روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

کرهانی

New member
من اصفهانیم و امسال بیوشیمی بالینی اصفهان نگرفت، شانس ما، بهترین و نزدیک ترین جا واسه من شهرکرد بود که خدارو شکر قبول شدم....:thanks:

تبریک میگم...شهرکرد خیلی زیباست
پس حسش میکنی چه حال داره، الان همه ازمون حساب میبرن:25r30wi::25r30wi:
تبریک میگم بهت دوست عزیزم

خخخخ دیگه به این شدت هم نه
یه سری گفتن ایشششش میخوای ارشد بری چیکار؟؟؟اول و اخرش باید کهنه بچه بشوری:riz481:

heart.beat777

New member
میگما این ضربان جون داره به شدت تاپیک رو لایک می کنه :)) یه خسته نباشید و خدا قوت ضربانی .... :black_eyed:

بخدا رو حساب شادیه، چفد سختی کشیدیم، تازه کجاشو دیدی میخوام برم تو کل تاپیکای دیگه اونجام پر لایکش کنم میخوام منم کاندید مدیریت بشم بعدم فرمانده کل قوا با جومونگ برم به روجو حمله کنم و خلع درجش کنم:motat:، بیعت نکنی واسه شماهم کودتا میکنم، تاپیک ماله منه:25r30wi::25r30wi:

کرهانی

New member
ممنونم
هرچی دوست دارید امشب شاد یاشید:motat:
من رتبه علوم که اومد ذوق مرگ بودم تا صبح خواب نمی رفتم اما از فرداش دیگه ذوقشو نداشتم
کلا یه همچین تعادل روانی دارم من:riz481:
فکرکنم سپیده باید چند جلسه مشاوره واسم بزاره:wacsmiley:

sepideeee

New member
عاقا تاپیک مال شما .. منتها این تاپیک احتمالا همین روزا بسته میشه :j58r36j3gcr4suxymup اگه راس میگی برو تاپیک ورودی 93 رو قرق کن حاجی :))

heart.beat777

New member
پس به شما هم تبریک عرض میکنیم .....
ایشاله دکترا :motat:[/QUOTE]
بابا از پیج 625 شروع کردم تا رسیدم به اینجا، یکی یه ماساژ به سر کولم بده:thumbsupsmileyanim:
زنده باشی عزیزم، میگم من پسرم، تو تاپیکای فبل نوشته بودی بگید پسرید یا دختر که اشتباهی فدا کسی نشی:25r30wi:
میشه حالا 1 بار فدا من بشی؟؟؟ میخوام مخ بزنم:riz481:

sepideeee

New member
ممنونم
هرچی دوست دارید امشب شاد یاشید:motat:
من رتبه علوم که اومد ذوق مرگ بودم تا صبح خواب نمی رفتم اما از فرداش دیگه ذوقشو نداشتم
کلا یه همچین تعادل روانی دارم من:riz481:
فکرکنم سپیده باید چند جلسه مشاوره واسم بزاره:wacsmiley:
کرهانی اگه پیش من بیای که باید فاتحه ی اون ته توی تعادلت که همین الان داری بخونی :25r30wi:

heart.beat777

New member
خخخخ دیگه به این شدت هم نه
یه سری گفتن ایشششش میخوای ارشد بری چیکار؟؟؟اول و اخرش باید کهنه بچه بشوری:riz481:[/QUOTE]

خب مگه دروغ گفتن:25r30wi::25r30wi: اون یه سری؟:25r30wi:

sepideeee

New member
پس به شما هم تبریک عرض میکنیم .....
ایشاله دکترا :motat:
بابا از پیج 625 شروع کردم تا رسیدم به اینجا، یکی یه ماساژ به سر کولم بده:t:
زنده باشی عزیزم، میگم من پسرم، تو تاپیکای فبل نوشته بودی بگید پسرید یا دختر که اشتباهی فدا کسی نشی:25r30wi:
میشه حالا 1 بار فدا من بشی؟؟؟ میخوام مخ بزنم:riz481:[/QUOTE]
نسبت به تو خنثی بودم از اول .. واسه همینم اشتبا نگرفتمت با دخترا لاو هم واست نترکوندم :)) خوب خدارو شکر بی دردس به جنسیتت پی بردم :25r30wi: نه دیگه فقط واسه دخترا فدا مدا میشیم :))

heart.beat777

New member
ای به خشکه شانس، نشد مخ بزنیم، با یه آیدی دیگه بیام نمیشه؟:25r30wi: اصلا راه نداره؟:25r30wi: راستی سپیده خانم چه رشته ای بودی شما دوست خوبم؟

کرهانی

New member
کرهانی اگه پیش من بیای که باید فاتحه ی اون ته توی تعادلت که همین الان داری بخونی :25r30wi:

خخخخ دکترا گفتن اخرشه دیگه بدتر از این نمیشم:25r30wi: نگران نباش

خب مگه دروغ گفتناون یه سری؟:25r30wi:

دیگه الان که مای بی بی هس...
مهم اینه از این حرفان ادم لذت میبره...میزاره پای حسادت...و وقتی به ادم حسادت میکنند که موفق باشه خخخخ:tonguesmiley:
چقد مثبت اندیشم

heart.beat777

New member
کنار اسمم هست دیگه ضربانی جان .. روانشناسی هستم :black_eyed:

دیدی واسم لاو ترکوندی:thanks::riz481: رشتت که عالیه، با فوق راحت میشه مطب زد البته دوستم می گفت، خیلی خوشحال شدم روانشناس جان، ایشالا موفقیت روز افزون داشته باشی:bunnyearsmiley:

sepideeee

New member
دیدی واسم لاو ترکوندی:thanks::riz481: رشتت که عالیه، با فوق راحت میشه مطب زد البته دوستم می گفت، خیلی خوشحال شدم روانشناس جان، ایشالا موفقیت روز افزون داشته باشی:bunnyearsmiley:
ممنون ضربانی جان .. ایشاله مطب شما :))
راستی ضربان قلب ( تعداد تنفس در دقیقه) اسمت چیه مردم بابا بس که گفتم ضربانی :))

heart.beat777

New member
تعداد ضربان تو تنفس که میشه فشار خون نه ضربان قلب:25r30wi: امید هستم به قول بچه ها شفیده خانم

sepideeee

New member
تعداد ضربان تو تنفس که میشه فشار خون نه ضربان قلب:25r30wi: امید هستم به قول بچه ها شفیده خانم
حالا فرقی نداره همش مربوط میشه به پزشکی و این حرفا :)
ضمنا شفیده نه ... شیفیده :))
این کرهانی به شکل مشکوکی سکوت اختیار کرده .. دارم نگرانش میشم :(50):

arash.tom

New member
ضمن عرض تبريك به همه دوستاني كه قبول شدن,واقعا از خوشحالي دوستاني كه احتمال ميدادن قبول نشن و الان قبول شدن خوشحالم.و يه تشكر ويژه از تمام دوستاني كه با پيگيري ها و اعتراضاتشون باعث شدن الان اكثريت بچه ها شاد باشن.واسه همه تون آرزوي موفقيت روزافزون دارم.:heart:

آخرین ویرایش:
بالا