روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
این آبتین کجاس من بکشمش ؟؟ :p7977cujr38iyymsu8: رفتم دانشگا می گه دانش نامت چند ساله دیگه حاظر میشه :25r30wi::25r30wi:

Ana67

New member
بچه ها تو گواهی موقت من نوشته تا صدور دانشنامه اعتبار دارد.فکر کنم همین خوبه
ریز نمرات مگه لازمه؟؟؟؟

sepideeee

New member
بچه ها تو گواهی موقت من نوشته تا صدور دانشنامه اعتبار دارد.فکر کنم همین خوبه
ریز نمرات مگه لازمه؟؟؟؟

اره گواهی منم همینه ... برو با اعتبار گواهی نامت مثل من حالشو ببر :))
ریز نمرات رو کارشناس رشته ی ما گفت بعد از ثبت نام خود دانشگاه قبولی بهتون نامه میده یا با به دانشگا نامه میده که رسما بفرسته براش... ولی گفت حالا که اصرار دادی بهت میدم پرینتشو :))
اخه تو مدارک لازم ذکر کرده ... گفتم شاید لازم شه :wacsmiley:

mexin

Well-known member
این آبتین کجاس من بکشمش ؟؟ :p7977cujr38iyymsu8: رفتم دانشگا می گه دانش نامت چند ساله دیگه حاظر میشه :25r30wi::25r30wi:

خخخخخ..من دیروز بهت گفتم موقت تا سه سال اعتبار داره دیگه ..هر وقت هیچ بدهی به دانشگاه نداشتی و تعهد خدمت رو انجام دادی مدرک اصلی رو بهت میدن بچه جون .......بعله

mexin

Well-known member
ریز نمرات رو هم نمیخواد واسه ثبت نام ..مدرک موقت کافیه..

sepideeee

New member
خخخخخ..من دیروز بهت گفتم موقت تا سه سال اعتبار داره دیگه ..هر وقت هیچ بدهی به دانشگاه نداشتی و تعهد خدمت رو انجام دادی مدرک اصلی رو بهت میدن بچه جون .......بعله

نگفتی که سه سال رو قید نکردی .. منم ترسیدم بعدا کارم گیر بیافته گفتم سوالم کنم گفت دانشگا ازاد 6 ماهه حاضره ... بعدشم مگه من سربازم تعهد داشته باشم به کشور :black_eyed:

- - - Updated - - -

ریز نمرات رو هم نمیخواد واسه ثبت نام ..مدرک موقت کافیه..
خوب اینارو دیشب میگفتی حتما باید امروز این همه من الاف میشدم بعشد بگی :New (6):

Ana67

New member
اره گواهی منم همینه ... برو با اعتبار گواهی نامت مثل من حالشو ببر :))
ریز نمرات رو کارشناس رشته ی ما گفت بعد از ثبت نام خود دانشگاه قبولی بهتون نامه میده یا با به دانشگا نامه میده که رسما بفرسته براش... ولی گفت حالا که اصرار دادی بهت میدم پرینتشو :))
اخه تو مدارک لازم ذکر کرده ... گفتم شاید لازم شه :wacsmiley:

مرسییییییییی

sepideeee

New member
مرسییییییییی

راستش انا منم شک دارم واسه ریز نمره شاید نخواد .. مکسین که میگه نمیخواد . خوب خودش پارسال ثبت نام کرده .. از طرفی تو مدارک لازم کلمه ی یا رو قید کرده :wacsmiley:
ولی خوب ادم سر از کار این دانشگاهیا در نمیاره دیگه :mad_majidonline:

- - - Updated - - -

مرسییییییییی

Ana67

New member
راستش انا منم شک دارم واسه ریز نمره شاید نخواد .. مکسین که میگه نمیخواد . خوب خودش پارسال ثبت نام کرده .. از طرفی تو مدارک لازم کلمه ی یا رو قید کرده :wacsmiley:
ولی خوب ادم سر از کار این دانشگاهیا در نمیاره دیگه :mad_majidonline:

- - - Updated - - -

اره منم شنیده بودن نمیخواد
من که حالشو ندارم برم بگیرم.مکسین جدی میگه یا شوخی؟؟؟

heart.beat777

New member
ایول شب نشین
البته زاگرس هم خوبه هاااااا
منم میام

به به به، همچنان میبینم پرچم اصفهانیا بالاست:auizz3ffy9vla57584x، اصلا جومونگ نمیخواد دیگه، روجو خودش دیگه باید تسلیم بشه اینقد اصفهانی اینجاس، راستی روجو تو اگه لین چانی پس اون خانم که روز اعتراش با مانتو بنفش رنگ اومده بود میگفت من روجو ام کی بود؟؟؟ نکنه نفوذی هستی؟:(50)::p7977cujr38iyymsu8::25r30wi:

heart.beat777

New member
نگفتی که سه سال رو قید نکردی .. منم ترسیدم بعدا کارم گیر بیافته گفتم سوالم کنم گفت دانشگا ازاد 6 ماهه حاضره ... بعدشم مگه من سربازم تعهد داشته باشم به کشور :black_eyed:

- - - Updated - - -

خوب اینارو دیشب میگفتی حتما باید امروز این همه من الاف میشدم بعشد بگی :New (6):

آره واقعا راس میگه به قول خودش 10 ثانیه الاف شده از وقت گرانبهاش:25r30wi:

بالا