روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Iris

New member
سلام
به نظر شما کسی که رتبه اش 20 باشد چند نفر جلوتر از او هست ؟ حتماً می گین 19 نفر . ممکن است از رتبه 1 تا 19 نفر چندین نفر نمره یکسانی داشته باشند و رتبه هایشان برابر باشد. اگر در این مورد اطلاعاتی دارین لطفاً راهنمایی بفرمائید.

سلام دوست عزیز
رتبه یکسان که صد درصد وجود داره ولی وقتی رتبه یکسان باشه بر اساس معدل تصمیم گیری میشه و رتبه افراد اعلام میشه

دل آرام

New member
خب دوستان
ساعت 9 شد و نیومد اطلاعیه ! فک کنم مرده منظورش این بوده که عصرا سایتو چک کنیم میزنن دیگه بالاخره بعد از اینکه ما رو کامل دق دادن ! یعنی شکنجه بالاتر از این که رتبتو بدونی بعد ظرفیتو ندونی ! :(((
البته خدا رو شکر که همین رتبمم نوید قبولی میده وگرنه ...

midwif.mah

New member
اینا دیگه شورش رو در آوردن....
واقعا هدفشون از این بی برنامگی چیه؟
سال های پیشم اینطور اذیت میکردن؟

رها93

New member
من سال قبل اصلا ازین برنامه ها ندیدم! چون طبق برنامه ای که چند ساله چیده شده همه کارا انجام شد
امسال که عزیزای دلم اومدن خلاقیت به خرج بدن همچین شده!!

mahsa khanum

New member
بالاخره امروزم نیومد
ظرفیتارو چیکار میکنن اینهمه لفتش میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

NGC6611

New member
من فهمیدم میخوان چی کار کنن .کاهش ظرفیت از طریق سکته دادن و دق مرگ کردن بچه های مردم:65d6a5d6s:
این کامران نجف زاده از وین اومد یا نه؟؟؟

sevil

New member
جنگ روحی روانی که میگن اینجاس که مشخص میشه.اخه سنجش چرا با مااااا؟؟؟:dadad4:

havash

New member
سلام هاوش خان، اتفاقا انتخاب منم مثل شماست ، با یکی از استادامون که مشورت کردم همین ترتیب رو بهم پیشنهاد کرد ولی من شک دارم که بهزیستی رو اول بزنم یا بهشتی رو؟؟؟؟

سلام زهرا خانم. یعنی استادتون گفتن تهرانو بزارین اولویت 4 ؟!!! منم باهاشون موافقم. بازم سبک سنگین کنین ولی زیاد سخت نگیرین بهشتی و بهزیستی هردو خیلی خوبن. ایشالا که موفق باشین.

آخرین ویرایش:

havash

New member
وای من نمیدونستم بیمارستان مربوط به بهزیستی توی شهر ری هست!!!!!! اینطوری برای من سخت میشه مسیرش! مطمئنین؟ این مسئله روی انتخاب من تاثیر میذاره به خاطر همون مسئله بعد مسافت.
من امروز یکی از استادای خوبم که خیلی حرفشو قبول دارم راهنماییم کرد ، و بهم گفت که بعد از ایران دانشگاه تهران رو بزارم! راستش خودمم سخت میتونم از تهران دل بکنم و بزارمش انتخاب سوم یا چهارمم . حالا بازم تا زمان انتخاب برسه باید کلی سبک و سنگین کنم.
با توجه به حرف شما در مورد بیمارستان رازی و شهرری انتخاب دوم من یا تهران خواهد بود یا بهشتی!

سلامم سارا خانم. خیلی از این بابت مطمئن نیستم. بازم پرس و جو کنین. تهرانم دانشگاه فوق العاده ایه بستگی به ملاک های خودتون داره. دانشگاه های تهان زیاد با هم تفاوت ندارن.

کرهانی

New member
بنظر میاد آمریکا یه غلطایی میتونه بکنه
.
.
.
.
.
امام خمینی دیشب بعد از دیدن بازی ایران و آمریکا

havash

New member
ببخشیدا ولی تو برنامتون والیبال به چشمم نخورد :smiliess (15): یعنی نمی بینی :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
:riz481:

افسوس و صد افسوس:14:
حیف شد ایتالیا رو دیگه باید می بردیم. ولی بازم دمشون گرم واسه سال دوم خوب بود.

sepideeee

New member
سلامم سارا خانم. خیلی از این بابت مطمئن نیستم. بازم پرس و جو کنین. تهرانم دانشگاه فوق العاده ایه بستگی به ملاک های خودتون داره. دانشگاه های تهان زیاد با هم تفاوت ندارن.

هاوش من ملاکم برا دانشگا اینه که نزدیک باشه :65d6a5d6s:صبح ها از خواب دیرتر بیدار شم ...

بالا