روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
حالا فرقی نداره همش مربوط میشه به پزشکی و این حرفا :)
ضمنا شفیده نه ... شیفیده :))
این کرهانی به شکل مشکوکی سکوت اختیار کرده .. دارم نگرانش میشم :(50):
شیفیده مال منه فخط، من باید بگم، خودم اختراعش کردم اصن :|

بعدشم چ معنی داره دیگران از اسامی مستعار صمیمانه استفاده کنن? من غیرتی ام گفته باشم:65d6a5d6s:

Iris

New member
والا حرف ندارم جابجا بشیم، عزیز میگن نمیدن چون میخوان زیربار تعهد به کسی نرن،اما سمج که باشی مثل ما که رفتیم اعتراض رو هوا بهت خوابگاه میدن،اصلا ندادن خودم میام واست خوابگاه جور میکنم پارتی دارم این هوا ( ):25r30wi:
ضربان شما ماشالا جسوری ولی من مظلووووووووووووووووووووووووووووووم به تمام معنا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پس اگه دیدم خابگاه ندادن از بند پ وارد میشم میام سراغ تو و پارتی بازی ها خخخخخخخخ

mexin

Well-known member
سلام شمام اصفهانید؟رشتتون چیه

سلاااام.بله.سم شناسییی

بله اصفهانی میباشه این آنا خانوم ...قرار بود شیرینی قبولی بده قول داده کل بچه های انجمن رو شیرینی بده که نمیده و نخواهد داد ..اصلا چرا شیرینی بده ...:whistle:

- - - Updated - - -

سلام شمام اصفهانید؟رشتتون چیه

سلاااام.بله.سم شناسییی

بله اصفهانی میباشه این آنا خانوم ...قرار بود شیرینی قبولی بده قول داده کل بچه های انجمن رو شیرینی بده که نمیده و نخواهد داد ..اصلا چرا شیرینی بده ...:whistle:

mexin

Well-known member

منم میشه گفت اولین دختری هستم که به این مرحله صعود کردم تو فامیل خخخخ:auizz3ffy9vla57584x
خیلی حال باحالیه:p

بله ..موفقیت شما رو از راهیابی تیم ملی ایران از مرحله گروهی به مرحله حذفی با شکست آرزانتین و نیجریه تبریک میگیم دیگه ....:whistle:

Ana67

New member
خخخخخخخخ
خودت جواب خودتو میدیییی؟؟ای بابا یه شیرینی خوردن که اینقدر هول شدن ندارههه
ادرس دادم خودت نیومدییی
خخخخ

ریتا

New member
جاتون خالی امروز دوستامو بردم باغ پر گلابی و شام عالی، کلی دانس و خنده داشتیم، پارتی نبودا سو تفاهم نشه:25r30wi:
وقتی خبر قبولیمو به بابام دادم داشت بال درمی آورد، الان من تو فامیل رسما اولین نفرم که به فوق راه یافته.... فک کن، عجب حالی میده:25r30wi:

دقیقا پزشک داروساز هستن توی فامیل ولی لذت اولین فوقی یه چیز دیگه اس :smilies-azardl (113

fifi

New member
دوستان قضيه اين لايك كردنا چيه؟!!!! من تازه واردم دقيقا نميدونم چيه هست هي چراغ سبز روشن ميشه!!!

Iris

New member
دوستان قضيه اين لايك كردنا چيه؟!!!! من تازه واردم دقيقا نميدونم چيه هست هي چراغ سبز روشن ميشه!!!

هم استانی و هم یونی عزیز یه گزینه لایک هس جایی بقیه کامنت میذارن میتونی از اون هم بعنوان هشدار حضور(خخخخخ)و هم تایید گفته استفاده کنی

راستی شیراز گفته تاریخ ثبت نام و گذشتن از هفت خان ثبت نام متعاقبا اعلام میشه:dadad4:

- - - Updated - - -

هم استانی و هم یونی عزیز یه گزینه لایک هس جایی بقیه کامنت میذارن میتونی از اون هم بعنوان هشدار حضور(خخخخخ)و هم تایید گفته استفاده کنی

راستی شیراز گفته تاریخ ثبت نام و گذشتن از هفت خان ثبت نام متعاقبا اعلام میشه:dadad4:

م.صفری

New member
پس حسش میکنی چه حال داره، الان همه ازمون حساب میبرن:25r30wi::25r30wi:
تبریک میگم بهت دوست عزیزم

من نه تنها تنها فرد کارشناس ارشدیم
تنها کسی هستم که دولتی درس خونم
اصن همه از همون لیسانس یه جوری نگام میکردن که انگار مریخیم :5: دیگه نمیدونن دولتیشم همچین اش دهن سوزی نیست :ph34r-smiley:

fifi

New member
مامان علي كوچولو خيلي تبريك ميگم اصفهان قبول شدي ديگه؟
علي كوچولو رو ببوس

Iris

New member
دوست عزیزم الان یکی از قبولیای پارسال گف شیراز خابگاه میده دیگه نگران نباشیم:4d564ad6:

heart.beat777

New member
Heart failure میباشم :)))

همون سرکرده ی منافقا رو یادته، کافیه:ph34r-smiley::riz481:

چقد خشنی روجو، هارت فیلور، چه خبیث:25r30wi:فردا با جومونگ در خونتونم، مقامتو میگیرم از کاندید مدیریت به کاربر ترم اولی تبدیلت میکنم:25r30wi:

heart.beat777

New member
شیفیده مال منه فخط، من باید بگم، خودم اختراعش کردم اصن :|

بعدشم چ معنی داره دیگران از اسامی مستعار صمیمانه استفاده کنن? من غیرتی ام گفته باشم:65d6a5d6s:

اوه اوه بابا قدرت، بابا جزبه، شیفیده متعلق به همه اس، روانشناس تاپیکمونه نا سلامتی:p7977cujr38iyymsu8::25r30wi:

بالا