روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
به به میبینم ک یسری مدرکشون از کارشناسی به کارشناسی ارشد تبدیل شده مبااااااااااااارکه چ بهتون میااااااااااد ایشالله دکتراتونم ببینم:applause:
ماهی تو هم تغییر بده، اینقد حال میده:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Iris

New member
عه من دیروز پیشنهاد دادم تغییر مقطع بدیم یادم رفته خودم تغییر بدم خخخخخخخخخخخ
دوستان موبارکه برازنده وجودتون ایشالا مقاطع بالاترررررررررررر:thanks::thanks:

م.صفری

New member
به به میبینم ک یسری مدرکشون از کارشناسی به کارشناسی ارشد تبدیل شده مبااااااااااااارکه چ بهتون میااااااااااد ایشالله دکتراتونم ببینم:applause:

اره اصن یه حسی داشتما موقع تعویض در فضا بودم

fifi

New member
آيريس بايد از الان هم اتاقي پيدا كنيم :black_eyed:
صبح زود منو از خواب بيدار نكني آ:p7977cujr38iyymsu8:

م.صفری

New member
سلام بچهها ثبتنام شهیدبهشتی کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حضوریه یا نه اینترنتی؟؟؟؟؟؟؟؟:auizz3ffy9vla57584x

میگم خودت چرا مقطعتو عوض نکردی؟:ph34r-smiley:
میخوای دیرتر عوض کنی؟ مث این مهمونا که دیر میان بگن باکلاسن خخخخخخخ :25r30wi:

mahii

New member
رجو منم طرحیم تو کجا طرحتو چیکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟بچههای طرحی ک استان دیگه قبول شدن چیکار میکنن؟؟؟؟؟؟؟/

Iris

New member
آيريس بايد از الان هم اتاقي پيدا كنيم :
صبح زود منو از خواب بيدار نكني آ:p7977cujr38iyymsu8:

اخ جووووووووووووون هم اتاقیم پیدا شد منو این همه خوشبختی محاله:auizz3ffy9vla57584x:28:
نه بابا من از تو خوابالو ترم دعا کن کلاسا رو بخاطر خوابم دو در نکنم خخخخخخخخخخخخخخخخ
قیافه من همیشه اینه:smiliess (9):

fifi

New member
آيريس غذاش چطوره؟ خوبه؟
من فقط به غذاي مامانم عادت دارم فك كنم هفته اول برگردم:dadad4:
راجب اوضاع خوابگاه چيزي نگفت؟كجا هست نزديك دانشگاهه؟داخلشه؟خارجشه؟ دوره؟ نزديكه؟
امكاناتش چي هست؟

mahii

New member
اخ جووووووووووووون هم اتاقیم پیدا شد منو این همه خوشبختی محاله:auizz3ffy9vla57584x:28:
نه بابا من از تو خوابالو ترم دعا کن کلاسا رو بخاطر خوابم دو در نکنم خخخخخخخخخخخخخخخخ
قیافه من همیشه اینه:smiliess (9):
:bunnyearsmiley:

آيريس غذاش چطوره؟ خوبه؟
من فقط به غذاي مامانم عادت دارم فك كنم هفته اول برگردم:dad4:
راجب اوضاع خوابگاه چيزي نگفت؟كجا هست نزديك دانشگاهه؟داخلشه؟خارجشه؟ دوره؟ نزديكه؟
امكاناتش چي هست؟
ههههه منم همینجور داری برمیگردی یه ندا بده منم اسبابمو جم کنم برگردم ولایت

ava1391

New member
شیراز خوابگاه میده برا مقطع ارشد خوابگاه ارم معمولا داده می شه که خیلی باصفاست کنار باغ ارم هست از خوابگاه تا دانشکده بهداشت هم سرویس وجود داره غذای خوابگاه هم متوسط رو به بالاست در کل بیاین شیراز بهتون بد نمی گذره

fifi

New member
شیراز خوابگاه میده برا مقطع ارشد خوابگاه ارم معمولا داده می شه که خیلی باصفاست کنار باغ ارم هست از خوابگاه تا دانشکده بهداشت هم سرویس وجود داره غذای خوابگاه هم متوسط رو به بالاست در کل بیاین شیراز بهتون بد نمی گذره

از ترم اول ميده؟خودگردانه؟
خدايا شكر كه همه چي داره جور ميشه
منم خيلي از شيراز تعريف شنيدم مخصوصا از مردمش خيلي خوشحالم اونجا قبول شدم

Iris

New member
آيريس غذاش چطوره؟ خوبه؟
من فقط به غذاي مامانم عادت دارم فك كنم هفته اول برگردم:dadad4:
امكاناتش چي هست؟
از غذا نپرسیدم شیکمو خخخخخخخخخخخخ
از خابگاهاش راضی بود همه خابگاهها خارج از دانشگاهه بقیه چیزا رو نپرسیدم خخخخخخخخخخخ

Iris

New member

اخ جووووووووووووووووون خدایا شکرت ...
اواجون حتما شما شیرازی هستین درسته؟کجا قبول شدین؟پس من که دانشکده بهداشتم خیالم راحت باشه از همه نظر:rolleyessmileyanim:

sepideeee

New member
سلام بچه ها امروز سپیده سر وکله ش پیدا نیس کوجا میتونه باشه حتما طفلکی رفته دنبال اتد و جوراب :25r30wi::25r30wi:
نخیر خرید اتد و جوراب که خودش دو تا پروژه ی بزرگه باید چند روز واسش وقت بزارم :5:
کلیپس یادت رفت ایریس :riz481:
اخرشم اسمتو نگفتی بتونیم صدات کنیم :))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

Iris

New member
نخیر خرید اتد و جوراب که خودش دو تا پروژه ی بزرگه باید چند روز واسش وقت بزارم :5:
کلیپس یادت رفت ایریس :riz481:
اخرشم اسمتو نگفتی بتونیم صدات کنیم :))

سلام سپیده جون پس کجا بودی ننه هوم؟
اثرات پیریه الزایمر گرفتم خخخخخخخخخخخخخخ
من اتد دوران جاهلیتمو دارم میخای بهت بدم :thumbsupsmileyanim:
اسم واقعیمو بگم منو چش میزنن ملت بس اسمم قشنگه..........

بالا