********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

baharsadr

New member
سلام
بچه ها میشه راهنماییم کنید.واسه درس شیمی دارویی چی بخونم؟ فارماسیوتیکس ترجمه جدید از کی هست؟سم شناسی که نوشتین ترجمش هست ، از کیه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

helena

New member
سلام
بچه ها میشه راهنماییم کنید.واسه درس شیمی دارویی چی بخونم؟ فارماسیوتیکس ترجمه جدید از کی هست؟سم شناسی که نوشتین ترجمش هست ، از کیه؟
ممنون

شیمی دارویی رو از استادراهنمام میپرسم ولی منبع اعلام شده فوی هست و توی صفحات قبل یک پست من گذاشتم که دوتا لینک داخلشه و با مراجعه به اونا همه چیز رو متوجه میشید. ترحمه سم شناسی رو من همینجا شنیدم و اصلا اطلاع ندارم. فارماسیوتکس انتشارات دانشگاه مشهده و مترجمانش هم از همون دانشگاهند و دو جلده و قیمت دو جلد روی هم 46هزارتومنه

morteza2000

New member
هیچ تغییری در رشته های مجاز ایجاد نشده یعنی بر فرض اگه شما شیمی هستی طبق قوانین سال گذشته میتونی تو یک سری رشته ها شرکت کنی، فقط ظاهرا بچه های هسته ای خیلی اعتراض کرده بودن به حضور شیمی ها شاید فقط این یک مورد حذف بشه البته شاید
با سلام. میشه بگید شما از کجا اینقد مطمئنید؟ آمارتون موثقه؟ میشه بگید از کی شنیدید. تشکر میکنم

تداعی

New member
ببینید تو اطلاعیه ای که خود وزارت خونه داد نوشته بود هیچ تغییری در شرایط پذیرش از نظر رشته ها پیش نیومده و فقط منابع و نحوه برگزاری فرق کرده. منبع موثقه ولی نمی تونم بگم اسمش رو به خواست خود ان شخص وگرنه من خودم مشکلی ندارم با بردن اسمش

baharsadr

New member
ممنون هلنا جان
من توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم دسترسی به منابع ندارم کسی میتونه شیمی دارویی برام میل کنه؟

sanaz d

New member
حالاخوبه تو پروفایلم زدم ارشد سم شناسی
شیمی نخوندم رشته کارشناسیمم بهداشت محیطه

baharsadr

New member
الان اینا که گفتید غیردازوسازها مجاز نباشن از کی شنیدین؟ نگرانی من دو برابر شد نه منابعو دارم و نه میدونم میتونم امتحان بدم یا نه؟ اصولا

helena

New member
ممنون هلنا جان
من توی یه شهر کوچیک زندگی میکنم دسترسی به منابع ندارم کسی میتونه شیمی دارویی برام میل کنه؟[/QUO

کتابها حجمشون خیلی بالاست و اصولا نمیشه ایمیلشون کرد و میگم من هنوز از شیمی دارویی خبری ندارم و هروقت چیزی دونستم میگم.
بچه ها کسی تصمیم گرفته که بخونه یا نه؟

baharsadr

New member
امیدوارم اینطوری باشه که شما میگید
ممنون مرتضی

آخرین ویرایش:

تداعی

New member
بچه ها من الان زنگ زدم دبیرخانه شورای عالی داروسازی، گفتن تمامی رشته هایی که سال پیش مجاز به شرکت در کنکور داروسازی بودن امسال هم بدون هیچ تغییری مجاز هستن

baharsadr

New member
چقد اطمینان توی جمله تداعی هست آدم دلش قرص میشه. ایشالا که مشکلی پیش نیاد

shadyrecords

New member
بچه ها دوباره منابع ازمون ببنین، برای درس فارماسیوتیکس گفته اخیرا از دانشگاه علوم پزشکی مشهد چاپ شده

منابع آزمون Ph.D رشته های تخصصی داروسازی 1394 (آخرین ویرایش) (ترجمه فارسی کتاب فارماسیوتیکس اولتون اخیرا توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شده است.) (PDF)

آخرین ویرایش:

تداعی

New member
اره ولی فقط جلد یک از چاپ در امده، هنوز جلد 2 اش نیومده که گفتن به کنکور می رسونند

baharsadr

New member
بچه ها کسی میدونه این ترجمه جدید چند درصد با اون کتاب هیئت مترجمان متفاوت شده؟ من با کلی بدبختی اونو پیدا کردم الان میگن ترجمه جدید اومده
تو رو خدا جواب بدین کلافم

تداعی

New member
فکر کنم جلد اولش تقریبا یکسانه، جلد دو چند فصل جدید بهش اضافه شده، ولی بازم از بچه های دیگه بپرسید

- - - Updated - - -

شما کدوم شهرید مگه؟

baharsadr

New member
یعنی بفکر پیدا کردن جلد دومش باشم فقط؟
تداعی جان من مال یکی از شهرستانهاي استان کردستان هستم.پیدا کردن کتاب حتی توی مرکز استانمون کار سختیه

baharsadr

New member
آزمون جامعه دیگه میخونم ببینم کدوم درسا رو بهتر میزنم با توجه به ضریبش ون نانو دارو یا زیست مواد یا هسته ای

بالا