رشته تحصیلی همسرآینده چقد مهمه؟

leili

New member
بنظر من نباید رشتشون یکی باشه که هرکی بی دردسر کار خودشو بکنه وگرنه هی درمورد کارای هم نظر میدن و هی بحث میکنن مشکل پیش میاد

HSE management

New member
بسیار سفر خواهد تا پخته شود خامی...

طاقت بیار دوست من،انشاالله بلاخره تموم میشه.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

به تنها چیزی که تو زندگیم 12 ساله دیگه فکر نمی کنم همین ازدواجه

گذشت روزگار جوانی
مهم نیست اون چیزی که نباید میشد...شد

من اهل تهران هستم اما فوق لیسانس زاهدان می خونم
فردا عصر بلیط قطار دارم و دارم می رم دانشگاه
اگر جوابی از من نشنیدی پای در دامن اندوه نکش چون به نت دسترسی ندارم
خواستم برات پیغام خصوصی بزارم پیغامات پر بود نشد
دوشنبه هفته آینده بر می گردم
خدانگهدارت دوست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis.a

Artmis.a

New member
به تنها چیزی که تو زندگیم 12 ساله دیگه فکر نمی کنم همین ازدواجه

گذشت روزگار جوانی
مهم نیست اون چیزی که نباید میشد...شد

من اهل تهران هستم اما فوق لیسانس زاهدان می خونم
فردا عصر بلیط قطار دارم و دارم می رم دانشگاه
اگر جوابی از من نشنیدی پای در دامن اندوه نکش چون به نت دسترسی ندارم
خواستم برات پیغام خصوصی بزارم پیغامات پر بود نشد
دوشنبه هفته آینده بر می گردم
خدانگهدارت دوست

خالی شد
من معذرت میخوام.

cheshmak

New member
ماشالا کی این تاپیک رسید به ص
85131_connie_mini_friends.gif
17.......معلومه بچه ها چقدر مشتاق هستن

cheshmak

New member
بچه ها یه سوال ؟؟؟؟تکلیف ماماها که هم رشته ای ندارن چیه اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
121fs725372.gif

siteman

New member
بچه ها یه سوال ؟؟؟؟تکلیف ماماها که هم رشته ای ندارن چیه اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
121fs725372.gif
نه ما منظورمون اینکه رشته های نظری و فنی و مهندسی و پزشکی و ایناست...
رشته های علوم پزشکی هم رشته های شمان یجورای دیگه...
حالا زیاد هم وارد اون جزییاتش نباید شد خخخخ

Tarsa

New member
تو دانشگاه ما یه فوریت با یه مامایی ازدواج کردن
فوریتا هم هم رشته پسر ندارن:thanks:

cheshmak

New member
نه ما منظورمون اینکه رشته های نظری و فنی و مهندسی و پزشکی و ایناست...
رشته های علوم پزشکی هم رشته های شمان یجورای دیگه...
حالا زیاد هم وارد اون جزییاتش نباید شد خخخخ

بله متوجه شدم......
acigar.gif

foroozan

New member
بنظر منکه اصلا خوشبختی ودرک متقابل و...به همرشته بودن واینکه اگه طرف ریاضی خونده باشه ادم تحلیلگریه و...هیچ ارتباطی نداره همه چیز به سطح فرهنگ وشعور وتربیت اونطرف والبته هر2طرف بستگی داره
من خودم خیلیا رو دیدم که همرشته نبودن حتی از لحاظ تحصیلاتم بهم نمیخوردن(مثلا یکیشون پزشک واونیکی لیسانس یاحتی دیپلم)ولی بدلیل درک متقابل سالیان سال به خوشبختی در کنار هم زندگی میکنن.

parnian24

New member
با سلام
به نظر من تفکرات و اخلاق طرفین اگه به هم نزدیک باشه، زندگی موفق تری خواهند داشت.
حالا همرشته بودن یکی از فاکتورهایی میتونه مد نظر قرار بگیره که تا حدودی این تفاهم فکری رو ایجاد کنه........ولی همه ی تفکرات یک انسان که فقط به رشته و فیلد کاریش محدود نمیشه. پس اهمیت هم رشته ای بودن.....البته به شرطی که اون رشته ی خاص اون تاثیر خاصش رو روی اون فرد گذاشته باشه......این رو پیش فرض اگر در نظر بگیریم، تا حدی هست که این کار و رشته تا چه اندازه در زندگی فرد موثره و ابعاد زندگیش رو پُر کرده.
با تشکر

شیفته یه این طرز حرف زدن و جوابای تحلیلی و منطقیتم...فکر میکنم ما ک تو خیلی مسایل هم فکر باشیم 67بالاخره دختری یا پسر!خخخخخخخ...

dilak

New member
به نظر من فکرا ربطی به رشته تحصیلی نداره اون وقت باید دکتر با دکتر مهندس فقط با مهندس ازدواج کنه که امکان پذیر نیست
من زیست خوندم دوس پسرم ریاضی خیلی راحت حرفه همو می فهمیم من از ژنتیک می گم خیلی با حوصله گوش میده و خیلی هم تفاهم داریمو و حرفه همو می فهمیم
دوست عزیز طرز فکر کلا یه چیز جدا از تحصیله

goleyakh

New member
آقای سایت من چی شد ؟بالاخره بعد از این همه لطف دوستان و در اختیار گذاشتن نظراتشون به چه نتیجه ای رسیدی ؟؟؟:21:

:ad54ad:نوع رشته تحصیلی و هم رشته بودن مهمه عایا؟:33:

bahar.zr93

New member
خیلی خیلی خیلی مهمه! اگه هم رشته نباشه هم حد اقل باید تئ یک رشته مرتبط تحصیل کرده باشه تا بتونه شرایط کار و تحصیلاتت رو درک کنه.

siteman

New member
آقای سایت من چی شد ؟بالاخره بعد از این همه لطف دوستان و در اختیار گذاشتن نظراتشون به چه نتیجه ای رسیدی ؟؟؟:21:

:ad54ad:نوع رشته تحصیلی و هم رشته بودن مهمه عایا؟:33:
خب والله با حرف بقیه و نظراتی که داشتن...به نتیجه هایی رسیدیم
خب هم رشته ای بودن یه مزیت هایی داره و یسری عیب...مزیتش اینکه حرفت رو میفهمه از لحاظ کاری چون خودشم اینو خونده و درکت میکنه و عیب هاش هم اینه که مسایل کاری و خانوادگی چه بخای چه نخای با هم دیگه درگیر میشه...
ولی آمار ها نشون داده که ازدواج های دانشجویی که هم رشته بودن موفق بوده،در مورد رشته هایی دیگه یا رشته های غیر مرتبط یکی از بچه ها نظر خوبی داشت...که رشته ی متفاوت برای همدیگه جذابیت داره و میتونن زوج خوبی باشن...
والله بشخصه خودم خیلی درگیرم...از شما چه پنهون از خدا چه پنهون،یه دختر عمه دارم حقوق میخونه،دختر عموم مهندس معماری میخونه و یکی از بستگانمون هم داره مامایی میخونه و بچه های کلاس...دارم بالا و پایین میکنم که من مثلا با کدوموشون میتونم راحت تر باشم یا باهاش بتونم کنار بیام...در اخر به این نتیجه رسیدم که من مرد اینکاره نیسم.خخخ و جدا از شوخی منتظ میمونم تا به قولی نیمه گمشده ی خودم رو پیدا کنم شاید یه دختر باشه که اصلا درس نخونده یا چیزی خونده که عقل من هم بهش قد نمیده...پس فعلا همچنان مث گذشته فکر میکنیم و فکر میکنیم....

بالا