از ازمون دعا می کردیم خدایا زودتر ازمون بدیم راحت بشیم !!!!! الان دعا می کنیم خدا یا زودتر 24 تیر بشه !!!! بعد دعا خواهیم کرد خدایا زودتر شهریور بشه !!!!! بعدها خدایا زودتر ارشد و دکتری رو تموم کنیم و .... عزیز زندگی کن بسه به خدا!!! فقط زندگی کن .

hidena

New member
همیشه داریم دعا می کنیم که زودتر عمرمون تموم بشه!!!!!! قبل از ازمون دعا می کردیم خدایا زودتر ازمون بدیم راحت بشیم !!!!! الان دعا می کنیم خدا یا زودتر 24 تیر بشه !!!! بعد دعا خواهیم کرد خدایا زودتر شهریور بشه !!!!! بعدها خدایا زودتر ارشد و دکتری رو تموم کنیم و .... عزیز زندگی کن بسه به خدا!!! فقط زندگی کن .

گل گفتی...

mahnaz70

New member

واقعا حقیقتو گفتی

ROJO

New member
بچه ها نمیدونم شما چ حسی دارید ولی من درسته ک فوق العاده دلم میخواد نتیجه ها بیاد ولی بعضی وقتا ی حس شیرینی دارم اینکه هیچ چیزش مشخص نیست برام جالبه اینکه همچی قراره یهویی بشه هم منو میترسونه هم ته تهش برام جذابه، چون ی تجربه ی جدیده تو زندگیم، بنابراین من تو این تجربه ، تو این جریان دارم چیز یاد میگیرم دارم و زندگی میکنم !بهش نمیگم هدر رفتن عمرم خدایی تمرین صبوریه، تمرین امید، تمرین اعتماد بخداس، آخر آخر آخرش دوسش دارم

امیدوارم اخرش هم قبول بشیم هم پخته و صبور و متوکل:painting:

*somaye*

New member
بچه ها نمیدونم شما چ حسی دارید ولی من درسته ک فوق العاده دلم میخواد نتیجه ها بیاد ولی بعضی وقتا ی حس شیرینی دارم اینکه هیچ چیزش مشخص نیست برام جالبه اینکه همچی قراره یهویی بشه هم منو میترسونه هم ته تهش برام جذابه، چون ی تجربه ی جدیده تو زندگیم، بنابراین من تو این تجربه ، تو این جریان دارم چیز یاد میگیرم دارم و زندگی میکنم !بهش نمیگم هدر رفتن عمرم خدایی تمرین صبوریه، تمرین امید، تمرین اعتماد بخداس، آخر آخر آخرش دوسش دارم

امیدوارم اخرش هم قبول بشیم هم پخته و صبور و متوکل:painting:

موفق باشی دوست خوبم ........
من دیگه هیچ استرسی ندارم.......درگیر چند تا کار اداری و غیر اداری شدم که وقت آزادمو پر کرده .....
بچه ها سعی کنید بیکار نمونید ........ یه کاری انجام بدید که حس رضایتو در وجودتون تقویت کنه.......
اینجا خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم.....:riz304:

نازگیس

New member
عزیزجان داریم زندگیمونو میکنیم دیگه
همینا ینی زندگی
دعا نمیکنیم عمرمون بگذره داریم واسه اومدن روزهای بهتر دعا میکنیم و تقلا
به نظر من اینا ینی زندگییییییییی و من زندگی رو توهمه اینا میبینم !

SH!LA

New member
پیرمرد ( رضا کیانیان ) :دلت گرفته؟
سرباز ( هومن سیدی ): آره
پیرمرد :دل همه میگیره, دل داشته باشی میگیره دیگه, اصــلاً دلی که نگیره که دل نیسـت...
میخوای یه راهی بهت یاد بدم دلت وا بشه؟
مثل من چشمات و ببند … د ببند دیگه … چی میبنی؟
سرباز: هیچ کس
پیرمرد: هیچ کس قشنگه دیگه … هیچ کس همه کسه ، همه کس هیچ کسه!

فیلم یک تکه نان - کمال تبریزی

:dadad4:

love virology

New member
همیشه مثبت گرا باشیم و امیدوار این حس پیروزی واقعا غیر قابل وصفه باید خود ادم درکش کنه تعریف کردنی نیست امیدوارم دوستان این حسو درک کنند و بهش افتخار کنند شاد و پیروز باشید

SH!LA

New member
گاهی ، حذف کردن برخی آدمها از زندگیتان، جا را برای آمدن آدم های بهتر باز می کند!

( من توی این مدت این کار رو کردم؛ به رفتار و گفتار بعضی از دوستام دقت بیشتری کردم و وسواس بیشتری به خرج دادم. هر چند توی انتخاب دوست دقت میکنم؛ ولی گاهی بین دوستان افرادی هستند که یهو میـان و همینطوری کنار آدم هستند! من چند نفر رو حذف کردم و جالب اینکـه واقعاً کسایی به زندگی ام اضافه شدند که دوست دارم باقی بمانند و ای کــاش زودتر می آمدند...!)

بالا