رابطه پیامکی با جنس مخالف! بد یا خوب؟

pashmak

New member
بله دیگه...عرض کردیم همه چی حرومه .. به دستور باز کننده تاپیک از فردا هر کی تو چت باکس علوم پزشکی دیده بشه به 10 سال زندان و در صورت تکرار بازم 5 سال زندان و بازم اگه تکرار بشه 15 سال زندان بدون امکانات رفاهی و اگه بازم تکرار بشه ...هیچی دیگه طرفین رو به ازدواج دائم فرا خوانده می شود و توسط حاج آقای انجمن خطبه عقد بدون هیچ مهریه ای فقط یک شاخه نبات قرائت خواهد شد ...:tonguesmiley::motat:

خخخ مکسین حاجیش کیه
اینو گفتی از فردا همه میرن چت باکس البته به قصد ازدواج

آخرین ویرایش:

*مریم*

New member
مکسین لپ کلام رو گفت:thumbsupsmileyanim:
از درد گفتید ولی از درمان نه
آقایون به کنار، اونا که دستشون بازه
ولی خانمایی که تنهان و بنا به طبیعت و فطرتشون و از نظر عاطفی نیاز به جنس مخالفشون دارن و نمیخوان کار حرام یا به قولی گناه انجام بدن باید چیکار کنن؟ راهکاری هست؟ البته به جز راهکار صبر کردن!!!

The Guy

Well-known member
دوسنان حالا گذشته از شوخی فکر میکنم همه ما با هر عقیده و دین و مسلکی، واقعا با این موضوع (رابطه و داشتن یا نداشتن اون) درگیریم.
اگه واقعا این موضوع برای کسی حل شده است بگه.
اگه با داشتن رابطه مخالفید بگید چجوری میشه خلا عاطفی و جنسی رو پر کرد.
اگه با داشتن رابطه موافقید بگید بهترین حالت داشتن رابطه پیش از ازدواج چیه؟

The Guy

Well-known member
من عقیدم اینه اگه دختر و پسر، مسیر زندگیشون نزدیک به همه و همدیگه رو دوس دارن میتونن حتی بدون ازدواج با هم باشن.
البته به شرطی که هردو با هم صادق باشند، و اگه شرایط ثابت و پایدار بمونه بالاخره یک روز با هم ازدواج کنن.
حالا عمق رابطشون هم تو این مدت پیش از ازدواج بسته به فرهنگ دو طرف میتونه متفاوت باشه.

TUMS

Well-known member

به نظرم رابطه خوبه ولی نه هر رابطه ای
و باید چهارچوب و خط قرمزها مشخص باشه
و اگر به قصد ازدواج این فریضه الهی باشه که به نظر بنده مشکلی نداره
شاید بگید از کجا بدونیم برای ازدواج هست باید خدمتتان عرض کنم که هم پسرها میدونن هم دخترها :riz304:

mexin

Well-known member
دوسنان حالا گذشته از شوخی فکر میکنم همه ما با هر عقیده و دین و مسلکی، واقعا با این موضوع (رابطه و داشتن یا نداشتن اون) درگیریم.
اگه واقعا این موضوع برای کسی حل شده است بگه.
اگه با داشتن رابطه مخالفید بگید چجوری میشه خلا عاطفی و جنسی رو پر کرد.
اگه با داشتن رابطه موافقید بگید بهترین حالت داشتن رابطه پیش از ازدواج چیه؟

حالا حالاها باید این دوستیها رو دید ...تا فرهنگ سازی با برنامه ریزی درست صورت نگیره هیچ کاری نمیشه کرد ... همیشه تو کشور خودمون هم در یک مقطعی خیلی سفت و سخت گرفتن و بدون هیچ پایه و مشاوره اساسی از روانشاس های خبره که به شکست منجر شده و .... در کل هیچ برنامه ای نداریم و فعلا هم نخواهیم داشت ...اگه هم بخواهیم از کشورهایی که در این زمینه واقعا موفق بودن تقلید کنیم بازم یه عده هستن که براساس تعصب بیجا و از روی بی سوادی موضع میگیرن که چرا تقلید کردیم و ...
اگه فرض کنیم همه دستگاهها و نیروها در کشور خودمون بخوان برنامه ریزی دقیق داشته باشن که این مسئله رو حل کنن از الان باید روی آموزش نوجوانان ، جوانان ، والدین کار کنن که نوزادی که امروز به دنیا میاد برای 20 سالگی ب تازه میتونه یه محیط بین ضعیف و متوسط دست پیدا کنه و در بهترین حالت تو کشور خودمون اگه بخوان این برنامه ریزی خوب صصورت بگیره حداقل 50 سال زمان لازمه ... پس بیخودی خودتونو خسته ننمایید و راه حل ندید که در کوتاه مدت اصلا جواب نمیده و تنها کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که آگاهی خودمون رو بالا ببریم که در آینده بتونیم به فرزندان خودمون یاد بدیم و این در کنار رسانه های گروهی، شبکه اجتماعی، آموزش و پرورش و ... مبتونه مفید تر باشه ...:smiliess (13):

mahsast

New member
دوستان ببینید دوستم که چند سالی انگلیس بودن تعریف میکردن در مورد اختلاط دختر و پسر اونجا...میگفت اونجا تا دوره کارشناسی خوابگاهها مختلط نیست...دلیل مسئولان هم اینکه هنوز دانشجوها این مسائل رو درک نمیکنن و مختلط نباشه بهتره ولی از دوره ارشد و بالاتر خوابگاهها مختلط هست!!! دلیلشون هم این که دیگه بچه ها خودشون درک میکنن و ازادشون میذارن پس ببینید اعمال بعضی محدودیت ها همه جای دنیا هست و فقط مختص اینجا نیست....

حالا شما نظرتون چیه به نظرتون میشه این رویه رو اینجا پیش گرفت؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lidalida

pashmak

New member
بابا بیخیال شید این دیگه رایج شده پیامکی وایبری واتسی چتی والا

mexin

Well-known member
مکسین شما فک نمیدونی قضیه چی هست خخخ ولی منم نمیتونم بگم میترسم دو فردای دیگر به من گیر بدن...اصن ایجاد کننده تاپیک منظورشون یه چیز دیگست...حالا شما زیاد گیر ندین..خخخ

الان براساس گفته های این تاپیک من و تو مرتکب گناه شدیم و می افتیم جهنم....غیر مستقیم بگو.. میگن غیرمستقیم بگی دیگه حرام نمی باشه ها...:tonguesmiley:

mexin

Well-known member
..................
[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

خخخخخخخخ. بیخیال...استغفرالله ... اینجوری باشه رقابت برای قبول شدن تو کنکور اونهم دولتی اینقد زیاد میشه ..خخخخخ .. همه میخان برن دانشگاههایی که خوابگاه داره و 5 ترم خودشون رو مشروط میکنن که دیر فارغ بشن و بقیه ماجرا... خخخ:tonguesmiley:

آخرین ویرایش:

Sogand

New member
دوستان پیشنهاد میکنم که این کتاب را مطالعه کنید تا از این زندانی که توش گیر افتادید رها بشید, اگر کاری واسه حل شدن این مشکل نمیتونید بکنید, حداقل بفهمید که شما غیرطبیعی نیستید, نیازهاتون کاملا طبیعی هست, حقیقت ما همین هست, ولی انسان ها زندانی برای خودشون ساختن که باعث این همه فشار های روحی و مشکلات عاطفی و طلاق و جنایات جنسی شده! البته کتاب طولانیه و طوری موضوع را بررسی کرده که ممکنه اولش با خوندنش شوکه بشید, ولی واقعا دید آدم را باز میکنه. همین که آدم از خود واقعیش و احساسات واقعیش خجالت نکشه باعث میشه آرامش بیشتری را تجربه کنه.
این کتاب 3 جلد داره که با عضویت رایگان توی این سایت(دانلود کتاب الکترونیکی | کتاب سبز) میتونید هر 3 جلد را دانلود کنید به صورت رایگان.

اسم کتاب: سرشت جنسی انسان
نویسنده: کریستوفر ریان و ساسیلدا جفا
مترجم: مهبد مهدیان، آرمیتا کلالی و خشایار مینوی

آخرین ویرایش:

mum

New member
انقدر مسایل مهمتر هست بخدا
دنیا داره چارنعل میره سمت پیشرفت حالا ما درباره پیامک بحث میکنیم
یعنی اینجا‌ انجمن علمیه.هه

amiir

New member
انقدر مسایل مهمتر هست بخدا
دنیا داره چارنعل میره سمت پیشرفت حالا ما درباره پیامک بحث میکنیم
یعنی اینجا‌ انجمن علمیه.هه
شما مطالب صرفا علمی رو بخون دوست عزیز.... هزار تا تایپیک داره اینجا خودت اومدی بحث مطالب ازاد....:25r30wi: :25r30wi:
البته لحنم به شوخیه ها.... ناراحت نشید:28:

mum

New member
شما مطالب صرفا علمی رو بخون دوست عزیز.... هزار تا تایپیک داره اینجا خودت اومدی بحث مطالب ازاد....:25r30wi: :25r30wi:
البته لحنم به شوخیه ها.... ناراحت نشید:28:

تو بحث ازاد مثلا چرا درباره ایده های علمی بحث نمیشه
درباره اینکه چرا ایرانیا نوبل نگرفتن یا درباره شبیه سازی و مشکلات اخلاقیش بحث‌نمیشه و اینا رو ترجیح میدید
افتضاحه

varia

Well-known member
تو بحث ازاد مثلا چرا درباره ایده های علمی بحث نمیشه
درباره اینکه چرا ایرانیا نوبل نگرفتن یا درباره شبیه سازی و مشکلات اخلاقیش بحث‌نمیشه و اینا رو ترجیح میدید
افتضاحه

خانم شیرین عبادی جایزه صلح نوبل گرفتند.

love virology

New member
انقدر دغدغه فکری مشکلات داریم که لذت جنسی توش گمه / دیگه مجال فکر به نیاز های جنسی نمی دهد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pashmak

abdolla

Member
خب منم یک نظر بدم بنظر من اینکه بگی خوب یا بد هیچکدوم جواب سوال نیستن. ادم باید ببین هدف از این رابطه چی هست وقتی هدف مشخص شد اونوقت میتونی بگی خوبه یا بده

با توجه به تجربه ای که دارم نه اینکه خودم تجربه کردم نه چون خودم پسرم و با پسرایی که دخترارو سرکیسه کردن یا کارای دیگه باهوشون انجام دادن میگم

یکبار هدف العیاز به الله هستش که تکلیفش مشخص
یکبار پسر میگه میخام ازش بگیرم خوب برو از رفیقت بگیر چرا از دختر میخای بگیری حالا رفیقشم مثل خودش خوب برو از دختر بگیر حالا بماند بعدش خود رابطه بجای باریک کشیده میشه
یکبار نه پسر دختر رو دیده ازش خوشش اومده میخاد ازدواج کنه اونم با شرایطش رعایت بشه خوبه

و غیره
در کل هدف از رابطه باید تعیین بشه

(( ها کاکو ها بدون هیچ قصد و نیت امکانش وجود نداره البته اگرم باشه ادم تا به خودش بیاد میفهمه وابسته هم شدن حالا بیا درستش کن ))

آخرین ویرایش:

The Guy

Well-known member
انقدر دغدغه فکری مشکلات داریم که لذت جنسی توش گمه / دیگه مجال فکر به نیاز های جنسی نمی دهد
البته همین نیاز جنسی به عنوان یکی از قویترین خواستها به شدت و به طور ناخودآگاه زندگی ما رو تحت کنترل خودش داره.
دوستان روانشناس اگه راجع به این موضوع توضیح بدن خیلی عالی میشه...

بالا