روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

SH!LA

New member
ظرفیت پارسال روزاااااانه چقد بوده??!:33:

این رو در مورد پارسـال پیـدا کردم.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه های علوم پزشکی

وی با اشاره به پذیرش 5195 داوطلب در آزمون ارشد علوم‌پزشکی، گفت: از این تعداد، ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی 4114 نفر، دوره شبانه 65 نفر، شعب بین‌الملل 362 نفر، دانشگاه آزاد 275 نفر و دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله 79 نفر است.

golabatun

New member
خدا لعنتشون کنه...
اینقد فس فس کردن آخرش گفتن آخر هفته؟؟؟
اینا معلومه میخان یه گندی بزنن ....

دل آرام

New member
این رو در مورد پارسـال پیـدا کردم.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه های علوم پزشکی

وی با اشاره به پذیرش 5195 داوطلب در آزمون ارشد علوم‌پزشکی، گفت: از این تعداد، ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های علوم‌پزشکی 4114 نفر، دوره شبانه 65 نفر، شعب بین‌الملل 362 نفر، دانشگاه آزاد 275 نفر و دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله 79 نفر است.

پس امسالم کم کردن
:14:

mamaie

New member
خب دیگه اینم از اطلاعیه..... این رو زدن که انقدر تماس نگیریم.... توکل به خدا ببینیم چه آشی میخوان بپزن!!!!!!؟؟؟؟؟:(40):

ROJO

New member
بلـه روجــو جـان... :sad:

خودم هم خوندم هنگ کردم! خیلــی زیــاد میشــه...! :sad:

خب من ازونجایی ک کلا همچیو حساب کتاب میکنم ی تخمین زدم واسه خودم حالا شایدم اشتباه ولی فک کنم یجایی قبول میشم

گفتم اگه از 5200 نفر----> 700 drop
حالا از ظرفیت پارسال رشته ی من ک 53 بوده-----> ?

ک شد 7! البته من 53 رو فقط روزانه درنظر گرفتم و اون 7 دوبرابرم بشه باز قبول میشم، وووووی یکم خیالم راحت شد:wacsmiley:

کرهانی

New member
خب من ازونجایی ک کلا همچیو حساب کتاب میکنم ی تخمین زدم واسه خودم حالا شایدم اشتباه ولی فک کنم یجایی قبول میشم

گفتم اگه از 5200 نفر----> 700 drop
حالا از ظرفیت پارسال رشته ی من ک 53 بوده-----> ?

ک شد 7! البته من 53 رو فقط روزانه درنظر گرفتم و اون 7 دوبرابرم بشه باز قبول میشم، وووووی یکم خیالم راحت شد:wacsmiley:

وای من الان اینجوری حساب کردم از رشته ما شد 15 نفر:14:
همون صبرکنم تا بیاد بهتره:dadad4:

SH!LA

New member
این کاهش ظرفیت برای همه رشته ها یکسان هست؟!

یعنی مثلاً از تعداد پذیرش همه رشته ها 20 تـا کم میشه؟

ROJO

New member
شاید از ی رشته ای کم نشه، یا متناسب نباشه این کم شدنا! اون 14 تایی ک من گفتم در بدبینانه ترین حالت بود...

ghazael

New member
بچه ها 34 درصد اضافه چقدر رتبه تغییر میتونه بده؟؟؟ رشته ژنتیک . درسم سلولی

matin

New member
معلوم نیست با خودشون چندچندن

ی مشت ادم بی مسئولیت :) حالم ازین کشور بهم میخوره

لطفا به خاطر من به این کشور احترام بزارین :rose:
ی کم جزئی تر بگین ، حالم از سنجش بهم میخوره :((( غصه خوردم از این کامنتت ، الانه که رفتار بازگشتی داشته باشم :((

ROJO

New member
عامو متین رفتار بازگشتی چی چیه!? من ک نمدونم ولی اگه میخوی بیا بزن تو گوش من اصن :))

matin

New member
عامو متین رفتار بازگشتی چی چیه!? من ک نمدونم ولی اگه میخوی بیا بزن تو گوش من اصن :))

مثلا مثه ی بچه دو ساله انگشت بجوم !! نع دیگه منو ناراحت کردی !! تو گوشت هم نمیزنم بدتر متنفر میشی :)))) ، باهات رفتار محبت آمیز دارم ، دخترم عشق بورز :)))) به این کشور !! جواب نداد دیگه باید هیپنوتیزم کنم :))))

بالا