روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ROJO

New member
کاش این مدت زود بگذره نتیجه ها بیاد بریم برسیم به زندگی65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

من اخر هفته میخوام برم یجایی مصاحبه برا ی کار جدید

هم دلم نمیخواد، هم میترسم یهو بزنه و قبول نشم:14:
زندگیم رو هواست...

goo

New member
بچه ها دیروز یه سریالی شبکه سه میداد،طرف واسه اینکه کارش تو شهرداری راه بیافته رفت رو پشت بوم ساختمان شهرداری میگف یا کارش راه میافته یا خودش رو پرت میکنه پایین، ایده ی خوبی به نظر میرسه مگه نه?:21:
چطوری میشه رفت پشت بوم وزارت بهداشت???:25r30wi::25r30wi:

pariya

New member
واقعا خیلی لحظات سختی داریم میگذرونیم....نمیدونم چیکارکنم منتظر جوابام :sad: برا طرحم میخوان تمدید بزنن اگه نرم برم.....
اه کاش تکلیفمون زودتر معلوم شه..
ای خدا.................

ROJO

New member
ینی حالم ازشون بهم میخوره:smiliess (5):

باور کن اصن نمیدونن چنتا رشته تو ارشد امتحان دادن

بعد الان میان نطق میکنن نظر میدن، انگار ی بچه کاهش ظرفیتا رو داده، کار کارشناسی صفر :|

mahii

New member
بچه ها دیروز یه سریالی شبکه سه میداد،طرف واسه اینکه کارش تو شهرداری راه بیافته رفت رو پشت بوم ساختمان شهرداری میگف یا کارش راه میافته یا خودش رو پرت میکنه پایین، ایده ی خوبی به نظر میرسه مگه نه?:21:
الان انقد اعصابم خورده .......من پایم کی بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

م.صفری

New member
من اخر هفته میخوام برم یجایی مصاحبه برا ی کار جدید

هم دلم نمیخواد، هم میترسم یهو بزنه و قبول نشم:14:
زندگیم رو هواست...

اره منم بلاتکلیفم یه عالم برنامه دارم که نمیدونم چی میشه
از طرفی طرحم نرفتم هنو
همه دوستام رفتن جز من
کلا از زندگی موندم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

shiny

New member

are jameean mirim vaymisim labe labe poshteboomesh ba dastaye baz :1dco2x0p1lilzhfpg1t

mahii

New member
بچهها کی این عالم برزخی تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/خستممممممممم

shiny

New member
روجویی جون تو که شاغلی دغدغت چیه، مهم اینه که یه کار خوب داشته باشی ،آخرش یه مدرکم گرفتیم مدرک بدون کار به چه درد میخوره:65d6a5d6s:

ROJO

New member
اره منم بلاتکلیفم یه عالم برنامه دارم که نمیدونم چی میشه
از طرفی طرحم نرفتم هنو
همه دوستام رفتن جز من
کلا از زندگی موندم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اسمتو نوشتی?!
خودش کلی طول میکشه تا اسمت در بیاد

shiny

New member
امسال در برخی رشته ها تعداد پذیرش ˈمازادˈ دانشجویان کم شد اما این کاهش ها در حداقل میزان ممکن بوده است .

مثلا 70 درصد کاهش حداقلهههه!!!

mahii

New member
بچهها منو این خیلی ناراحتیم
plcnr3068fswafbeo93b.jpg

mahii

New member
امسال در برخی رشته ها تعداد پذیرش ˈمازادˈ دانشجویان کم شد اما این کاهش ها در حداقل میزان ممکن بوده است .

نگو داغ دلم تازه شد....ههههههههیییییی خدا اره ما ازهمه بیشتر ضربه خوردیم .....خدایاااااااا:heart:

ROJO

New member

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد

پی نوشت: من خطاب ب دلم بعد از دیدن مسئولین سنجشی

م.صفری

New member
اسمتو نوشتی?!
خودش کلی طول میکشه تا اسمت در بیاد

نه ما طرحمون اجباریه نیروی شدید لازم دارن
قبل جوابا رفتم کارارو انجام دادم اقاهه گفت چن روزه دیگه باید بری ولی بهتره منتظر نتیجه ارشد باشی
چون اگه قبول شی ممکنه بیمارستان نذاره بری همه شدن صاحب اختیار ما واسه یه ادامه تحصیل از همه باید کسب اجازه کرد
هیچی دیگه موندم جواب بیاد هرچند با این ظرفیتا میدونم قبول نمیشم اما انگیزه کارم ندارم:sad:
همینجور ویلون و سیلون موندم :j58r36j3gcr4suxymup
کاش پارسام کنکورم بود قبول بودمااااا شانس نداریم که :1dco2x0p1lilzhfpg1t

shiny

New member
من کار اونجوری ک نیستم الان طرحم تا چند هفته دیگه هم تموم میشم، اگه استخدام بودم جایی اره حرفت درست ولی الان ک همه قراردادین فرقی نمیکنه، پس ادم بهتره بره ی دانشگا دولتی درسشو بخونه، البته داشتم از دوستام هم دارن کار میکنن هم میرن ازاد صرفا واسه مدرک، ولی من اینجوری حال نمیکنم

ادم باید یا ی کاریو انجام نده یا اگه میخواد انجام بده درست و حسابی انجامش بده

آره اینجوری فایده نداره، می تو، کلا با دانشگاه های پولی مخالفم

بالا