روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

کرهانی

New member
برای ما هم 80 نفر بوده که سال قبل تا 85 قبول شدن
این آقای مکسین میگه شده 47!!!
خب من این ظرفیت رو کجای دلم بذارم:13:
حالا خوبه امسال از شر این سنجش خلاص میشیم ان شاالله

بهتره تا اومدن ظرفیتا صبر کنیم، نگران نباش انشاءا... زیاد کاهش ظرفیت نباشه :smiliess (5):

رها93

New member
این که اینجوری ظرفیتها رو کم کرده جمع بزنین که به 1000 تا هم نمیرسه . والله:smiliess (15):

mexin

Well-known member
اخه چرا اذیت می کنی؟؟
واسه کسایی که یک سال واسه کنکور تلاش کردن این بحث شوخی نیست
مکسین تو از کجا خبر داری؟:
ما امروز کنکور دادیم فرداش واسمون نوشتی ظرفیت امار زیستی 77نفره امسال
سابقه نداشته زیر 100نفر بگیره

دعا کنید ظرفیتا کم نشه:dadad4:

خب خدایا تو این ماه رمضونی همه کسایی که زحمت کشیدن قبول بشن ..انشالا ...
خب من که کمش نکردم ..امیدوارم ظرفیت جدید که میاد نسبت به پارسال دو برابر شده باشه ..حسود نیستیم که بگیم قبول نشید ...گفتیم یکم آمادگی داشته باشید اگه خدایی نکرده ظرفیت ها کم شد یهو دچار :j58r36j3gcr4suxymup نشدا.. :w

mexin

Well-known member
واسه شما که روز بعدش گفت به ما روز قبلش گفت روان شناسی 38 نفر میگیره .. فکر کن !!! اینجوری بودم سر کنکور :5:

اگه اون ظرفیت رو نگفته بودم بهت که میرفتی سر جلسه میگفتی 70 نفر میگیره و قبول میشدم ..کلا دقت جواب دادنت بالا رفت دیگه سرجلسه و رتبه ت 15 شد ...میگم باید شیرینی بدی ولی خسیس بازی در میاریا:whistle:

کرهانی

New member
خب خدایا تو این ماه رمضونی همه کسایی که زحمت کشیدن قبول بشن ..انشالا ...
خب من که کمش نکردم ..امیدوارم ظرفیت جدید که میاد نسبت به پارسال دو برابر شده باشه ..حسود نیستیم که بگیم قبول نشید ...گفتیم یکم آمادگی داشته باشید اگه خدایی نکرده ظرفیت ها کم شد یهو دچار :j58r36j3gcr4suxymup نشدا.. :w
انشاءا...
برادر با این اطلاع رسانی شما کردید ما قبل اعلام ظرفیتا اینجوری:j58r36j3gcr4suxymup شدیم

رها93

New member
مکسین دعای خیر ما پشت سرته!!
مراقب خودت باش از آسمون یهو سنگ نباره رو سرت

mexin

Well-known member
انشاءا...
برادر با این اطلاع رسانی شما کردید ما قبل اعلام ظرفیتا اینجوری:j58r36j3gcr4suxymup شدیم

خب چه فرقی میکنه الان اینجوری :j58r36j3gcr4suxymup شده باشی یا چند ساعت دیگه اینجوری :j58r36j3gcr4suxymup ...مهم همینه که شدی..

sepideeee

New member
اگه اون ظرفیت رو نگفته بودم بهت که میرفتی سر جلسه میگفتی 70 نفر میگیره و قبول میشدم ..کلا دقت جواب دادنت بالا رفت دیگه سرجلسه و رتبه ت 15 شد ...میگم باید شیرینی بدی ولی خسیس بازی در میاریا:whistle:

این که خوبه مکسین رفتم سر جلسه دو دیقه قبل از شروع یکی از بچه ها اومد گفت من پارسال تو تکمیل ظرفیت .. در مرحله ی مصاحبه رد شدم .... دیگه کلا از فکر اینکه ظرفیت انقد کمه و مصاحبه هم داره داشتم دیوونه می شدم ... ولی خدارو شکر میگن بهداشت مصاحبه نداره گویا

sara.sharifi

New member
بچه ها یعنی امکان داره این ظرفیتا که بیاد از ظرفیتای مکسین بیشتر باشه؟
داره گریم میگیره هاااااااااااا
موافقم،ظرفیتهایی که مکسین برای روانشناسی هم گفتن واقعا ناجوانمردانه بود...باورم نمیشههههه هنوززززز...نصف شده بودددد :14:

sepideeee

New member
چرا آخه ، ؟؟؟ دانشکده به این خوبی ، دلیل خاصی داشت ؟؟؟

متین تو به بقیه چی کاری داری تو فقط یه انتخاب کن اونم بهشتی :)) در این صورت یا میری مستقیم بهشت .. اگه بهشتی هم قبول نشدی احتمالا می ری جهنم ... دیگه برزخی هم درکار نیست :))

بالا