روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

shiny

New member
بچهها منو این خیلی ناراحتیم
plcnr3068fswafbeo93b.jpg

الهییی چقد ناراحنه اینو باید پرینتشو بگیریم به آقای ضیایی نشون بدیم:rolleyessmileyanim:

- - - Updated - - -

بچهها منو این خیلی ناراحتیم
plcnr3068fswafbeo93b.jpg

الهییی چقد ناراحنه اینو باید پرینتشو بگیریم به آقای ضیایی نشون بدیم:rolleyessmileyanim:

م.صفری

New member

- - - Updated - - -

اقای ضیایی و همکاران دارن کاری میکنن که این نسل اینده بدون پول دبستانم نتونن برن
همه چیز این کشور مال سرمایه داراس
تفریح .... درمان .... پارتی ... شغل ... الانم تحصیل :65d6a5d6s:

مهلا1991

New member
خب بیا بگو چی به شما گفتن دیگه همون حرفی که به من زدنو گفتن براساس مصاحبه وزیر کاهش ظرفیت منتفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه اصلا چیزی نگفتن دفعه اول که خانمه همه حرفامو تایپ کرد چندروز بعدش زنگ زدم گفتم چی شد؟گفت یک ماه و نیم طول میکشه تا پیگیری بشه
بازم چند روز بعد زنگ زدم دوباره گفت وقتی پیگیری بشه باهاتون تماس میگیریم همین

دل آرام

New member
نه اصلا چیزی نگفتن دفعه اول که خانمه همه حرفامو تایپ کرد چندروز بعدش زنگ زدم گفتم چی شد؟گفت یک ماه و نیم طول میکشه تا پیگیری بشه
بازم چند روز بعد زنگ زدم دوباره گفت وقتی پیگیری بشه باهاتون تماس میگیریم همین

خب فردا زنگ بزن
منم تو همون روزا شکایت دادم که الان رسیده دیگه
باید بخش پیگیری نامه رو بگیری .

mahii

New member
بچهها اگه ما میرفتیم اعتراض و جلوی پورکاظیم اینجوری صزیح و فرز حرف میزدیم و حاضرجواب بودیم صددرصد مجبور بود حرفمونو قبل کنه خخخخخ مطمینم کم میاورد و میگفت بیان بابا اینم ظرفیتای پارسال فقط دست از سر کچلم برداااررررررررریییید خخخخخخخ
فکرشو کنید!!!!!!!!!!!!!:bunnyearsmiley:

golabatun

New member
بچه ها دنیا ینی همین...همش پر از اضطرابه...اگه بگیم ارشد قبول شیم دیگه راحتیم باز یه مشکل جدید پیش میاد....بیخیال بابا
ببینید من حدود 3 هفته پیش زنگ زدم به 6133 بعد گفت 2 هفته دیگه تماس بگیر...اما خودشون زودتر زنگ زدن که من نتونستم جواب بدم....
بعد امروز موفق شدم بزنگم از بس شلوغه...گفت پروندتون بایگانی شده..منم اعصبانی داد و فریاد گفت کارشناستون زنگیده یه سری ابهامات پیش اومده شما نبودین پرونده رو بایگانی کرده...من کارشناستون میگم زنگ بزنه باز بهتون
بزنگید حالا سنگ مفت گنجشگ مفت...نترسید دولت اقای روحانی اینقد سختگیر نیس...بعدشم ما که کاری به سیاست نداریم...

م.صفری

New member
بچه ها دنیا ینی همین...همش پر از اضطرابه...اگه بگیم ارشد قبول شیم دیگه راحتیم باز یه مشکل جدید پیش میاد....بیخیال بابا
ببینید من حدود 3 هفته پیش زنگ زدم به 6133 بعد گفت 2 هفته دیگه تماس بگیر...اما خودشون زودتر زنگ زدن که من نتونستم جواب بدم....
بعد امروز موفق شدم بزنگم از بس شلوغه...گفت پروندتون بایگانی شده..منم اعصبانی داد و فریاد گفت کارشناستون زنگیده یه سری ابهامات پیش اومده شما نبودین پرونده رو بایگانی کرده...من کارشناستون میگم زنگ بزنه باز بهتون
بزنگید حالا سنگ مفت گنجشگ مفت...نترسید دولت اقای روحانی اینقد سختگیر نیس...بعدشم ما که کاری به سیاست نداریم...

اره واقعا من به خاطر مشکلی که دارم اصلا نباید استرس بگیرم اما این روزا تمام لحظه هام با استرس همراهه
ولی اینو بگم سلامتی از همه چی مهمتره هیچ چیز ارزش نداره نعمت سلامتیو به خطر بندازیم
اگرم نشد دنیا تموم نمیشه که
دوباره امتحان میدیم و یا هدفمون عوض میشه
باید ببنیم خدا چیو به صلاحمون میدونه

دل آرام

New member

خخخخخخخ
یعنی چی بایگانی شده ؟حرف حساب زده بودی روشون نشده بوده به روی پروکاظمی بیارن تلسیدن تندی بایگانی کردن ! فک کن !

midwif.mah

New member
سلام دوستان كسي اطلاع داره نتايج رو كي اعلام ميكنن؟؟؟ آخه چند روزي ميرم مسافرت و به اينترنت دسترسي ندارم...

shiny

New member

ari6

New member
Bacheha man emruz sob ba uni gorgan tamas gereftam porsidam vezaratkhune chizi DaR morede afzayeshe zarfiata be shoma eblagh nakarde?masoule tahsilate takmili javab dad goft vezaratkhune nabayad bege,ma az vezaratkhune in tedado darkhast kardim.hamun tedadi ke tu daftarche has.nemidunam ki in vasat dare maro star midovune!!

آخرین ویرایش:

ari6

New member
Ba 6133 ham tamas gereftam vase peigirie namam goftan aslan Ba in code melli chizi sabt nashode!!!!!!:(50)::)

mahii

New member
سلام الان 3تا نامه نمایندمون خطاب به اقایان موهبتی..نصیری قیداری و براری داده ک بدم بهشون برا افزایش ظرفیت 93 عصر ایشالله هر 3 رو فکس میکنم تا خیالم راحت شه هرچند خودشون گفتن حضوری ببرم اما من دیگه حوصله ندارم هرچی شدشد.....ی تیری تو تاریکیه دیگه!!!!!!!!

midwif.mah

New member
خواهشا اين بحث ها رو ول كنيد....
كسي نميدونه نتايج رو كي اعلام ميكنن؟؟؟

mw.ashel

New member
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کاربران علوم پزشکی

هر گونه اسپم و بحث دانشگاه ها و رشته ها اینجا ممنوع هست و این دومین باری بود که در این تایپیک با این بحث ها مواجه شدم و در صورت تکرار تایپیک بسته و حذف خواهد شد.

با تشکر
:rose:

elmira1365

New member
سلام الان 3تا نامه نمایندمون خطاب به اقایان موهبتی..نصیری قیداری و براری داده ک بدم بهشون برا افزایش ظرفیت 93 عصر ایشالله هر 3 رو فکس میکنم تا خیالم راحت شه هرچند خودشون گفتن حضوری ببرم اما من دیگه حوصله ندارم هرچی شدشد.....ی تیری تو تاریکیه دیگه!!!!!!!!

عزیزم آقای نصیری معاون وزیر علوم هستند و ایشون کاری در مورد وزارت بهداشت نمیتونن کنن ، من با ایشون صحبت کردم ولی گفتن اصلا وزارت علوم توی تصمیمات وزارت بهداشت هیج مداخله ای نداره ، فقط میونیم از طریق همون آقای موهبتی پیگیری کنیم که دیگه بعید میدونم نتیجه بده، من نامه نمایندم رو بردم پیش ایشون هم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم

- - - Updated - - -

عزیزم آقای نصیری معاون وزیر علوم هستند و ایشون کاری در مورد وزارت بهداشت نمیتونن کنن ، من با ایشون صحبت کردم ولی گفتن اصلا وزارت علوم توی تصمیمات وزارت بهداشت هیج مداخله ای نداره ، فقط میونیم از طریق همون آقای موهبتی پیگیری کنیم که دیگه بعید میدونم نتیجه بده، من نامه نمایندم رو بردم پیش ایشون هم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم

بالا