روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

matin

New member
بله.خوب و با اخلاقن
حالا بنظر شما من خودم تو استان تهران میتونم قبول بشم با 23؟

به نظرم 5 تا دانشگاه تهران میگیره غیر از آزاد که اگه حداقل 5 تا بگیرن قبولین ، چون تهران حداقل دو برابر شهرستان ها میگیره و اینکه انگار دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفته من 3 تا پذیرش میکنم "" نقل قول رئیس دانشکده "" ، ولی برای قطعیت باید منتظر ظرفیتها شد ، ایشالله بهشتی هم کلاسی میشیم :)))))))

midwif.mah

New member
وااااااااااااااای اینا چرا همچین میکنن پس.....
6 رو هم گذشت...
حالا دیگه مطمئن شدم گندی رو بالا آوردن که نمیتونن اعلام کنن...

رها93

New member
نمیخوام جو رو متشنج کنم ولی کمی مشکوکه
ببینید قرار بود قبل امتحان ظرفیت اعلام کنن . این ارو نکردن گفتن کارنامه میدیم اول
حالا کارنامه هم دادن ولی باز ظرفیت نمیگن

واقعا سنجش پزشکی مدریت نالایقی داره

دل آرام

New member
من بودم پرسیدم
آقای موجهی میومد !
بذار افطار شه دارم براش ! :p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:

midwif.mah

New member
نمیخوام جو رو متشنج کنم ولی کمی مشکوکه
ببینید قرار بود قبل امتحان ظرفیت اعلام کنن . این ارو نکردن گفتن کارنامه میدیم اول
حالا کارنامه هم دادن ولی باز ظرفیت نمیگن

واقعا سنجش پزشکی مدریت نالایقی داره
فقط سنجش مدیریت نالایقی دارههههههه؟:smilies:

دل آرام

New member
بچه ها کم کم داره دلم شور میزنه نکنه امسال ظرفیتا رو از پارسالم کمتر کردن ؟:sadsmiley:

من تا الان دلم خوش بود که امسال یه دانشگاهم اضافه شده به روانشناسیا ظرفیت تهران بالا میره ! اما حالا :14::sad:

sepideeee

New member
بچه ها کم کم داره دلم شور میزنه نکنه امسال ظرفیتا رو از پارسالم کمتر کردن ؟:sadsmiley:

من تا الان دلم خوش بود که امسال یه دانشگاهم اضافه شده به روانشناسیا ظرفیت تهران بالا میره ! اما حالا :14::sad:

ولی تو اعلام دانشگاها که دانشگاهای تهران رو که زیاد نکرده بودن دلارام

ROJO

New member
بچه ها چرا نیومد ? 6:30 شد که? نکنه مثله کلید بشه ک شب گذاشتن!:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mahsa khanum

New member
بازم که نیومده........کاش یکی بود شمارمو داشت اگه میزدن اس میداد:j58r36j3gcr4suxymup:dadad4:

منم که همیشه خسته خوابم

بالا