روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

heart.beat777

New member
خوب واسه ریزنمره باید از فارغ التخصیلان اقدام کنی .مدرکتم همونجا میتونی بگیری.منتها مدرک موقت باید همرات باشه.اونو میگیرن اصلی رو تحویل میدن

آبتین داش من، واسه پسرا واسه مدرک فارغ التحصیلی از اداره فارغ التحصیلان یه مدرک گرفتم که وضعیت نظام وظیفه رو نشون میده و معدل و تاریخ فارغ اتحصیلی، اگه اونو داشته باشی دیگه نیاز به تمدید نداری expire نمیشه اما اونکه شما میگید واسه ریز نمرات فرصت 6 ماهه داره بعدا باید تعویض بشه.....:riz304:

heart.beat777

New member
خوب خدارو شکر مورد شیرینی دادن ما هم برطرف شد :)) خودت هم اعتراف کردی

اااااا، تشنه بردی مارو پیش دریا؟؟؟؟:mad_majidonline: من شیرینی میخوام خسیس بازی در نیارا، ببین آنا میخواد شیرینی بده توام باید رو دست آنا بزنی تو شیرینی دادن، نباید جلوش کم بیاری:25r30wi::25r30wi:

ROJO

New member
ماشالا هارت بیت ی صفه خودت کامنت گذاشتی کامل!

کاه مال خودت نیس کاهدون ک مال خودته:image170::riz481:

heart.beat777

New member
ماشالا هارت بیت ی صفه خودت کامنت گذاشتی کامل!

کاه مال خودت نیس کاهدون ک مال خودته:image170::riz481:

به به روجو خانم، چطور مطوری موتوری؟؟؟ همش مال خودمه با یه قولوپ آبم روش:25r30wi:
فردا قراره بیایم با جومونگ در خونتون خلع درجت کنم و خودم کاندید بشم، آمادگیشو داری؟:riz481:

heart.beat777

New member
زنده باد آواتاره پوشیده و محجبه روجو نکنه همون قبلی بود روسری و چیز سرش کرد؟؟؟:25r30wi::25r30wi:

Iris

New member
khob aslan khasis nis in ana ... ye shirini khst bede 1000 ta bahoone avord:5:

الهی اینقد شیرینی شیرینی گفتی کسی نداد بهت اومدی شیراز خودم بهت میدم داداش:riz304: گفتم شیراز چون خراسون ما نمیای راه دوره به قول خودت:ad54ad:

Iris

New member
اتفاقا روجو جون اواتارت خیلی قشنگه عوضشم نکنی :riz304:

ROJO

New member
مرسی ایریس،اخه این لبخندش ب محتوای امضام میاد، دوسش دالم

Ana67

New member
خوشت میاد؟؟؟ مگه دسته خودته شیرینی ندی؟؟؟؟ حاج آقا با حاج خانم رفتن مکه من تنها موندم:25r30wi: آنا پیش بچه ها اینکارارو نکن زشته حالا میگن اصفهانیا خسیسن واسه یه شیرینی شهرتو نفروش:25r30wi::riz481:

خخخخخخخ
خوب حالا شیرینی چی دوست دارین؟؟؟

ROJO

New member
تفنگ چیه، جومونگ رفته تانک خریده از امپراطوری هان:25r30wi::motat: فقط باید فرار کنیRunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

جومونگ کیه عاامو، من لین چانم ،جومونگ جولوم لنگ میندازه :))
دیگه اسم اون بچه سوسولو جولو من نیاریا خخخخ

shiny

New member
راسته كه ثبت نام اوليه ش غيرحضوريه؟ بچه ها كسي ميدونه تربيت مدرس خوااابگاه ميده يا نه؟

من زنگیدم یه آقاهه گفت تو سایتش میذاریم گفت اولین مرحلش اینترنتیه بعدش حضوری،خوابگاه میدن

mahii

New member
ClickHandler.ashx

بفرما مگزین دادا همش مال شما

بالا