********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

helena

New member
سلام بچه ها
نمیخوام فاز منفی بدم ولی اینا که اومدن منابع رو عوض کردن که فقط بچه های داروسازی قبول شن و تا حدی که حتی فصول امتحانی سم شناسی رو هم کاملا عوض کردن که بچه های سم شناسی رو دست بخورند، حالا به نظر شما بر فرض محال ما امتحان کتبی نمره بیاریم، توی مصاحبه مردودمون نمیکنن؟؟؟!!!! الان مثلا شیمی دارویی چه ربطی به سم شناسی داره؟! شیمی تجزیه بله به درد سم شناسی میخوره ولی شیمی دارویی نه. واقعا نمیدونم تعصبات تا چه حد اینا رو کور کرده که اینجوری برنامه ریختن.
واقعا نمیدونم چه آینده ای در انتظارمونه ولی همه برای دکترا اول اول دانشگاه خودتون و یا استادراهنماتونو انتخاب کنید که توی مصاحبه دلگرمی و حمایت بیشتری داشته باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 226

تداعی

New member
اگر تو این انجمن خواننده خاموش یا روشنی هست که تصمیم صد در صد گرفته بخونه، مثبته، ناامید نیست و به راهی که انتخاب کرده ایمان داره به من خصوصی بده که من بدم نمیاد با چند نفر کنار هم بخونیم.رفع اشکال کنیم و به هم امید بیشتر بدیم تا این چند ماه به بهترین شکل بگذره

تداعی

New member
در ضمن دعا کنید نمره منفی تصویب بشه چون در این صورت حد نصاب 140 برداشته میشه

تداعی

New member
قبلا نمره منفی نداشت امتحان، راحت می تونستی شانسی بزنی تست ها رو، ولی حد نصاب 140 سوال از 200 تا بود، ولی میگن امسال احتمالا برای سوالات غلط نمره منفی بزارن و حد نصاب 140 یا به عبارتی 70 درصد رو بردارن و حدنصاب رو کمتر کنند

morteza2000

New member
خانوم دکتر کمین . گفت ک نمره منفی قطعی و حد نسابم حدود 60 میشه. تو امروز فردا مشخص میشه دقیقش...

helena

New member
شما میخونی ؟[/

بچه ها همه بیان با هم یه هم فکری کنیم. من خیلی دلم میخواد که بخونم و روی داروسازیها رو کم کنم ولی خیلی موانع برای درس خوندن دارم و میترسم رفیق نیمه راه بشم، از طرفی هم میترسم بخونم ولی نتیجه نگیرم.
خیلی بلاتکلیفم و به نوعی با خودم درگیرم

تداعی

New member
هلنا الان شما اقایید یا خانومید:))))
به نظرم بخونید، ارزش امتحان داره، چه رشته ای میخوایید شرکت کنید

تداعی

New member
اصلا وقتتو الان روی پیدا کردن منابع نزار، اولین کتابی که در دسترست هست و جز منابع هست رو شروع کن، به خصوص فارماکولوژی که خیلی فراره و باید تو زمان طولانی براش وقت بزاری

- - - Updated - - -

در کنار خوندن دنبال منابع باش

تداعی

New member
بزار تا اخر تیر به ازمون و خطا بگذره، تا دستت بیاد لم هر درس چه طوره، تا بتونی ساعت خوندنت رو به حد معقول برسونی و انشالله از مرداد دیگه حساب شده پیش بری

payiz_zxc

New member
ببخشید جواب منو ندادید.اینده شغلی رشتتون چیه؟ کسی نیست جواب بده

m.h

New member
سلام به همه
کاش حداقل زودتر دفترچه میومد و ثبت نام شروع میشد تا هم جزییات امتحانو دقیق می فهمیدیم هم زودتر تکلیف مون با خودمون روشن میشد.من میترسم شروع کنیم به خوندن و تلاش مونو بکنیم بعد شهریور که ثبت نامه ببینیم اصلا بخاطر رشته نمیتونیم شرکت کنیم.
:sad::sad:

morteza2000

New member
سلام به همه
کاش حداقل زودتر دفترچه میومد و ثبت نام شروع میشد تا هم جزییات امتحانو دقیق می فهمیدیم هم زودتر تکلیف مون با خودمون روشن میشد.من میترسم شروع کنیم به خوندن و تلاش مونو بکنیم بعد شهریور که ثبت نامه ببینیم اصلا بخاطر رشته نمیتونیم شرکت کنیم.
:sad::sad:
موافقم. ولی من تماس گرفتم وزارت گفت اصلا حرفی واسه اینکه فقط داروسازها شرکت کنن نیست.
البته با این کارشون کلا ریزش شدید دارن داروسازها. مثلا دیگه ارشد اقتصاد عمرا بیاد واسه رشته اقتصاد و مدیریت دارو.
وای بدانید و آگاه باشید ک نکره منفی تصویب شد.

morteza2000

New member
موافقم. ولی من تماس گرفتم وزارت گفت اصلا حرفی واسه اینکه فقط داروسازها شرکت کنن نیست.
البته با این کارشون کلا ریزش شدید دارن داروسازها. مثلا دیگه ارشد اقتصاد عمرا بیاد واسه رشته اقتصاد و مدیریت دارو.
وای بدانید و آگاه باشید ک نکره منفی تصویب شد.

غیر داروساز ها ریزش دارن....:black_eyed:

بالا