روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

heart.beat777

New member
ClickHandler.ashx

بفرما مگزین دادا همش مال شما
نگا تورو خدا بعد به ما اصفهانیا میگن خسیس، تهران قبول شدی اینطوری شیرینی میدی ماهی؟:image170::sdasdasd::25r30wi:

Ana67

New member
یه شیشلیک ناقابل تو رستوران شب نشین:25r30wi::motat: ( واسه غیر اصفهانیا میگم: رستوران شب نشین یکی از رستورانا آسه تو اصفهانه)

به بههههههه
حالا که خیلی اصرار میکنی چشم دعوتتونو قبول میکنییییییم
خخخخخخخ

mexin

Well-known member
نگفتی که سه سال رو قید نکردی .. منم ترسیدم بعدا کارم گیر بیافته گفتم سوالم کنم گفت دانشگا ازاد 6 ماهه حاضره ... بعدشم مگه من سربازم تعهد داشته باشم به کشور :black_eyed:

- - - Updated - - -

خوب اینارو دیشب میگفتی حتما باید امروز این همه من الاف میشدم بعشد بگی :New (6):

مگه دیروز بهت نگفتم ..هی با این حافظ مشاعره میکنی همینه دیگه:tonguesmiley:

mexin

Well-known member
به بههههههه
خخخخخخخ

این اصفهانیها چقد دست و دلباز هستن ما نمیدونستیم ..این آنا که سنگ تموم گذاشت ...خخخخ ... هی میگن اصفهانیها خسیسن باور نکنید ..همش جوک هستا...:whistle:

- - - Updated - - -

به بههههههه
خخخخخخخ

این اصفهانیها چقد دست و دلباز هستن ما نمیدونستیم ..این آنا که سنگ تموم گذاشت ...خخخخ ... هی میگن اصفهانیها خسیسن باور نکنید ..همش جوک هستا...:whistle:

Ana67

New member

- - - Updated - - -

:25r30wi:
خواهش میکنممم.نظر لطفتههه

Ana67

New member
کاشکی دوباره اعلام نتایج میکردن
حوصلم سر رفتتتتتت.بارم میومدیم تبریک بگیم و ......:25r30wi:

mexin

Well-known member

توهم مثل این آقای چی چی بود اسمش تو کلاه قرمزی ...اینجوری بگو: سال نو مبارک ، هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز و ادامه ...:tonguesmiley:

- - - Updated - - -

توهم مثل این آقای چی چی بود اسمش تو کلاه قرمزی ...اینجوری بگو: سال نو مبارک ، هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز و ادامه ...:tonguesmiley:

Ana67

New member

- - - Updated - - -[/COLOR

فامیل دوووووور
خخخخخخخ

mexin

Well-known member
خخخخخخخ
اییییی خوشم میاد از لجبازییییییییی
شیرینی نمیییییییدم.میتونی بیاااااا بیگییییییر حج اقاااااا:riz481:

شیرینی از این آنا بگیری؟ مگه تو خواب ..این اگه دانشگاه بگه 10 میلیون تومن واسه هر ترم بریز بحساب دانشگاه آزاد که قبول شده میریزه ولی عمرا بخواد 10 هزار تومن بده شیرینی واسه بچه ها ...اینقد دست و دلبازه که نگو:whistle:

shiny

New member
یه کار دیگه ام میشه کرد ما که داریم میریم تهران یه بار دیگه ام دم وزارتخونه جمع میشیم

از اونجا میریم شیرینی هم میخوریم:motat: دیگه این دفعه پور کاظمی با چوب می افته دنبالمون خخخخخخ:25r30wi::25r30wi:

Ana67

New member
شیرینی از این آنا بگیری؟ مگه تو خواب ..این اگه دانشگاه بگه 10 میلیون تومن واسه هر ترم بریز بحساب دانشگاه آزاد که قبول شده میریزه ولی عمرا بخواد 10 هزار تومن بده شیرینی واسه بچه ها ...اینقد دست و دلبازه که نگو:whistle:

مکسییییییییییییییییییین
مگه من ادرس ندادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا نیومدی؟؟؟؟
:motat:

Iris

New member
بیچاره انا مونده ادرس بده یا نده؟:25r30wi:
ضربان چرا انا رو دعوا میکنی:sdasdasd:

heart.beat777

New member
راستی shiny تو فرار نکنی از زیر شیرینی، توام که مدرس قبول شدی حواسم به همتون هست:25r30wi:
بابا اینقد خسیس بازی در نیارید:sdasdasd::smiliess (7):

بالا