********.......دکتری تخصصی داروسازی (نانوتکنولوژی دارویی) و ........******

morteza2000

New member
واسه سم مرجعو زدن . Casarett & Doull’s Toxicology: The Basic Science of Poisons
Last edition
فصول فلزات سنگین +توکسیکوکنتیک+سمیت حاد+نیمه حاد+مزمن و تحریک پزیری

morteza2000

New member
نکنه رشتههایی ک میتونن شرکت کننو تغییر بدن ؟؟؟ کسی آماری چیزی داره ؟؟؟

m.h

New member
سلام
لطفا درمورد تغییرات آزمون تخصص داروسازی بیشتر توضیح بدید.من اصلا از ضرایب و منابعی که اعلام شده سردرنمیارم.:wacsmiley:
درباره شیمی دارویی و سم شناسی هم یه توضیحی بدید ممنون میشم.

morteza2000

New member
شما باید هر 5 تا درس مورد نظرو بخونی. یعنی بالینی + فارماکولوژی+گنوزی+سیوتیکس+شیمیدارویی فویه. بسته ب رشته ای ک میخوای شرکت کنی ضریب هر کدوم ازین درسا کمو زیاد میشه. شما ک شیمی دارویی میخوای شرکت کنی کتاب فویه واست ضریبش 3 هست.فارما+سم ضریبش 2 هست و بقیه 1. کلا کاری کردن ک کسی جز داروساز شرکت نکنه . واسه بچه های شیمی سخت شده.

morteza2000

New member
ی خبر شوکه کننده دیگه: امتحان امسال نمره منفی داره. صحت این خبرو نمیدونم ولی یکی از بچه های دارو ساز گفت. فردا ی زنگ میزنم وزارت خونه آمارشو میگیرن.

helena

New member
سلام دوستان
من ارشد سم شناسی ام و میخوام برای دکتری شرکت کنم. میخواستم سم امتحان بدم ولی صحبتهای شما منو شوکه کرده که منابع عوض شده. قبلا برای دکتری سم لازم بود سم و فارما خوند ولی الان نمیدونم چه درسایی باید خوند. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید

morteza2000

New member
سلام دوستان
من ارشد سم شناسی ام و میخوام برای دکتری شرکت کنم. میخواستم سم امتحان بدم ولی صحبتهای شما منو شوکه کرده که منابع عوض شده. قبلا برای دکتری سم لازم بود سم و فارما خوند ولی الان نمیدونم چه درسایی باید خوند. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید

با سلام مجدد. دروس سم شناسی رو با ضریبشون ک باید لطف کنیدو بخونیدشون عرض میکنم

شیمی دارویی 1
سیوتیکس 1
بالینی 2
فارما و سم 3
گنوزی و بیوتک 1

- - - Updated - - -

سلام دوستان

با سلام مجدد. دروس سم شناسی رو با ضریبشون ک باید لطف کنیدو بخونیدشون عرض میکنم

شیمی دارویی 1
سیوتیکس 1
بالینی 2
فارما و سم 3
گنوزی و بیوتک 1

shapur68

New member
چرا هیشکی نمیاد اینجا. یعنی همه منصرف شدن..؟؟ اتفاقی افتاده؟

منکه بی خیال شدم مث اینه که شما حروف الفبا بلد نباشی بخای بری امتحان بدی. منکه هیچ پیش زمینه ای از این درسا ندارم. کلا گند میزنن تو آینده ادم یهویی همهچیزو عوض می کنن

shadyrecords

New member
بچه ها خیلی نامردی کردن، من وزارت خونه پیگیر شدم همش جواب سربالا بهم میدادن، اولش گفتن یه سری رشته منابعش همونه فقط 2تا رفرنس ادارو اضافه میشه، قرار بود این بشه ولی من تا توی سایت رفتم شوکه شدم!
ای کاش میتونستم برم خارج...اینا دارن ایندمون نابود میکنن

baharran

New member
توی همایش سم شناسی ارومیه یه قولایی دادن که برای سال اینده روال رو درست کنن نمیدونم چقدر نفوذ داشته باشن اما خب بزرگان سم شناسی هم رودست خوردن انگار

morteza2000

New member
توی همایش سم شناسی ارومیه یه قولایی دادن که برای سال اینده روال رو درست کنن نمیدونم چقدر نفوذ داشته باشن اما خب بزرگان سم شناسی هم رودست خوردن انگار

تا دکتر اکبری هست سیستم همینه. اینا شاکی بودن چون پارسال شیمی دارویی 13 نفر بچه های شیمی بودن و 2 تا دارو ساز.ستشون گرفتن داروسازه بیشتره. درضمن

شورای تخصص ارومیه نیست. دانشگاه تهرانو شهید بهشتیه.

morteza2000

New member
راستی 19 خرداد جلسه شوراس باز میخوان تغیرات بدن. شنیدم واسه نمره منفیه.....

baharran

New member
تا دکتر اکبری هست سیستم همینه. اینا شاکی بودن چون پارسال شیمی دارویی 13 نفر بچه های شیمی بودن و 2 تا دارو ساز.ستشون گرفتن داروسازه بیشتره. درضمن

شورای تخصص ارومیه نیست. دانشگاه تهرانو شهید بهشتیه.

اونکه مشخصه...شما هم بودی داروسازی خونده بودی زیر شاخه خودتو دیگران قبول میشدن و شانست کم میشد بالاخره رگ غیرتت برمیخورد... صنفی نگری هس همیشه....
دقت هم بکنید نگفتم شورای تخصصی ارومیه اس...گفتم همایش سم شناسی بوده...

بالا