روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
اگرنمره خام تغییر کنه رتبه هم مییاد پایین.

نوشته که تا چند روز دیگه پاسخ نامه ها رو هم میزنه رو سایت .. اونوقت میشه دید کدوم جابجا زده شده یا درست و غلطه ... واسه من که یه درصدم کم و زیاد نشده

ghazael

New member
واسه بچه های ژنتیک کم شده اگر من تنها بودم میگفتم من اشتباه کردم جابه جا زدم اما بچه های دیگم هستن.

M@RY@M

New member
مرسی سپیده جان..الان اومدم لینکشو بذارم که تو زحمت کشیدی.:rose:

yeganehh

New member

سپیده جان ممنون.خوندم...دوستان نوشته کارنامه علمی اولیه یعنی چی؟یعنی ممکنه رتبه ها تغییر کنه؟خب ما بر اساس این رتبه ها شهر و دانشگاه انتخاب میکنیم.امکان داره که مثلا من بدونم با این رتبه تهران قبول میشم و فقط تهران رو بزنم..از طرفی هم چند نفر اعتراض بزنن و رتبه هاشون تغییر کنه..اون وقت ظرفیت تهران پر شه و من چون شهرستان رو نزدم قبول نشم...متوجه منظورم شدید؟؟

sepideeee

New member
سپیده جان ممنون.خوندم...دوستان نوشته کارنامه علمی اولیه یعنی چی؟یعنی ممکنه رتبه ها تغییر کنه؟خب ما بر اساس این رتبه ها شهر و دانشگاه انتخاب میکنیم.امکان داره که مثلا من بدونم با این رتبه تهران قبول میشم و فقط تهران رو بزنم..از طرفی هم چند نفر اعتراض بزنن و رتبه هاشون تغییر کنه..اون وقت ظرفیت تهران پر شه و من چون شهرستان رو نزدم قبول نشم...متوجه منظورم شدید؟؟

اولش که کارنامه ی علمی همونیه که چند وقت قبل داده بوندن
بعدشم اعتراض به کارنامه اونقدم که فکر میکنی راحت نیست که رتبه به این راحتی تغیر کنه ..

Ana67

New member
من کلا نا امید شدم:14:
یکی بگه من ازاد قبول میشم یا نه؟؟؟؟؟؟ازاد وزارت بهداشت:sadsmiley::sadsmiley:

ROJO

New member

هم اونکه سپیده گف هم اینکه منظور از اولیه بودن کارنامه اینه ک نمره ی اخرین فرد قبولی، بالاترین نمره و... توش نیست، ن اینکه تغییر میکنه

setareh58

New member
سلام به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم انشالله همگی موفق و موید باشید

sepideeee

New member
من نمی دونم چرا تو همه ی پست ها نصفه و نیمه می نویسم متن هارو .. شما دیگه خودتون زحمت بکشین درست بخونین .. ویرایش برام سخته :wacsmiley:

بالا