روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Azin E

New member
اگه مطمىنین بگین منم برم متاهل شم:smiliess (12):من شنیدم فقط در حالتی میشه که همسرت دانشجوی دانشگاه مقصد باشه

Azin E

New member
آخه تو خود دفترچه نوشته تو ارشد انتقالی یا حتی مهمان شدن نداریم

اگه مطمىنین بگین منم برم متاهل شم:smiliess (12):من شنیدم فقط در حالتی میشه که همسرت دانشجوی دانشگاه مقصد باشه

آره گلم بر متاهل شو چی بهتر از این:smilies-azardl (113 نه به این ربطی نداره که همسرت کجاست... تازه اونایی که در طول تحصیل متاهل میشن بلافاصله انتقالشون میدن البته تمام اینا رو من برای کارشناسی شنیده بودم...
حالا دوستمون میگه برای ارشدم میشه...امیدوارم
من فردا برای اطمینان بیشتر زنگ میزنم دانشگاه و تمام شرایطو میپرسم
ولی شما زودتر به فکر تاهل باش:(40):

mahii

New member
سلام.من رد صفری جونو گرفتم ک تبریک گفت گفتم ببینم کی حتما عروسی کرده اومدم رسیدم ب اینجا خخخخخخخ صددفه گفتم تو تاپیک قبلی بگید دارید اسباب کشی میکنید
چ وضشه؟!!!!!!!!!:smiliess (12)::78::eek:fftopic::4d564ad6:

سلام.من رد صفری جونو گرفتم ک تبریک گفت گفتم ببینم کی حتما عروسی کرده اومدم رسیدم ب اینجا خخخخخخخ صددفه گفتم تو تاپیک قبلی بگید دارید اسباب کشی میکنید
چ وضشه؟!!!!!!!!!:

بیا گلم با این خبری که mobini عزیز داد ممکنه یه تعدادی عروس بشن و ما تو این تاپیک فقط تبریک عروسی داشته باشیم و کلا" بی خیال ارشد شیم
شاید شمام یکی از عروس خانومای آینده باشین:thanks:
فقط شیرینی یادتون نره بچه ها

m_mobini

New member
خخخخخ حالا یوهوهمه باهم عروسی نکنیدا نامحسوس وتدریجی که شک نکنند

m_mobini

New member
بچه ها مدیونیداگه منودعوت نکنید عروسیتون :a2d3:تازه شنیدم اگه ازدواج کنید وزارت بهداشت بن خریدجهیزیه هم میده والاااااااازبس که گله این وزارت عاشقشم اصن

Y77

New member
یه ترم مهمان بعد از انتقال هم شبانه محسوب میشید وباید هزینه شبانه بدید این البته قانون وزارت علومه و مطمئنم

یه ترم مهمان بعد از انتقال هم شبانه محسوب میشید وباید هزینه شبانه بدید این البته قانون وزارت علومه و مطمئنم

نه هزینه فقط برای ترم مهمانی است بعد از انتقالی روزانه محسوب میشه اینو مطمئنم ...چون تو دوره کارشناسیم یکی از همکلاسیهام این شرایطو داشت فقط برای مهمانی ازش هزینه گرفتن... البته باید در طی مهمانی معدلش بالا میشد

shiny

New member
آره گلم بر متاهل شو چی بهتر از این:smilies-azardl (113 نه به این ربطی نداره که همسرت کجاست... تازه اونایی که در طول تحصیل متاهل میشن بلافاصله انتقالشون میدن البته تمام اینا رو من برای کارشناسی شنیده بودم...
حالا دوستمون میگه برای ارشدم میشه...امیدوارم
من فردا برای اطمینان بیشتر زنگ میزنم دانشگاه و تمام شرایطو میپرسم
ولی شما زودتر به فکر تاهل باش:(40):

yani migin arshado bikhial shim dg?:smiliess (11):

Y77

New member
نه هزینه فقط برای ترم مهمانی است بعد از انتقالی روزانه محسوب میشه اینو مطمئنم ...چون تو دوره کارشناسیم یکی از همکلاسیهام این شرایطو داشت فقط برای مهمانی ازش هزینه گرفتن... البته باید در طی مهمانی معدلش بالا میشد

چقد خوب :4d564ad6:

م.صفری

New member
چ وضشه؟!!!!!!!!!:

شیطون میخواستی شیرینی عروسیو تو هوا بزنی نشدااااا :::tsimuzpzwoap1t9y3o7
عیب نداره من همه سعیمو میکنم که تو یه شیرینی عروسی بیفتی
:ph34r-smiley: فقط به خاطر تو وگرنه من که اصلا فقط میخوام درس بخونم فعلا :riz277:

asayesh

New member
اخ جون تاپیک واسه خودمون خوب کاری کردی شینی جون مرسسسی
انشالله تا هفته دیگه اسمش رو ارتقاء میدیم به قبول شدگان ارشد 93:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:
بالا